Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Jesle

Odkazy v kategorii Jesle

 • Jesličky MIMI Kometka – nabídka pro rodiče nejmenších dětí

  Od ledna 2018 připravila MŠ KOMETKA novou šanci pro rodiče dětí od 1 roku. Kapacita nejmenší třídy s rodinnou atmosférou je 6 dětí a její provoz splňuje kritéria mikrojeslí. Vzhledem k tomu, že mnozí rodiče rádi využijí nabídky třeba jen dvoudenní docházky v rámci týdne, dětí může být zapsáno i více. O nejmenší děti pečuje kvalifikovaný 2 – 3členný personál. MIMI Kometka nabízí útulné kreativní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách na ulici Drobného 30, otevřenou náruč kvalifikovaných zkušených tet, hřejivou rodinnou atmosféru a přátelskou pozitivní energii.
  Jesličky MIMI Kometka dávají rodičům jedinečnou šanci seznámit se s kvalitou značky sportovní a anglické školky KOMETKA Brno od A do Z. V případě spokojenosti nabízí možnost absolvovat v dalších třídách nejkreativnější předškolní období včetně odborné sportovní průpravy.
  Kontakt: MŠ Kometka, Střední 26, 602 00 Brno, mskometka(zavináč)kometagroup.cz,
  tel.:739 219 156, ředitelka školy Mgr. Lenka Řeholová

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina a miniškolka ČLOVÍČEK, Brno - střed

  Lidická 28 - Dětská skupina, Letní školka, Víkendová, Večerní a Noční školka pro děti od 12 měsíců do 7 let, Miniškolka a programy Moje teta a Moje dobrá víla pro děti od 6 měsíců. Pravidelná i nepravidelná docházka, ceny dle zvoleného programu a pravidelnosti docházky. Kontakt: CAV(zavináč)alfadeck.cz, 608 608 011

  Odkaz: www.ALFADECK.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Elánek školky a jesle

  Elánek je moderní koncept vedení soukromých mateřských školek a jeslí a otevíráme v Brně 4 provozy (Bystrc I, Bystrc II, Královo Pole, Žabořesky) pro děti již od 12 měsíců! Nabízíme bezkonkurenční cenu, zcela nové prostory, moderní vybavení a úžasné pečovatelky, které dbají na individuální přístup a osobní rozvoj každého dítěte. Vašim dětem nabídneme každodenní výuku angličtiny, výtvarnou činnost, zpěv, hru na hudební nástroje, cvičení, tancování, návštěvy zábavních parků, solných jeskyní, oslavy významných dnů, besídky, tématicky zaměřené měsíční programy, spoustu zábavy a her a další zájmové aktivity pro děti i maminky. Provozní doba zařízení je pondělí-pátek od 7-18 hod. Přihlášky přijímáme již nyní a místa se rychle plní. Našim heslem je: Nekroťte elán svých dětí, rozviňte ho!

  Odkaz: www.elanek.eu

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 4289 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina Kulíšek - Masarykova čtvť, Brno

  Dětská skupina Kulíšek působí v klidné části Brna, v Masarykově čtvrti, kousek od bazénu na Kraví Hoře, na adrese Klácelova 2, 602 00 Brno. Je to útulné a pohodové místo pro Vaše nejmenší a nejmilejší ve věku 1 – 6 let, s programem od 7 - 18 hod, od pondělí do pátku, včetně prázdnin. S dětmi pracujeme podle zásad pedagogiky Montessori a Respektovat a být respektován. U každého dítěte respektujeme jeho osobnost a individuálně k němu přistupujeme. Děťátko vedeme k samostatnosti, sounáležitosti a pěstujeme v něm zdravé sebevědomí. Každé dítě je výjimečné, podporujeme jeho talent. Více informací na těchto kontaktech - mobil: 775 482 403, e-mail: dskulisek(zavináč)seznam.cz .

  Odkaz: www.dskulisek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jesle a školka SMART baby

  Jesle a školka SMARTbaby, Kuřimská 2, 621 00 Brno – Řečkovice.Jesle od 6 měsíců a mateřská školka all inclusive SMARTbaby v Brně – Řečkovicích přijímají děti celoročně. Výhodou je dobrá dostupnost MHD i autem včetně parkování, velká zahrada, nové, příjemné a moderní prostřední, malý počet dětí ve třídě (max. 15) a dlouhá provozní doba 7-19 hodin pondělí – pátek včetně prázdnin a státních svátků. Vzdělaný a zkušený personál se o umí postarat už o ty nejmenší děti. Pravidelné aktivity: sauna, plavání, solná jeskyně, canisterapie; odpolední kroužky: jóga, výtvarná dílna, angličtina, taneční kroužek, zpívánky s pohybem a možnost dalších dle zájmu rodičů Pravidelné návštěvy divadel, jízda na koni a další akce a výlety - toto vše v rámci školného. Pro předškoláky je samozřejmostí školní příprava. Nabízíme individuální docházku dle potřeb rodičů. Možné je také občasné nebo pravidelné hodinové, dopolední nebo odpolední hlídání. Naším cílem je spokojené, šťastné a šikovné dítě, které se rozvíjí přiměřeně svému věku, je kamarádské, sebevědomé a vnímavé ke svému okolí, zdravé a plné elánu a chuti objevovat svět a má radost z poznání. Více informací Vám poskytneme na tel. 606 666 483, na info(zavináč)smartbaby.cz Přijďte se k nám podívat a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

  Odkaz: www.smartbaby.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Beránek

  Agentura Beránek byla založena s cílem poskytnout rodičům malých dětí alternativu ke klasickým mateřským školkám a jeslím. Soukromá školka a jesle se nachází na ulici Antonína Slavíka nedaleko parku Lužánky. Jesle nabízí rodičům hlídání dětí již od 6 měsíců do 2,5 let. Na jednu pečovatelku v jeslích připadají nejvýše 4 děti, maximální počet dětí v jeslích je 8. Hlavním cílem v jeslích je vyhovět základním potřebám svěřených dětí a zaručit jim plnohodnotný den podle rytmu každého dítěte. Hra zůstává v jeslích hlavním prostředkem, kterému přizpůsobujeme všechny naše aktivity a činnosti v bezpečném, přívětivém a tvořivém prostředí, s kvalifikovaným a laskavým personálem. Radost a rozvoj dětí nám udávají směr a přijmout dítě u nás do jeslí znamená přijmout i jeho rodinu.Od 2,5 let se o děti postará sousední školka.

  Odkaz: www.agentura-beranek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina Meteorka, Brno-Židenice

  Meteorka je dětská skupina s kapacitou 12 dětí od 1 do 6 let, která umožňuje individuální přístup. Nachází se v Brně-Židenicích na ulici Skorkovského 159 v příjemném prostředí rodinného domu s malou zahrádkou. Nabízíme široké sportovní vyžití přiměřené věku, výuku angličtiny hrou, aktivity na rozvoj komunikace, slovní zásoby a výslovnosti, součástí denního programu budou výtvarné a hudební aktivity a pobyt venku. Provozní doba zařízení je od 7.30 do 17.00 hod od pondělí do pátku. Docházku dětí si můžete zvolit podle sebe. Meteorka startuje v září 2017 a to v nově zrekonstruovaném a vybaveném domečku. Můžete nám napsat na meteorkaskolka(zavináč)seznam.cz, více informací naleznete na webových stránkách nebo na facebooku.

  Odkaz: www.meteorkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Veselá školka v Brně-Židenicích

  Milí rodiče, navštivte novou soukromou školku, umístěnou v příjemném prostředí moderně zařízeného objektu se zahradou, v klidné části Židenic, na ulici Kuklenská 38, Brno. Rádi Vám zodpovíme všechny otázky a ukážeme, v jakém prostředí mohou Vaše děti prožívat krásné a pohodové chvíle předškolního období. Školka je určena pro děti od 18 měsíců do 6 let a otevřena celoročně od 7:00 do 17.00 hod. Děti přijímáme v průběhu celého školního roku. Školné od 40 Kč/hod. Nabízíme nepřetržitý provoz i o víkendech, svátcích a nočních hodinách. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a lásku k přírodě. Stravování je zajištěno pestrou a vyváženou stravou obohacenou o produkty zdravé výživy a biopotravin. Školka nabízí zájmové kroužky a další aktivity pro děti a rodiče. Kontakt: Kuklenská 38, Brno-Židenice, 615 00, e-mail: info(zavináč) veselaskolkabrno.cz, tel.:777 112 787, 733 512 061.

  Odkaz: www.veselaskolkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.21/5) - hodnoceno 14 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori školička/jesle

  Soukromé jesličky v centru Brna. Poslední volná místa. Dopřejte vašim dětem víc než hlídání! Připravené prostředí, respektující přístup, rozvoj dovedností, samostatnosti a touhy po poznání vašeho dítěte podle mezinárodně uznávané metody Montessori. Starší pomáhají mladším, malí se učí od svých větších kamarádů. V programu nechybí ani angličtina a spousta pohybu nejen venku, ale i v kryté tělocvičně určené těm nejmenším :) Pro děti 1-4 roky, každý všední den 7:30 - 17:00. Více na webových stránkách, 723 367 829 (Ivana Procházková), info(zavináč)ms-brno.cz

  Odkaz: ms-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Nejkrásnější svět

  NEJKRÁSNĚJŠÍ SVĚT S.R.O., adresa: RYBNICKÁ 46,BRNO, NOVÝ LÍSKOVEC, tel.: 739426007, e-mail: nejkrasnejsisvet(zavináč)seznam.cz . Naše školka je určena dětem již od 1 roku a měla by prioritně pomoci maminkám, které se musí vracet brzy po narození dítěte zpět do práce. Předpokládáme nejvíce dětí kolem 2 let, které vytvoří spolu s ostatními dětmi věkově smíšenou skupinku 12 dětí. Základní myšlenkou a podstatou naší školky je respektující přístup k dítěti a jeho potřebám. Pro Vaše děti je u nás připraveno vlídné a bezpečné prostředí, ve kterém budou navazovat přátelství, poznávat nové věci a radovat se z maličkostí.

  Odkaz: www.nejkrasnejsisvet.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.14/5) - hodnoceno 7 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Betty

  Školička Betty sídlí v Brně na ulici Svitavská 33, v domě s dvorkem se zahrádkou, v klidné části Husovic 5 minut od centra. Nově zrekonstruované prostory splňují veškeré hygienické normy, školka slouží pro děti od 2 let. Školka je nově vybavena velkým množstvím hraček a didaktických pomůcek. Našim záměrem je nastavit podmínky ve školce tak, aby pobyt u nás byl pro děti příjemným zážitkem, chceme je hravou formou vést k tvůrčí činnosti. V rámci denního programu máme pro děti připravené rozmanité kroužky: sportovní, hudební, kreativní, dramatický, přírodovědný, etiketa pro nejmenší. V druhém pololetí plánujeme výuku základů plavání na Kraví Hoře. Nabízíme hlídání dětí o víkendech a přes noc. Náš tým se skládá z vystudovaných pedagogů a zdravotníků. Preferujeme individuální a partnerský přístup. Podporujeme děti na jejich cestě k poznání. Kontakt Mgr. Alžběta Tobiášová – ředitelka školičky ,tel: 776119841 , e-mail: a.bourkova(zavináč)centrum.cz

  Odkaz: www.skolickabetty.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.4/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • DĚTSKÝ KOUTEK, Coworking Centrum s. r. o.

  Coworking Centrum s. r. o. Vám nabízí využití DĚTSKÉHO KOUTKU v centru Brna na ulici Lidická 77. O Vaše děti se postarají odborně vzdělané pečovatelky. Přijímáme děti od 1,5 roku do 6 let. Dětský koutek je otevřen každý všední den od 7 do 17 hodin. Pro děti je nachystán každodenní program – výtvarný (malba, kresba, koláž, fimo), hudební a pohybový. K dispozici jsou hry a hračky rozvíjející dětskou fantazii i jemnou motoriku. Dětský koutek se nachází v těsné blízkosti parku Lužánky, který s dětmi denně navštěvujeme. Jsme zařazeni do vyškolených center Baby Signs. Naše centrum je zaměřeno zejména na sladění rodinného a pracovního života, čemuž odpovídá i jeho vybavenost. V našem centru je k dispozici místnost, kde mohou rodiče využít jednotlivých pracovních míst k samostatné práci; k dispozici je PC, tiskárna, scanner, připojení na internet. Dále je zde místnost, která slouží jako jednací, a to k případným pracovním schůzkám rodičů.

  Odkaz: www.coworkingcentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jesličky Betynka

  Nivky 33, Brno -Líšeň, tel. na zřizovatelku: 776717450, tel. do jesliček: 734 733 905. Jesličky a miniškolka Betynka jsou denní zařízení rodinného typu pro děti od 9 měsíců. Nabízíme zvýhodněnou cenu školného pro děti starší 3 let, které nebyly přijaty k docházce do mateřské školky. Cena za 2 hodiny hlídání 170,- Kč, cena za 3 a více hodin je zvýhodněná (jednotná sazba 50,- Kč/hod.).

  Odkaz: www.jeslickybetynka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Anglická školka PONNY Brno

  Krondlova 1, Brno -Žabovřesky. Je určena pro děti od 2 do 7 let Učitelé mluví s dětmi pouze anglicky.Systém výuky je sestaven dle Early Years Foundation Stage. Hlavním způsobem práce anglické školky PONNY je tzv. projektová výuka a učení skrze hru. Každý měsíc je zvoleno téma, kterým jsou děti motivovány. Děti jsou při aktivitách rozděleny do dvou až tří skupin dle věku. Děti mají možnost využít aktivit jak v budově školky, tak na dvoře školky, popřípadě mimo školku. Aktivity mimo školku jako je plavání, tenis a jízda na koni vedou kvalifikovaní instruktoři.

  Odkaz: www.ponny-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Kulíšek

  Soukromá školička s celoročním provozem pro děti od 0 do 5-ti let, která se nachází téměř na vrcholku Lesné. Otevřeno každý všední den od 7:00 do 19:00 a je možné jak dlouhodobé, tak i příležitostné hlídání dětí. Možnost pátečního přespání s navazujícím sobotním dopolednem, a nedělní pořádání dětských oslav. Moc se těší na každého Kulíška, který do školky zavítá. Kontakty : Haškova 4 Brno - Lesná telefon 776245976 email kuliskovaskolicka(zavináč)gmail.com

  Odkaz: www.kuliskovaskolicka.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.25/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Baby Parking

  Miniškolka Baby Parking je miniškolkou rodinného typu pro děti od 1 roku. Najdete nás v klidné čtvrti Černá pole na ulici Erbenova, v rodinném domě se zahradou. Hlídání dětí zajišťujeme v pracovní dny od 7:00 do 17:00, nebo dle domluvy. Pro děti vytváříme přátelské prostředí v malém kolektivu (max. 10 dětí) s individuálním přístupem. K rozvoji všestrannosti přispíváme rozvíjejícím herním, pohybovým, výtvarným a hudebním programem. Děti učíme hygienickým návykům a oblékání, menší děti odvykáme nosit pleny. Kontakt: Miniškolka Baby Parking, Mgr. Eva Adamová, Erbenova 30, 602 00 BRNO, Telefon: 728 569 790, E-mail: Adamova.Esa(zavináč)seznam.cz

  Odkaz: www.baby-parking.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřská školka a jesle Josefínka

  Tolstého 14, Brno-Žabovřesky. Pokud potřebujete nastoupit do zaměstnání dříve než ve třech letech věku Vašeho dítěte, máte možnost využít našich denních jeslí.Naše jesle se nachází v klidné lokalitě vilové čtvrti. Přijímáme děti ve věku od 2 do 3 let v průběhu celého roku.Po dovršení 3 let (nebo dříve dle dohody s rodiči) nabízíme možnost přestupu dítěte do školky Josefínka, která programově navazuje na jesličky. V našich jeslích je o děti odborně postaráno. V jeslích máme kvalifikovaný pedagogický personál. Děti mají den naplněn různorodými výchovnými činnostmi. Základním kamenem rozvoje dětí v raném věku je volná hra, která je v jeslích s podporou učitelek (nebo tet, jak chcete :)) doplněná tělesnou, hudební, pracovní, výtvarnou, rozumovou a mravní výchovou. Při všech činnostech v jeslích vedou učitelky hravou formou děti k mluvení, vytvářejí a upevňují stravovací a hygienické návyky, rozvíjí hrubou i jemnou motoriku.

  Odkaz: www.msjosefinka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Krteček Brno-Lišeň

  Miniškolka Krteček, Štefáčkova 2491/15, Brno - Líšeň. Naproti zastávky linky č. 78 (Strnadova). Miniškolka Krteček je nová soukromá mini školka v Brně-Líšni pro děti od 9 měsíců do 5 let, s možností nárazového hlídání dětí (při volné kapacitě). Jsme rodinný typ soukromé školky, tvoříme harmonické a klidné prostředí, kde se děti cítí jako doma. V souladu se vzdělávacím systémem jeslí a mateřských škol (s přihlédnutím k věku dítěte) nabízí naše soukromá miniškolka všestranný rozvoj vašeho dítěte při malování, modelování, zpěvu, tanci, hrách, angličtině pro nejmenší, cvičení a pravidelném pohybu na čerstvém vzduchu. Postaráme se o upevňování hygienických návyků, slušného chování, rozvíjení osobnosti. Snahou naší školky je, aby byly děti u nás spokojené, našly si kamarády a formou her a prožitkového učení získaly co nejvíce poznatků.

  Odkaz: www.mskrtecek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Anglická mateřská škola Kindergarten Brno Campus

  Netroufalky 797/5 , 62500, Brno. Kindergarten Brno Campus je soukromou anglickou mateřskou školou, která má více jak 20 poboček po celé ČR a v samotném Brně je již druhou pobočkou. Je určena pro děti od 18 měsíců do 7 let. Celodenní výuka probíhá v anglickém jazyce a je vedena rodilými mluvčími. Školka má akreditaci MŠMT a splňuje tak všechny požadavky zajišťující bezpečnost a kvalitní péči o předškolní děti. Nejdůležitějším bodem v celém dni je ranní okruh, tzv.Circle time, což je edukativní program, během kterého se děti učí nová anglická slovíčka formou říkanek, básniček, písniček a pohybových činností. Pro děti nabízíme široký výběr mimoškolních aktivit – jízda na koni, fotbalová přípravka, spolupráce s Lidovou školou umění, tématické celky dle ročního období, letní a zimní školu v přírodě atd. Všechny aktivity jsou zahrnuty v ceně programu All inclusive. Stravování zajišťuje firma Lakšmanna, která je jedním z nejvyhlášenějších dodavatelů stravy pro předškolní děti. Od 1.7.2013 startuje Letní prázdninová školka, kde jsou srdečně zvány všechny děti, které si chtějí naplno užít prázdniny a zažít spoustu legrace. Zveme také rodiče a děti ke Dni otevřených dveří, který proběhne 18.5.2013 od 13-18 hodin. Pro děti je připravený bohatý program – soutěžení s klaunem, minidiskotéka, skákací hrad a spousta dobrot. Vše rádi sdělíme na tel.č.774 222 060 a emailu:campus(zavináč)kindergarten.cz

  Odkaz: www.kindergarten.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Česko-anglická školka Kinder-City

  Vybrat tu nejlepší školku pro Vaše malé zlobidlo není nic snadného, že? Měla by být moderní, ale zároveň bezpečná, zábavná a přitom i naučná, paní učitelky by měly být nejen hodné, milé a pozorné, ale i kvalifikované. Nezoufejte! My jsme ji pro Vás našli. Kinder-city nabízí vše a mnohem víc. Díky dvojjazyčné výuce ušetříte Vašemu zlatíčku roky trápení s angličtinou na škole. Navíc se společně s ním můžete zúčastnit slavností zaměřených na cestování po světě, které školka pořádá pro celou rodinu. Kinder-city = školka, kterou si Vy i Váš milovaný drobeček zamiluje! Školka sídlí na Černovické terase (na křižovatce ulic Těžební a Olomoucká). Je určena dětem od 2 do 6 let. Více informací se dozvíte na tel. 606 771 669 nebo na webu kinder-city.cz

  Odkaz: www.kinder-city.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.33/5) - hodnoceno 6 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Ententýky

  Miniškolka Ententýky - soukromá mateřská školka pro děti od 2 - 6 let. Školka je provozována v rodinném domě se zahradou a bazénem - Brno - Jundrov, Veslařská 90. Rodinné prostředí, individuální přístup, kreativní program. Možnost odpoledních kroužků.

  Odkaz: www.miniskolka-ententyky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio Žabka

  Studio nabízí školičku založenou na principech Montessori pedagogiky. Od září bude Školička probíhat na Charbulove 13. Provoz od září vždy v úterý a pátek. (při velkém zájmu také v pondělí) Je zde připravena jedna třída pro děti od (1 roku do 3,5 let). Od prosince nabízíme celodenní provoz Školičky (na Táborské). Budou připraveny dvě třídy, jedna od 1 roku do 2 let, druhá od 2 do 6 let. Dále studio nabízí Montessori dílničky pro rodiče a děti, pro děti od 3 do 6 let angličtinu s Go Kids !, kurzy znakování (baby signs) pro rodiče s batolaty, angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců.

  Odkaz: www.studiozabka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Maloušci - jesličky pro Vaše dětičky

  Jesle Brno - Zábrdovice. U nás najdete individuální a profesionální přístup, děti pouze nehlídáme, ale učíme je zábavnou a hravou formou každodenním dovednostem. V programu nechybí ani angličtina a spousta pohybu nejen venku, ale i v kryté tělocvičně určené těm nejmenším. Pro děti 1-4 roky, pondělí - pátek 7:30 - 17:00. Více na webových stránkách, 723 367 829 (Ivana Procházková), info(zavináč)malousci.cz

  Odkaz: malousci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Maceška

  Nejrozsáhlejší síť miniškolek pro předškolní děti v městě Brně a okolí. Jako jediný projekt tohoto druhu má vypracovány standardy a školní vzdělávací program. Rozvíjející program je určen pro děti od 2 let v dopoledních hodinách. Doba provozu je dopoledne 4 hodiny. Tématicky zaměřený program obsahuje pohybové cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarnou činnost. Program probíhá ve vyhrazené místnosti, která je vhodná k činnosti pro malé děti. V jedné skupině je vždy maximálně 15 dětí, o které se starají dvě lektorky, z nichž alespoň jedna má pedagogické vzdělání. S dětmi také chodíme pravidelně ven. Vstupné: 250Kč/ dopoledne. Maceška se nachází na 8 místech v Brně a blízkém okolí:
  · SVČ Lužánky - pracoviště Lata - Žabovřesky Plovdivská 8, 616 00 Brno
  · SVČ Lužánky - pracoviště Lány - Bohunice Lány 3, 625 00 Brno
  · SVČ Lužánky - pracoviště Legato - Kohoutovice Stamicova 7
  · SVČ Lužánky - pracoviště Louka - Vinohrady Bzenecká 23, 628 00 Brno
  · KCL Kotlanka - Líšeň Kotlanova 7, 628 00 Brno
  · CVČ Botanka - Brno-Střed Botanická 13, 602 00 Brno
  · MŠ Family - Juliánov Mazourova 2, 636 00, Brno
  · Fara - Šlapanice Římskokatolická farnost Šlapanice u Brna Masarykovo náměstí 546/9, Šlapanice
  Veškeré informace: Lužánky – středisko volného času Brno, příspěvková organizace Lidická 50, 658 12 Brno www.luzanky.cz tel.: 547 240 937 e-mail: petra(zavináč)luzanky.cz www.maceska.luzanky.cz FB/luzanky.maceska .

  Odkaz: www.maceska.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena