Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Doučování

Odkazy v kategorii Doučování

 • APPP - Agentura Poskytující Pedagogickou Péči

  Nabízí doučování češtiny, ruštiny, angličtiny, francouzštiny v rozsahu učiva základní školy a matematiky a informatiky v rozsahu učiva základní i střední školy. Individuální logopedii pro děti školního i předškolního věku. Dospělým můžeme poskytnou nápravu vad výslovnosti či výuku rétoriky. Kontakt 773663449 email: appp(zavináč)hlidanibrno.cz

  Odkaz: www.hlidanibrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Predskolacci.cz

  Pokud Vaše děti potřebují pomoci s probíranou látkou ve škole, něco vysvětlit, procvičit či naučit se, nabízím doučování pro děti v rozsahu 1. stupně ZŠ. Lekce lze dle domluvy uskutečnit v učebně Předškoláčků (v Králově Poli na ulici Tererova), či u Vás doma (v tomto případě nutno připočítat dopravu 5 Kč/km). Ceník doučování 250 Kč / 60 min za 1 dítě. Pokud by se na stejné doučování domluvilo více dětí 150 Kč/ 60 min za 1 dítě. V případě dlouhodobé spolupráce cena dohodou - výhodnější cena. V cenách lekcí jsou zahrnuty studijní materiály.

  Odkaz: www.predskolacci.cz/component/content/article/2-uncategorised/23-doucovani

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Beránek

  Nabízí profesionální doučování dětí pro Brno a okolí. Agentura zajišťuje doučování dětí v Brně a okolí v rozsahu učební látky základní školy. V rámci výuky agentura klade důraz na individuální přístup, motivaci a potřeby každého žáka. Doučování zabezpečují pečovatelky s pedagogickým vzděláním a bohatými zkušenostmi, které pravidelně prověřujeme a testujeme. Kromě doučování předmětů ZŠ lektorky pomáhají dětem s domácí přípravou na vyučování, pilováním cizích jazyků a tréninkem hry na hudební nástroj. Máte dítě se specifickou poruchou učení? Není problém, lektorky agentury jsou plně vyškoleny i na práci s dětmi s poruchami učení. Vedle doučování zajišťuje agentura i hlídání dětí v Brně a okolí. Součástí služby doučování tedy může být i vyzvednutí dítěte ze školy a doprovod domů s následným doučováním.

  Odkaz: www.agentura-beranek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Benni

  Nabízí hlídání a vzdělávání dětí od 3 let věku v domácím prostředí v Brně i okolí, doprovod dětí na cestách, vzdělávání formou her již v předškolním věku (angličtina, matematika). K tomuto účelu mají vlastní učební pomůcky. Doučují žáky ZŠ a SŠ. Kromě běžných předmětů nabízí individuální výuku cizích jazyků - angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny i francouzštiny. Kontakt: tel.: 773 886 001, e-mail: info@agentura-benni.cz

  Odkaz: www.agentura-benni.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  Aktuálně nabízíme: Go Kids! English 0-3 roky (36 lekcí) od čt 18.9. 9:30 - 10:15 , Go Kids! English 0-3 roky (36 lekcí), od pá 19.9. 11:00 - 11:45, Go Kids! English s prvky Montessori (36 lekcí), od st 17.9. 16:00 - 17:00 nebo od čt 18.9. 17:00 - 18:00, Francouzština - pro děti 3 - 6 let (36 lekcí) út 2.9. 16:00 - 16:45 nebo dle domluvy . Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny. Více informací na webových stránkách www.gokids.cz/brno, brno(zavináč)gokids.cz, 723 367 829 (Ivana Procházková)

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 726 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Sdružení K - fontána o.s.

  Adresa: Kanice 188. Nabízí výlety s koněm, výuku jizdy na koni, prázdninové hlídání, hlídání i mimo prázdniny, PC kurzy pro maminky s hlídáním dětí , kurzy výroby šperků s hlídáním dětí, výuka hry na hudební nástroje, doučování dětí, úklid . To vše za příznivé ceny.

  Odkaz: www.prodetibrno.info

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
Jana Zehnulová
e-mail: zehnul@seznam.cz

Reklama:

Minišatník.cz – levné dětské oblečení a kvalitní 
oblečení pro kojence.

OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena