Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Mateřská centra

Rolex wurde 1963 in der Generalversammlung geboren,es rolex repliksei denn, die Rolex Daytona, Daytona USA und die Veranstaltung, die endgültige Auswahl für den vorgesehenen Zeitfahren der Rolex-Uhren, billige rolex kaufenwerden zusammenfallen, die Quelle der Daytona-Serie, Rolex Experience 53 Jahre der Geschichtesind rolex replicaimmer noch das klassische Design des Jahres, und Rolex war schon immer die Stillinie, anstatt die Entwicklung der iterativen Evolution, ist die Wartung von Rolex der Hauptgrund für viele der Klassiker.

Odkazy v kategorii Mateřská centra

 • SPOLEK ČIPEROVÉ - PROSTOR PRO CELOU RODINU

  Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností: Zdravým pohybem – dětská jóga, cvičení maminek s dětmi, cvičení ve vodě Zdravým vařením a zdravým životním stylem – kulinářské workshopy pro děti od 3 let, workshopy pro dospělé o výživě Relaxací – kurzy baby masáží Odpočinkem – hlídání dětí Aktivní společná dovolená se sportovním a tvořivým programem – pobyty pro rodiny s dětmi Prázdniny na čerstvém vzduchu s dostatkem pohybu – tábory pro děti už od 4 let Chceme být inspirací a impulsem prarodičům, rodičům i dětem jak prožít život hravě zdravě, v souladu s přírodou a úctou ke své rodině.

  Odkaz: WWW.CIPEROVE.COM

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, 1. patro, 602 00 Brno. Mateřské centrum je v provozu každý všední den od 7:30 do 16:30 (odpoledne a večer dle rozvrhu kroužků) Každé dopoledne můžete navštívit výtvarné,hudební či pohybové kroužky, které jsou určeny pro rodiče s dětmi již od 1,5 roku.Odpoledne si jistě vyberete z kroužků jako je Hokus Pokus či Muzikohrátky. V Loučce si každá maminka navštěvující kroužek může vypít dobrou kávu a děti si pohrají v herničce. Aktuální rozvrh naleznete na www.louckavbrne/rozvrh. Současně zde funguje hlídání dětí v dětské skupině Palouček. Poskytujeme pravidelné i nepravidelné hlídání dětí od 1 roku. V Paloučku naleznete rodinné, kreativní prostředí.O děti se starají kvalifikované chůvy. Naší prioritou je individuální přístup ke každému dítěti.Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo na telefonu P.Loučková: 777 82 77 81.

  Odkaz: www.louckavbrne.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.67/5) - hodnoceno 9 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Mateřídouška, Brno-Řečkovice

  Gromešova 1, Brno-Řečkovice. Kontakty: Ing. Karla Psotová, ◦tel.: 732 325 457, Mgr. Daniela Pospíšilová, tel.: 739 283 230. Klub Rákosníček pro děti ve věku od 2 do 5 let s programem v dopoledních i odpoledních hodinách. Dále nabízí kroužky pro rodiče s dětmi - jednoduché pohybové hry, písničky , říkadla, cvičení na nářadí, keramika.

  Odkaz: www.ddmhelceletova.cz/materidouska/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena