Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Hlídání dětí

Odkazy v kategorii Hlídání dětí

 • Jazykova skola Light Point s r.o.-Jazykova skola pro deti: The adventures of Hocus and Lotus

  Jazykova skola se zameruje na cizojazycne vzdelavani deti od batolat a to diky metodice Hocus a Lotus, ktera je zpracovana v 5 jazycich (AJ, NJ, FR, SP, IT). Soucasne nabizime pro deti do 3 let English-DinoPlaygroup pod vedenim rodile mluvci, PO a ST 8:00-12:00 hod. V ramci anglicke miniskolky Dino Playgroup je mozne si domluvit individualni nebo skupinovou vyuku s rodilou mluvci, pripadne vyuzit prostory jazykove skoly jako coworkingove centrum pro splneni pracovnich ukolu. Jazykova skola sidli v Brne-Cernovicich a disponuje i krasnou zahradou v japonskem stylu, kde deti i rodice najdou misto pro relax i zabavu. Vice informaci vam radi sdelime osobne nebo na nasem webu. Kontaktni osoba:Veronika Kolbl,kolbl(zavinac)lightpoint.cz, Tel:603-848281

  Odkaz: www.brno.hocus-lotus.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jesličky MIMI Kometka – nabídka pro rodiče nejmenších dětí

  Od ledna 2018 připravila MŠ KOMETKA novou šanci pro rodiče dětí od 1 roku. Kapacita nejmenší třídy s rodinnou atmosférou je 6 dětí a její provoz splňuje kritéria mikrojeslí. Vzhledem k tomu, že mnozí rodiče rádi využijí nabídky třeba jen dvoudenní docházky v rámci týdne, dětí může být zapsáno i více. O nejmenší děti pečuje kvalifikovaný 2 – 3členný personál. MIMI Kometka nabízí útulné kreativní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách na ulici Drobného 30, otevřenou náruč kvalifikovaných zkušených tet, hřejivou rodinnou atmosféru a přátelskou pozitivní energii.
  Jesličky MIMI Kometka dávají rodičům jedinečnou šanci seznámit se s kvalitou značky sportovní a anglické školky KOMETKA Brno od A do Z. V případě spokojenosti nabízí možnost absolvovat v dalších třídách nejkreativnější předškolní období včetně odborné sportovní průpravy.
  Kontakt: MŠ Kometka, Střední 26, 602 00 Brno, mskometka(zavináč)kometagroup.cz,
  tel.:739 219 156, ředitelka školy Mgr. Lenka Řeholová

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 727 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plaváčci s. r. o.

  nabízíme Vám hlídání dětí, potřebujete - li např. nakoupit, oběhat úřady, zaplavat si, zajít ke kadeřnici, či k lékaři apod. a přitom mít dobře postaráno o své drobečky. Hlídání probíhá v úterý 8 – 18h v kanceláři u PLAVÁČKŮ na třídě Generála Píky 11. Službu je nutno objednat alespoň den předem na našich stránkách: www.plavacci.com. Plaváčci s.r.o. nabízí navíc kurzy plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, cvičení kojenců, batolat a dětí předškolního věku pro rodiče s dětmi. CK Plaváčci nabízí celoroční dovolenou pro rodiny s dětmi s plaváním, cvičení a celodenním programem.

  Odkaz: plavacci.com/hlidani.php

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský koutek Katka -hodinové hlídání dětí

  Dětský koutek se nachází na Lidické 38 - Modrá pasáž. Nabízíme hlídání dětí od 1. roku do 10.let. Hlídáme po-pá 7-17.hod. včetně prázdnin. Milé maminky,potřebujete si zajít k lékaři,na kosmetiku,ke kadeřnici nebo být v práci a nemá Vám kdo pohlídat Vaše dítě? Hlídání u nás můžete využít třeba jen na 1.hodinu,nebo i na celý den,záleží to jen na vás,kolik hodin hlídání potřebujete. Nabízíme i možnost nočního hlídání z pátku od 18.hod. do soboty do 9.hod. Náš koutek je vybaven skluzavkou, kočárky,kuchyňkou a spoustou hraček pro Vaše děti......budeme kreslit,stříhat ,lepit...prostě vše,co nás napadne... Těšíme se na Vás!

  Odkaz: www.detskykoutek-katka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 724 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Elanek skolky a jesle

  Elanek je moderni koncept soukromych materskych skolek a jesli. K 1.9.2019 otevirame jiz 8. provozovnu v Brne (Bystrc I,Bystrc II, Kralovo Pole, Zabovresky, Reckovice, Bohunice, Sadova I a Sadova II) a tesime se na deti jiz od 12ti mesicu. V mikrojeslich ve Zline, ktere byly otevreny od 1.7. 2019, nabizime prostory pro deti od 6 mesicu do 4 let veku. Nase pobocky slibuji krasne prostory, moderni vybaveni, vlastni zahradku ci terasu vice nez 250m2, kazdodenni vyuku anglictiny a logopedie, zajmove krouzky a mnoho dalsiho. Nekrotte elan svych deti, rozvinte ho! Prihlasky prijimame po cely rok :-)Tesi se na Vas tym Elanku!

  Odkaz: www.elanek.eu

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Happi kyds – Minská 4, Brno-Žabovřesky

  Naše dopolední školička nabízí pravidelnou, nepravidelnou i jednorázovou profesionální péči o děti od 2 let s bohatým programem. V odpoledních hodinách u nás probíhají rozmanité kurzy a kroužky pro školkáčky i školáky (angličtina, tvořeníčko, veselé pokusy pro malé vědce, kroužek předškoláka, háčkování, quilling, footbag freestyle) Více na našich stránkách. Těšíme se na Vás i Vaše děti :).

  Odkaz: www.happikyds.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina Kulíšek - Masarykova čtvť, Brno

  Dětská skupina Kulíšek působí v klidné části Brna, v Masarykově čtvrti, kousek od bazénu na Kraví Hoře, na adrese Klácelova 2, 602 00 Brno. Je to útulné a pohodové místo pro Vaše nejmenší a nejmilejší ve věku 1 – 6 let, s programem od 7 - 18 hod, od pondělí do pátku, včetně prázdnin. S dětmi pracujeme podle zásad pedagogiky Montessori a Respektovat a být respektován. U každého dítěte respektujeme jeho osobnost a individuálně k němu přistupujeme. Děťátko vedeme k samostatnosti, sounáležitosti a pěstujeme v něm zdravé sebevědomí. Každé dítě je výjimečné, podporujeme jeho talent. Více informací na těchto kontaktech - mobil: 775 482 403, e-mail: dskulisek(zavináč)seznam.cz .

  Odkaz: www.dskulisek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 724 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jesle a školka SMART baby

  Jesle a školka SMARTbaby, Kuřimská 2, 621 00 Brno – Řečkovice.Jesle od 6 měsíců a mateřská školka all inclusive SMARTbaby v Brně – Řečkovicích přijímají děti celoročně. Výhodou je dobrá dostupnost MHD i autem včetně parkování, velká zahrada, nové, příjemné a moderní prostřední, malý počet dětí ve třídě (max. 15) a dlouhá provozní doba 7-19 hodin pondělí – pátek včetně prázdnin a státních svátků. Vzdělaný a zkušený personál se o umí postarat už o ty nejmenší děti. Pravidelné aktivity: sauna, plavání, solná jeskyně, canisterapie; odpolední kroužky: jóga, výtvarná dílna, angličtina, taneční kroužek, zpívánky s pohybem a možnost dalších dle zájmu rodičů Pravidelné návštěvy divadel, jízda na koni a další akce a výlety - toto vše v rámci školného. Pro předškoláky je samozřejmostí školní příprava. Nabízíme individuální docházku dle potřeb rodičů. Možné je také občasné nebo pravidelné hodinové, dopolední nebo odpolední hlídání. Naším cílem je spokojené, šťastné a šikovné dítě, které se rozvíjí přiměřeně svému věku, je kamarádské, sebevědomé a vnímavé ke svému okolí, zdravé a plné elánu a chuti objevovat svět a má radost z poznání. Více informací Vám poskytneme na tel. 606 666 483, na info(zavináč)smartbaby.cz Přijďte se k nám podívat a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

  Odkaz: www.smartbaby.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Čistý pokojík

  abelevatorshoes.com

  Poskytujeme komplexní péči o děti a domácnost. Od malých miminek Baby masáže, vaničkování, úklid domácností, rodinných domů, panelových bytů a mytí oken. Vždy klademe důraz na maximální spokojenost zákazníka, jak malého tak velkého. K tomu neodmyslitelně patří kvalitně a profesionálně odvedená práce.

  Elevator Casual Shoes

  Odkaz: www.cistypokojik.eu/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Beránek

  Nabízí profesionální hlídání pro Brno a okolí. Zajišťuje pravidelné i nárazové profesionální hlídání dětí (Brno a okolí). Nejčastěji se pečovatelka stará o dítě u vás doma; pokud vám to z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, je vám plně k dispozici soukromá školka a jesle rodinného iwc replica watches typu, kterou provozuje agentura v Brně . Samozřejmostí je vyzvedávání dětí z jeslí, školek nebo škol a jejich doprovod do zájmových kroužků, stejně jako procházky s kočárkem s těmi nejmenšími. Služby jsou určeny pro děti bez věkového omezení, agentura zajišťuje i hlídání dětí nemocných nebo handicapovaných. Přidanou hodnotou způsobu péče o děti je skutečnost, že dítě není pouze hlídáno, ale je o něj skutečně odborně pečováno. Pečovatelka, která dítě hlídá, vytváří individuální program tak, aby především podporovala jeho osobnostní rozvoj, a přizpůsobuje se jeho aktuálním potřebám. V případě zájmu ze strany rodičů není problém se domluvit i na doučování dětí v Brně a jeho okolí.

  Odkaz: www.agentura-beranek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Momentum Brno

  V červenci 2016 otevíráme v Brně -Žabovřeskách chytrou hernu pro děti se sdílenou kanceláří pro jejich rodiče. Na Vás čeká příjemná elegantní sdílená kancelář, ve které můžete v klidu pracovat nebo se vzdělávat. Na Vaše dítě čeká herna, kde najde spoustu podnětných pomůcek rozvíjejících jeho vrozený potenciál. Dětem pomáháme rozvinout přirozenou cestou jejich předmatemetické a jazykové myšlení.

  Odkaz: www.momentumbrno.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina Meteorka, Brno-Židenice

  Meteorka je dětská skupina s kapacitou 12 dětí od 1 do 6 let, která umožňuje individuální přístup. Nachází se v Brně-Židenicích na ulici Skorkovského 159 v příjemném prostředí rodinného domu s malou zahrádkou. Nabízíme široké sportovní vyžití přiměřené věku, výuku angličtiny hrou, aktivity na rozvoj komunikace, slovní zásoby a výslovnosti, součástí denního programu budou výtvarné a hudební aktivity a pobyt venku. Provozní doba zařízení je od 7.30 do 17.00 hod od pondělí do pátku. Docházku dětí si můžete zvolit podle sebe. Meteorka startuje v září 2017 a to v nově zrekonstruovaném a vybaveném domečku. Můžete nám napsat na meteorkaskolka(zavináč)seznam.cz, více informací naleznete na webových stránkách nebo na facebooku.

  Odkaz: www.meteorkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 724 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Mia s r.o

  hlídání batolat, předškoláků, školáků, sídlo agentury: Sadová 15, Ostopovice, tel. 776 55 75 55

  Odkaz: www.mia-hlidani-deti.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Denní centrum pro děti Vesněnka

  na Údolní ul. 10 vzniklo za finanční podpory MMB nové denní centrum pro děti od 1 do 5 let. Zařízení nabízí možnost pravidelného hlídání dětí v krátkodobém režimu a je určeno rpo rodiče, kteří nechtějí ztratiti po dobu rodičovské dovolené kontakt se zaměstnáním, studují , popř. se sami starají o děti a nemají možnost zajištění hlídání dětí. Kontakt: tel. 774 545 365, 606 729 929

  Odkaz: vesnenka.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 723 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Veselá školka v Brně-Židenicích

  Milí rodiče, navštivte novou soukromou školku, umístěnou v příjemném prostředí moderně zařízeného objektu se zahradou, v klidné části Židenic, na ulici Kuklenská 38, Brno. Rádi Vám zodpovíme všechny otázky a ukážeme, v jakém prostředí mohou Vaše děti prožívat krásné a pohodové chvíle předškolního období. Školka je určena pro děti od 18 měsíců do 6 let a otevřena celoročně od 7:00 do 17.00 hod. Děti přijímáme v průběhu celého školního roku. Školné od 40 Kč/hod. Nabízíme nepřetržitý provoz i o víkendech, svátcích a nočních hodinách. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a lásku k přírodě. Stravování je zajištěno pestrou a vyváženou stravou obohacenou o produkty zdravé výživy a biopotravin. Školka nabízí zájmové kroužky a další aktivity pro děti a rodiče. Kontakt: Kuklenská 38, Brno-Židenice, 615 00, e-mail: info(zavináč) veselaskolkabrno.cz, tel.:777 112 787, 733 512 061.

  Odkaz: www.veselaskolkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Berunka

  se specializuje na hlídání dětí od 0 do 3 let na území města Brna a v jeho blízkém okolí. Kontakt: Veronika Oplatková, DiS., Bystřinova 16, 612 00 Brno - Královo Pole, tel.: 777 061 964

  Odkaz: www.berunka.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Benni

  Nabízí hlídání a vzdělávání dětí od 3 let věku v domácím prostředí v Brně i okolí, doprovod dětí na cestách, vzdělávání formou her již v předškolním věku (angličtina, matematika). K tomuto účelu mají vlastní učební pomůcky. Doučují žáky ZŠ a SŠ. Kromě běžných předmětů nabízí individuální výuku cizích jazyků - angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny i francouzštiny. Kontakt: tel.: 773 886 001, e-mail: info@agentura-benni.cz

  Odkaz: www.agentura-benni.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Ma-Mi klub Hanky Kišové

  Ma-Mi klub Hanky Kišové nabízí v centru Brna: Cvičení rodičů s dětmi do 3 let, výtvarné tvoření rodičů s dětmi do 3 let , hlídání dětí. Hlídání je k dispozici út-čt 8.30-11.30 hod s možností prodloužit hlídání dle individuálních potřeb.Kontakt: e-mail:cvicimesdetmi(zavináč)seznam.cz, Tel: 731 816 483

  Odkaz: www.mimino-batole.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • DOBRÁ PÁRTY (www.dopraparty.cz)

  Agentura nabízí (celodenní) hlídání dětí s programem. Dále nabízí hlídání více dětí, sourozenců i skupin dětí, hlídání doma nebo i v přírodě, postarají se o jídlo i pitný režim, naplánují program i čas a místo vyzvednutí a vrácení dětí, jsou schopni se postarat o specifické potřeby, nezajišťují zdravotnické služby. Dětský program zajistí i na akci určené dospělým (tzv. dětský koutek).

  Odkaz: www.dobraparty.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio Žabka

  Studio nabízí školičku založenou na principech Montessori pedagogiky. Od září bude Školička probíhat na Charbulove 13. Provoz od září vždy v úterý a pátek. (při velkém zájmu také v pondělí) Je zde připravena jedna třída pro děti od (1 roku do 3,5 let). Od prosince nabízíme celodenní provoz Školičky (na Táborské). Budou připraveny dvě třídy, jedna od 1 roku do 2 let, druhá od 2 do 6 let. Dále studio nabízí Montessori dílničky pro rodiče a děti, pro děti od 3 do 6 let angličtinu s Go Kids !, kurzy znakování (baby signs) pro rodiče s batolaty, angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců.

  Odkaz: www.studiozabka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori školička/jesle

  Soukromé jesličky v centru Brna. Dopřejte vašim dětem víc než hlídání! Připravené prostředí, respektující přístup, rozvoj dovedností, samostatnosti a touhy po poznání vašeho dítěte podle mezinárodně uznávané metody Montessori. Starší pomáhají mladším, malí se učí od svých větších kamarádů. V programu nechybí ani angličtina a spousta pohybu nejen venku, ale i v kryté tělocvičně určené těm nejmenším :) Pro děti 1-4 roky, každý všední den 7:30 - 17:00. Více na webových stránkách, 723 367 829 (Ivana Procházková), info(zavináč)ms-brno.cz

  Odkaz: ms-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 718 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • APPP - Agentura Poskytující Pedagogickou Péči

  Nabízí hlídání dětí i seniorů, doučování, logopedii a půjčovnu kojeneckých potřeb a hraček. Dítě pohlídáme u vás doma pravidelně nebo nárazově. Zajistíme skupinové hlídání dětí při akcích pořádaných pro maminky. Doprovodíme dítě, kam budete potřebovat. Ceny jsou smluvní a je možné se dohodnout dle vašich požadavků, sami si také určíte, jak by měl být čas strávený s vaším dítětem vyplněn. Základní cena hlídání jednoho dítěte je 125 Kč za hodinu. Při pravidelné péči sleva. Nerozlišujeme, je- li dítě zdravé nebo nemocné nebo handicapované. Naše chůvy a pečovatelky a pečovatelé mají pedagogické i speciálně pedagogické vzdělání. Kontakt 773663449 email: appp(zavináč)hlidanibrno.cz

  Odkaz: www.hlidanibrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hlídačky.cz

  Hlídačky.cz jsou portál, kde každý rodič může najít hlídání dětí a domluvit se na hlídání přímo s chůvou - hlídačkou. Hlídačky dostávají komentáře od rodičů, doporučení od vašich přátel a ověřují si telefon, bydliště a totožnost.

  Odkaz: www.hlidacky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Domácí miniškolka Lumpík s možností nočního a víkendového hlídání

  Brno-Starý Lískovec, Mikuláškovo náměstí 15 (nedaleko Campusu a Bohunické nemocnice). Jedná se o domácí miniškolku rodinného typu pro 4 až 5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Provozní doba od 7:00 do 18:00 hod. nejen v pracovní dny, ale i o STÁTNÍCH SVÁTCÍCH a PRÁZDNINÁCH. Možnost NOČNÍHO, VÍKENDOVÉHO i NÁRAZOVÉHO hlídání a to i pro děti, které miniškolku nenavštěvují. Denní program je veden podle Rámcového vzdělávacího programu MŠMT pro předškolní vzdělávání. Děti přivítá teta Danka, která má více než třicetiletou pedagogickou praxi s dětmi předškolního i školního věku. Prioritou domácí miniškolky Lumpík je rodinná atmosféra, která usnadňuje přechod dětí z rodinné péče do kolektivu vrstevníků. Kontakt: mobil - 724 729 063.

  Odkaz: www.skolka-lumpik.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina a miniškolka ČLOVÍČEK, Brno - střed

  Lidická 28 - Dětská skupina, Letní školka, Víkendová, Večerní a Noční školka pro děti od 12 měsíců do 7 let, Miniškolka a programy Moje teta a Moje dobrá víla pro děti od 6 měsíců. Pravidelná i nepravidelná docházka, ceny dle zvoleného programu a pravidelnosti docházky. Kontakt: CAV(zavináč)alfadeck.cz, 608 608 011

  Odkaz: www.ALFADECK.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • DĚTSKÝ KOUTEK, Coworking Centrum s. r. o.

  Coworking Centrum s. r. o. Vám nabízí využití DĚTSKÉHO KOUTKU v centru Brna na ulici Lidická 77. O Vaše děti se postarají odborně vzdělané pečovatelky. Přijímáme děti od 1,5 roku do 6 let. Dětský koutek je otevřen každý všední den od 7 do 17 hodin. Pro děti je nachystán každodenní program – výtvarný (malba, kresba, koláž, fimo), hudební a pohybový. K dispozici jsou hry a hračky rozvíjející dětskou fantazii i jemnou motoriku. Dětský koutek se nachází v těsné blízkosti parku Lužánky, který s dětmi denně navštěvujeme. Jsme zařazeni do vyškolených center Baby Signs. Naše centrum je zaměřeno zejména na sladění rodinného a pracovního života, čemuž odpovídá i jeho vybavenost. V našem centru je k dispozici místnost, kde mohou rodiče využít jednotlivých pracovních míst k samostatné práci; k dispozici je PC, tiskárna, scanner, připojení na internet. Dále je zde místnost, která slouží jako jednací, a to k případným pracovním schůzkám rodičů.

  Odkaz: www.coworkingcentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Skřítek

  Hlídání dětí bez omezení věku , hlídání handicapovaných dětí. Hlídání dětí v rodinách mluvících cizím jazykem.

  Odkaz: www.agentura-skritek.cz/hlidani-deti

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka - Palouček

  Mateřské centrum najdete na ul. Botanická 16, Brno, budova kina Art v prvním patře. Nevzali Vám dítě do státní školky? Potřebujete si párkrát v týdnu oddechnout, zařídit si záležitosti na úřadech, zajít si k lékaři apod.? Nemá Vám, kdo pohlídat Vaše ratolesti? Pak je tu pro Vás Palouček - hlídání dětí v dětské skupině max. 12 dětí v atraktivní lokalitě v centru Brna:Co nabízíme? Poskytujeme hlídání dětí od 1 do 6 let. Provozní doba Paloučku je Po-Pá 7:30 - 16:30.

  • hlídání zajišťují kvalifikovaní pedagogové a chůvy
  • snažíme se o maximální rozvoj osobnosti dítětě
  • nabízíme individuální přístup k dítěti - skupinka max. 12 dětí na 2 chůvy
  • zajišťujeme každodenní pobyt dětí venku, v těsné blízkosti našeho centra je krásný park Tyršův sad nebo park Lužánky
  • pro hlídané děti jsou připraveny 3x týdně zájmové kroužky, které jsou již zahrnuty v ceně hlídání: Úterý - výtvarný kroužek s pohádkou, středa - hudební kroužek s orffovými nástroji, čtvrtek - pohybový kroužek.

  Odkaz: www.louckavbrne.cz/Paloucek

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 720 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Kulíšek

  Soukromá školička s celoročním provozem pro děti od 0 do 5-ti let, která se nachází téměř na vrcholku Lesné. Otevřeno každý všední den od 7:00 do 19:00 a je možné jak dlouhodobé, tak i příležitostné hlídání dětí. Možnost pátečního přespání s navazujícím sobotním dopolednem, a nedělní pořádání dětských oslav. Moc se těší na každého Kulíška, který do školky zavítá. Kontakty : Haškova 4 Brno - Lesná telefon 776245976 email kuliskovaskolicka(zavináč)gmail.com

  Odkaz: www.kuliskovaskolicka.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Baby Parking

  Miniškolka Baby Parking je miniškolkou rodinného typu pro děti od 1 roku. Najdete nás v klidné čtvrti Černá pole na ulici Erbenova, v rodinném domě se zahradou. Hlídání dětí zajišťujeme v pracovní dny od 7:00 do 17:00, nebo dle domluvy. Pro děti vytváříme přátelské prostředí v malém kolektivu (max. 10 dětí) s individuálním přístupem. K rozvoji všestrannosti přispíváme rozvíjejícím herním, pohybovým, výtvarným a hudebním programem. Děti učíme hygienickým návykům a oblékání, menší děti odvykáme nosit pleny. Kontakt: Miniškolka Baby Parking, Mgr. Eva Adamová, Erbenova 30, 602 00 BRNO, Telefon: 728 569 790, E-mail: Adamova.Esa(zavináč)seznam.cz

  Odkaz: www.baby-parking.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 725 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Krteček Brno-Lišeň

  Miniškolka Krteček, Štefáčkova 2491/15, Brno - Líšeň. Naproti zastávky linky č. 78 (Strnadova). Miniškolka Krteček je nová soukromá mini školka v Brně-Líšni pro děti od 9 měsíců do 5 let, s možností nárazového hlídání dětí (při volné kapacitě). Jsme rodinný typ soukromé školky, tvoříme harmonické a klidné prostředí, kde se děti cítí jako doma. V souladu se vzdělávacím systémem jeslí a mateřských škol (s přihlédnutím k věku dítěte) nabízí naše soukromá miniškolka všestranný rozvoj vašeho dítěte při malování, modelování, zpěvu, tanci, hrách, angličtině pro nejmenší, cvičení a pravidelném pohybu na čerstvém vzduchu. Postaráme se o upevňování hygienických návyků, slušného chování, rozvíjení osobnosti. Snahou naší školky je, aby byly děti u nás spokojené, našly si kamarády a formou her a prožitkového učení získaly co nejvíce poznatků.

  Odkaz: www.mskrtecek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Dále nabízí hudební kroužky pro děti Yamaha, kroužek Poznáváme svět pro děti od 1,5 roku do 3 let s rodičem. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny.

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Maloušci - jesličky pro Vaše dětičky

  Jesle Brno - Zábrdovice. U nás najdete individuální a profesionální přístup, děti pouze nehlídáme, ale učíme je zábavnou a hravou formou každodenním dovednostem. V programu nechybí ani angličtina a spousta pohybu nejen venku, ale i v kryté tělocvičně určené těm nejmenším. Pro děti 1-4 roky, pondělí - pátek 7:30 - 17:00. Více na webových stránkách, 723 367 829 (Ivana Procházková), info(zavináč)malousci.cz

  Odkaz: malousci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Maceška

  Nejrozsáhlejší síť miniškolek pro předškolní děti v městě Brně a okolí. Jako jediný projekt tohoto druhu má vypracovány standardy a školní vzdělávací program. Rozvíjející program je určen pro děti od 2 let v dopoledních hodinách. Doba provozu je dopoledne 4 hodiny. Tématicky zaměřený program obsahuje pohybové cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarnou činnost. Program probíhá ve vyhrazené místnosti, která je vhodná k činnosti pro malé děti. V jedné skupině je vždy maximálně 15 dětí, o které se starají dvě lektorky, z nichž alespoň jedna má pedagogické vzdělání. S dětmi také chodíme pravidelně ven. Vstupné: 250Kč/ dopoledne. Maceška se nachází na 8 místech v Brně a blízkém okolí:
  · SVČ Lužánky - pracoviště Lata - Žabovřesky Plovdivská 8, 616 00 Brno
  · SVČ Lužánky - pracoviště Lány - Bohunice Lány 3, 625 00 Brno
  · SVČ Lužánky - pracoviště Legato - Kohoutovice Stamicova 7
  · SVČ Lužánky - pracoviště Louka - Vinohrady Bzenecká 23, 628 00 Brno
  · KCL Kotlanka - Líšeň Kotlanova 7, 628 00 Brno
  · CVČ Botanka - Brno-Střed Botanická 13, 602 00 Brno
  · MŠ Family - Juliánov Mazourova 2, 636 00, Brno
  · Fara - Šlapanice Římskokatolická farnost Šlapanice u Brna Masarykovo náměstí 546/9, Šlapanice
  Veškeré informace: Lužánky – středisko volného času Brno, příspěvková organizace Lidická 50, 658 12 Brno www.luzanky.cz tel.: 547 240 937 e-mail: petra(zavináč)luzanky.cz www.maceska.luzanky.cz FB/luzanky.maceska .

  Odkaz: www.maceska.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.92/5) - hodnoceno 722 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Viki Kids Club

  Centrum Viktoria, Vodařská 2, Brno- Komárov Nadstandardní soukromá školka, která má 4 třídy: jesličkovou třídu pro děti ve věku 2-3 roky, českou třídu pro děti od 3 do 6 let ( školné 5000,-, což je jedna z nejlevnějších soukromých školek v Brně), anglickou třídu s celodenní angličtinou od 2 do 6 let, Montessori třídu pro děti od 3 do 6 let, ve všech třídách kvalifikované pedagožky. Provoz od 7.00 do 18h i v létě o prázdninách, nabízí prázdninovou školku pro děti z jiných školek, když mají zavřeno. Školka se nachází kousek od centra Brna, s velmi dobrou dostupností a pohodlným parkováním. Zájmové kroužky přímo v místě : tenis, squash, sportíček, wellness (sauna, pára, vířivka), výtvarná a kreativní dílna, taneční kroužek, hudebně-dramatický kroužek s logopedickými provky, další jazyky, na přání rodičů zorganizujeme i další kroužky v rámci možností areálu. V létě: sportovně-jazykový příměstský tábor i pro školní děti. Krédem provozovatele školky je spokojenost dětí a rodičů. Bohatá fotogalerie na facebooku : Viki Kids Club

  Odkaz: www.vikikidsclub.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Slunečnice, Rajhradice

  Dětský klub Slunečnice se nachází v Rajhradicích na ulici Krátka 34, kontakt: tel.: 605 826 735 . Klub nabízí: Hlídání dětí přednostně ve věku od 1 do 4 let, Klub rodičů - slouží ke vzájemnému sdílení se rodičů, je to příležitost seznámit se s ostatními maminkami nebo tatínky, popovídat si, prožít chvíle v příjemném prostředí bez nutnosti být očima neustále připoután ke svému dítěti. Klub rodičů s dětmi se schází v úterý a ve čtvrtek ve 13 - 17 hod.

  Odkaz: www.detskyklub-slunecnice.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské a vzdělávací centrum Andílek

  Fryčajova 117 , Brno-Obřany. Mateřské a vzdělávací centrum Andílek realizuje v Brně pro rodiče s malými dětmi projekt ESF, který je zaměřen na podporu podnikání - nabízíme maminkám a tatínkům prostory naší řemeslné dílny, kde mohou tvořit a vyrábět (šít, paličkovat, plést, vyrábět šperky apod.) a my jim mezitím pohlídáme zdarma děti. Součástí projektu jsou vzdělávací semináře pro (začínající) podnikatele, sdílení zkušeností a mentoring.

  Odkaz: www.remesla.andilek.eu/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Kamecháček

  Říčanská 5(Brno - Kamechy), tel. 605 916 603, kamechacek(zavináč)gmail.com, Občanské sdružení Dětský klub „ Kamecháček “ slouží jako centrum, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti, ale také zapojit se do společenského života a vyhnout se tak problémům, které rodiče na rodičovské dovolené občas provázejí – pocity odcizení, izolace. Programová náplň: 1)Klubík Rosnička – pobyt dětí bez rodičů (každý všední den od 8:30 – 12:30) 2)Klubíky pro děti s rodiči – cílem je, aby se rodiče a děti měli možnost blíže seznámit, pohrát si, zacvičit a získat tak sociální vazby přímo v místě svého bydliště. 3)Kroužky a další volnočasové aktivity pro děti a dospělé – např. výtvarné dílny, zpívánky, ozdravné pobyty, závody, mikulášské besídky apod.

  Odkaz: www.kamechacek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.92/5) - hodnoceno 748 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Medlánci

  Hudcova 239/7, 621 00 Brno, číslo: 607 185 537, medlanci(zavináč)gmail.com, http://www.medlanci.cz/ Občanské sdružení Dětský klub „ Medlánci“ slouží jako centrum, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti, ale také zapojit se do společenského života a vyhnout se tak problémům, které rodiče na rodičovské dovolené občas provázejí – pocity odcizení, izolace. Programová náplň: 1)Klubík Rosnička – pobyt dětí bez rodičů (každý všední den od 8:30 – 12:30) 2)Klubíky pro děti s rodiči – cílem je, aby se rodiče a děti měli možnost blíže seznámit, pohrát si, zacvičit a získat tak sociální vazby přímo v místě svého bydliště. 3)Kroužky a další volnočasové aktivity pro děti a dospělé – např. výtvarné dílny, zpívánky, ozdravné pobyty, závody, mikulášské besídky apod.

  Odkaz: www.medlanci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 728 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Devítka Brno - Montessori dílničky

  Brno, Údolní 5, pro děti od 1,5 roku do 4 let, od 24.1. 2011 každé pondělí dopoledne (8-12 hod.)

  Odkaz: www.devitkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mamicentrum - centrum porodních asistentek

  Nabízí noční i denní hlídání kojenců, kromě toho také předporodní kurzy, předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, cvičení v těhotenství, těhotenská poradna, masáže těhotných, doprovod k porodu - první část porodu doma, komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu, laktační poradkyně, kontaktní osoba: Ladislava Ryšavá, tel.: 731 78 26 78, rysava@mamicentrum.cz , Brno, Bakalovo nábřeží 1

  Odkaz: www.mamicentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio - hlídání dětí

  hlídání dětí ve věku od batolat až po předškoláky v rodinném domku v Líšni, kontakt: Eliška Lejsková, Nad lomem 4, Brno-Líšeň, tf.602 757 981

  Odkaz: www.detske-studio.cz/uvod.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 719 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Sdružení K - fontána o.s.

  Adresa: Kanice 188. Nabízí výlety s koněm, výuku jizdy na koni, prázdninové hlídání, hlídání i mimo prázdniny, PC kurzy pro maminky s hlídáním dětí , kurzy výroby šperků s hlídáním dětí, výuka hry na hudební nástroje, doučování dětí, úklid . To vše za příznivé ceny.

  Odkaz: www.prodetibrno.info

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Rolnička, Brno- Černovice

  Sociální dům, Charbulova 86, Brno- Černovice. Miniškolka každý čvrtek a pátek 9-12 hod.

  Odkaz: rolnicka-cernovice.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské a rodinné centrum Mateřinka Brno

  Vodova 18, Brno - Královo Pole. Nabízí : Klub dětem - hlídání dětí v malém kolektivu,max. 5 dětí, v centru Mateřinka Brno o.s.;hlídání dětí ve Vaší domácnosti ,kurzy pro děti, rodiče, nastávající maminky a veřejnost ,přednášky a semináře pro rodiče, nastávající maminky a veřejnost , poradenské služby pro rodiče, nastávající maminky a veřejnost.

  Odkaz: materinka-brno.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Pastelka o.s.

  nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, hlídání dětí od 2,5 do 4 let,pondělí-pátek 8:00 -13:00

  Odkaz: www.pastelka.net

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Občanské sdružení Příliv pro rodinu

  Brno-Lesná, Dusíkova 5 nabízí hlídání dětí od 2 do 5 let od pondělí do pátku od 7,30 do 16,30 hod. ve dvou třídách s maximální kapacitou 13 dětí, dále možnost setkávání rodičů s dětmi ve společenské místnosti (něco jako mateřské centrum), programy pro děti i maminky od 2 let - Šikulíci s rodiči (výtvarný kroužek pro rodiče a děti od 2 do 3 let, který je prokládaný hrátkami a cvičením), Velcí šikulíci (výtvarný kroužek pro děti od 3 do 5 let v odpoledních hodinách), Chytré hlavičky (pro předškoláky), Šikulové ( výtvarný kroužek pro děti od 6 do 10 let). Dále nabízí Dietka klub - klub pro rodiče dětí s individuální stravou pod vedením dietní sestry.Dietní sestra Hanka Plachecká se ráda podělí o své zkušenosti a jednou měsíčně Vás zve do klubu Dietka vyměnit si recepty, podiskutovat nad odbornými informacemi, sestavit jdelníček v kombinaci diety i pro děti zdravé (sourozence).

  Odkaz: priliv.webnode.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 722 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Babyboom

  nabízí hlídání dětí v domácností klienta,v domácností pečovatelky,vyzvedávání dítěte ze školy či školky,doprovod na zájmove kroužky,hlídání v cizím jazyce.Kontakt: Mlýnská 50, Brno, 602 00, tel. 777323677,e-mail:Agenturababyboom@seznam.cz

  Odkaz: www.agenturababyboom.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský lesní klub SÝKORKA

  Mokrá Hora 77, Brno – Řečkovice, Mokrá Hora. Dětský lesní klub SÝKORKA je první dětský klub v Brně inspirovaný lesní mateřskou školkou (více o lesních školách na našem webu). Nabízíme vzdělávací a výchovnou péči dětem ve věku 2.5-7 let zaměřenou na zdravý tělesný i duševní rozvoj pobytem v přírodě. Provozujeme jednu třídu pro 15 dětí, každý pracovní den od 8.00 do 16.30 hodin. Pestrý a vyvážený program probíhá na velké zahradě s vytápěnou zděnou chatou a v blízkém lese. V út, st, čtv odpolední zájmové kroužky.Téměř tříletý provoz za každého počasí, zkušení pedagogové a POZOR, ve školním roce 2014/2015 více volných míst (v roce 2014 nám končí houf předškoláčkú)!

  Odkaz: www.skolka.eps.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti, cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
Jana Zehnulová
e-mail: zehnul@seznam.cz

Reklama:

Minišatník.cz – levné dětské oblečení a kvalitní 
oblečení pro kojence.

OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena