Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Kavárny s dětským koutkem

Odkazy v kategorii Kavárny s dětským koutkem

 • Kavárna FOX Caffé

  Zveme Vás do nově otevřené kavárny FOX caffé, která je otevřena v přízemí OC Perla, nám.Svornosti 6, Brno - Žabovřesky, 616 00 00, telefon 728 913 712. Provozní doba pondělí až pátek od 7,30 do 19 hodin, sobota od 9 do 16 hodin, neděle zavřeno. Příjemná, nekuřácká kavárna s dětským koutkem nabízí výbornou kávu, čerstvé zákusky, chlebíčky, hot dogy, domácí limonády, sladkosti pro děti a mnoho dalšího. Vše si můžete vzít i s sebou. Přijďte ochutnat nejlepší kávu v Žabinách!

  Odkaz: www.facebook.com/kavarnafoxcaffe

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Bistro Le Social

  Bistro Le Social, Úvoz 80, Brno. Tel.: 775 176 398, e-mail:bistro(zavináč)lesocial.cz .Otevírací doba po - pá: 6:30 - 22:00, so - ne: 8:30 - 12:30. Bistro s dětskou hernou vhodnou zejména pro maminky s miminky. V jídelní lístku naleznete polévky, dále nabízí panini, čerstvé bagety, hamburgery, tofuburgery, palačinky a domácí dezerty a dokonce i bezlepkové hamburgery a palačinky. Suroviny berou od firmy Gran Moravia, vše připravují čerstvé.

  Odkaz: www.facebook.com/BistroLeSocial?ref=hl

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.33/5) - hodnoceno 9 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Pohádková kavárna

  Třebízského 11, Hustopeče. Kontakt: Markéta Bedřichová, tel. č.: 739091910. Otevírací doba: Pondělí: ZAVŘENO, Úterý, Středa, Čtvrtek: 10.00 - 17.30 hod., Pátek: 10.00 - 18.30 hod., Sobota a Neděle: 14.00 - 18.30 hod. Nabídka: Dětská herna, útulná kavárna s kapacitou 20 míst, kout pro kojící maminky, dětské jídelní židličky, přebalovací pult, nočníčky,výběr teplých i studených nápojů, sladkých i slaných dobrůtek, jídlo a přesnídávky pro nejmenší děti, možnost pronájmu prostor k dětským oslavám, 2 x týdně (pondělí a středa) dopolední, krátkodobé hlídání dětí od 2 let , jeden den v týdnu výtvarná dílnička (nejen) pro tvořivé maminky a jejich děti, každý měsíc pohádková představení (dle aktuálního programu).

  Odkaz: www.pohadkovakavarna.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.17/5) - hodnoceno 6 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • CAFE VESPA

  CAFE VESPA, U Leskavy 24, Brno - Starý Lískovec / Bohunice, www.cafevespa.cz, cafevespa@email.cz, tel. 724517673. Otevírací doba: Po-Pá 10.00-22.00, So,Ne 14.00-22.00 Jsme nová, nekuřácká kavárna v Brně nejen pro děti a jejich rodiče. Nabízíme posezení v novém, příjemném prostředí, kde si mohou odpočinout jak děti, tak i jejich rodiče třeba u šálku kvalitní kávy a taktéž jsou zde vítáni návštěvníci bez dětí. Připravíme vám různé druhy kávových, alko, i nealko nápojů. Můžete si zde vychutnat kvalitní vína z jižní Moravy a k nim zakousnout domácí slané i sladké koláče, nebo jiné dezerty. V prostorách naší kavárny pořádáme divadla, výstavy a jiné společenské akce. Na přání vám, nebo vašim dětem uspořádáme oslavu narozenin či jiné významné události. Můžete u nás využít WIFI připojení zdarma. Parkování je dostupné přímo před kavárnou.

  Odkaz: www.cafevespa.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.11/5) - hodnoceno 9 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská kavárna SAMPALERO

  Jezuitská 4 , Brno. Otevírací doba kavárny: Po-Pá 9-19hod, So-Ne 14-19hod. SAMPALERO je nekuřácká kavárna s hernou (dětskými koutky). Samozřejmostí je free Wi-fi, přebalovací pult, mikrovlná trouba (pro ohřátí příkrmů pro děti) a vysoké krmící židle. Přijďte si vychutnat tradiční italskou kávu Pascucci a ochutnat dezerty, toasty či italské panini. Domácí palačinky jsou připravovány ze špaldové mouky a BIO surovin.Dětský koutek o celkové velikosti 30m2 je patrový, se skluzavkou do polstrovaného bazénku s kuličkami. Dětská kuchyňka a řada interaktivních, dřevěných a plyšových hraček jsou nové, pravidelně kontrolované a desinfikované.Nový patrový koutek o velikosti 33m2, který nahradil bazar, poskytuje více zábavy pro větší děti!

  Odkaz: www.sampalero.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské a mateřské centrum Duhový ráj, Brno - Lesná

  na ulici Okružní 1: K dispozici je herna s možností občerstvení se zázemím, dále pískoviště s občerstvením, otevřeno Po-Pá 9- 18 hod., So-Ne 14-19. Pro miminka a batolata s maminkami, děti i dospělé se pořádají různé kroužky a přednášky: předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, gravidjóga, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s miminky, výtvarné hrátky pro děti ve věku 2-3 roky, zpívánky a hrátky pro děti ve věku 3-4 roky, keramika pro děti, angličtina pro děti, italština pro děti, pohádky pro děti ve věku 3-6 let hravou formou prostřednictvím loutkového divadla, italština a francouzština pro dospělé.
  www.facebook.com/duhovyraj

  Odkaz: www.duhovyraj.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.71/5) - hodnoceno 17 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • M Café

  Makovského nám. 2 (v budově polikliniky Medispol), Brno-Žabovřesky, tel. 722 014 132, dětský koutek,

  Odkaz: www.mcafe.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.4/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kavárna Spolek

  Orlí 22. Brno -střed, tel.: 774 814 230, je tam dětský koutek, ale kouří se tam. Je to kavárna určená dospělým, není to kavárna specializovaná pouze pro rodiny s dětmi.

  Odkaz: spolek.net/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.75/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kavárna Park Lane

  Lužánecká 4a, Brno ( u Lužáneckého parku). Otevírací doba kavárny Brno ParkLane: Po - Pá: 7:30 - 23:00 So: 8:00 - 23:00 Ne: zavřeno. Tato nekuřácká kavárna v Brně Vás vždy příjemně překvapí různorodým snídaňovým menu kavárny, které pro Vás připravujeme na každý nový den. Kavárna rovněž poskytne v Brně milé útočiště maminkám s dětmi v nekuřáckém prostředí, zahrádkou i dětským koutkem. Park Lane Cafe - Kavárna Brno Vás umí hýčkat nejen lahodnou kávou, jedinečnými dezerty, čaji, fresh džusy, rozlévanými víny či optimálně vychlazeným pivem.

  Odkaz: www.parklanecafe.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.3/5) - hodnoceno 10 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena