Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Soukromé a alternativní školky

Odkazy v kategorii Soukromé a alternativní školky

 • Dětská skupina KAMÍNEK

  Dětská skupina KAMÍNEK nabízí celodenní nebo zkrácenou docházku pro děti ve věku 2-6 let v průběhu celého roku, a to každý pracovní den od 7:00 do 18:00 hodin. V přístupu k dětem klademe důraz na respektující a individuální přístup, přátelskou atmosféru, rozvoj samostatnosti, příjemné, usměvavé a podnětné prostředí. V dětské skupině je max. 12 dětí, o které se neustále starají 2 tety. Sídlíme v uzavřeném vnitrobloku v centru Brna s velkou zahradou, poblíž cyklostezky u řeky Svratky. Provoz zahájíme v únoru 2018 v nově zrekonstruovaných a vybavených prostorech. Můžete nám napsat na info(zavináč)kaminek-brno.cz, více informací naleznete na naších webových stránkách.

  Odkaz: www.kaminek-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Elanek skolky a jesle

  Elanek je moderni koncept soukromych materskych skolek a jesli. K 1.9.2019 otevirame jiz 8. provozovnu v Brne (Bystrc I,Bystrc II, Kralovo Pole, Zabovresky, Reckovice, Bohunice, Sadova I a Sadova II) a tesime se na deti jiz od 12ti mesicu. V mikrojeslich ve Zline, ktere byly otevreny od 1.7. 2019, nabizime prostory pro deti od 6 mesicu do 4 let veku. Nase pobocky slibuji krasne prostory, moderni vybaveni, vlastni zahradku ci terasu vice nez 250m2, kazdodenni vyuku anglictiny a logopedie, zajmove krouzky a mnoho dalsiho. Nekrotte elan svych deti, rozvinte ho! Prihlasky prijimame po cely rok :-)Tesi se na Vas tym Elanku!

  Odkaz: www.elanek.eu

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Happi kyds – Minská 4, Brno-Žabovřesky

  Naše dopolední školička nabízí pravidelnou, nepravidelnou i jednorázovou profesionální péči o děti od 2 let s bohatým programem. V odpoledních hodinách u nás probíhají rozmanité kurzy a kroužky pro školkáčky i školáky (angličtina, tvořeníčko, veselé pokusy pro malé vědce, kroužek předškoláka, háčkování, quilling, footbag freestyle) Více na našich stránkách. Těšíme se na Vás i Vaše děti :).

  Odkaz: www.happikyds.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina Kulíšek - Masarykova čtvť, Brno

  Dětská skupina Kulíšek působí v klidné části Brna, v Masarykově čtvrti, kousek od bazénu na Kraví Hoře, na adrese Klácelova 2, 602 00 Brno. Je to útulné a pohodové místo pro Vaše nejmenší a nejmilejší ve věku 1 – 6 let, s programem od 7 - 18 hod, od pondělí do pátku, včetně prázdnin. S dětmi pracujeme podle zásad pedagogiky Montessori a Respektovat a být respektován. U každého dítěte respektujeme jeho osobnost a individuálně k němu přistupujeme. Děťátko vedeme k samostatnosti, sounáležitosti a pěstujeme v něm zdravé sebevědomí. Každé dítě je výjimečné, podporujeme jeho talent. Více informací na těchto kontaktech - mobil: 775 482 403, e-mail: dskulisek(zavináč)seznam.cz .

  Odkaz: www.dskulisek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 724 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jesle a školka SMART baby

  Jesle a školka SMARTbaby, Kuřimská 2, 621 00 Brno – Řečkovice.Jesle od 6 měsíců a mateřská školka all inclusive SMARTbaby v Brně – Řečkovicích přijímají děti celoročně. Výhodou je dobrá dostupnost MHD i autem včetně parkování, velká zahrada, nové, příjemné a moderní prostřední, malý počet dětí ve třídě (max. 15) a dlouhá provozní doba 7-19 hodin pondělí – pátek včetně prázdnin a státních svátků. Vzdělaný a zkušený personál se o umí postarat už o ty nejmenší děti. Pravidelné aktivity: sauna, plavání, solná jeskyně, canisterapie; odpolední kroužky: jóga, výtvarná dílna, angličtina, taneční kroužek, zpívánky s pohybem a možnost dalších dle zájmu rodičů Pravidelné návštěvy divadel, jízda na koni a další akce a výlety - toto vše v rámci školného. Pro předškoláky je samozřejmostí školní příprava. Nabízíme individuální docházku dle potřeb rodičů. Možné je také občasné nebo pravidelné hodinové, dopolední nebo odpolední hlídání. Naším cílem je spokojené, šťastné a šikovné dítě, které se rozvíjí přiměřeně svému věku, je kamarádské, sebevědomé a vnímavé ke svému okolí, zdravé a plné elánu a chuti objevovat svět a má radost z poznání. Více informací Vám poskytneme na tel. 606 666 483, na info(zavináč)smartbaby.cz Přijďte se k nám podívat a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

  Odkaz: www.smartbaby.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Beránek

  Agentura Beránek byla založena s cílem poskytnout rodičům malých dětí alternativu ke klasickým mateřským školkám a jeslím. Soukromá školka a jesle se nachází na ulici Antonína Slavíka nedaleko parku Lužánky. Velký důraz klade školka na individuální přístup k dítěti, integrované učení, respektování osobnosti jednotlivců. Snaží se dodržovat tradice a naučit děti způsobu zdravé stravy a chování k přírodě, kterou máme rádi, ve které žijeme. Školka nabízí kvalitní standardní i širokou paletu nadstandardní péče pro všechny děti školky - zájmové kroužky, sportovní a kulturní akce, pravidelná setkávání s rodiči, pravidelné lekce angličtiny, pobyt v solné jeskyni 1 x měsíčně. Školka je určena pro děti od 2,5 let.http://www.orologirepliche.it

  Odkaz: www.agentura-beranek.cz.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Soukromá mateřská školka Sovička - Drobného 30, Brno

  MŠ Sovička se nachází v centru města Brna, a to v nově zrekonstruovaných přízemních prostorách na ulici Drobného 30. Za domem je dětem k dispozici krásná přírodní zahrada o rozloze 480 m2. V blízkosti školky se nachází rozsáhlé zelené plochy jako např. park Lužánky či Schreberovy zahrádky. Školka má kapacitu 11 dětí, díky tomuto nízkému počtu se dětem můžeme věnovat dle jejich individuálních potřeb. Věkově smíšenou třídu zakládáme na mottu "starší děti pomáhají mladším, mladší děti se od starších učí". Přijímáme děti již od 2 let. Školka dětem nabízí výchovně-vzdělávací aktivity i zájmové činnosti jakými jsou např. logopedický kroužek, tanečně-pohybové aktivity či angličtina hrou. U dětí rozvíjíme jejich kreativitu a osobnost. Veškerá činnost školky vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání (RVP PV) a individuálních potřeb dětí. Rodičům nabízíme jak celodenní, tak půldenní provoz. Pro maminky, které si potřebují cokoli zařídit, naše školka poskytuje také jednorázové hlídání. Více informací naleznete na webových stránkách školky.

  Odkaz: www.mssovicka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 726 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školka Dům pod Hvězdami, Kraví hora, Brno

  Dům pod Hvězdami na rohu ulice Kraví hora a Náhorní je první veganskou školkou v Brně. Pečujeme o děti ve věku od 2 do 7 let. Nabízíme každodenní, dlouhodobé i nárazové hlídání dětí v malé skupince. Do programu dětí je zařazeno každodenní cvičení jógy, výuka angličtiny, výtvarné, hudební a jiné aktivity. Pořádáme semináře, kroužky, komunitní táboráky a víkendové akce pro celou rodinu. Tvoříme tak prostor, kde se každé dítě cítí jako doma. Dům pod hvězdami se nachází v krásném prostředí zahrádkářské kolonie na Kraví hoře. Součástí centra je rozlehlá zahrada, kde děti tráví většinu času a mohou tak po celý den ochutnávat plody, které jim zahrada přináší. Zrekonstruovaný prostor budovy je vytvořený pro tělesný i duševní rozvoj našich dětí. Budova také splňuje všechny bezpečnostní a hygienické normy. Veškeré informace, ceník a fotogalerii najdete na webových stránkách školky.

  Odkaz: WWW.DUMPODHVEZDAMI.CZ

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 723 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Pupálek, Gebauerova 18, Brno-Židenice

  Miniškolka Pupálek nabízí dětem podnětné prostředí. Naše miniškolka je určena maximálně 12 dětem od dvou do šesti let. Výchovný plán sestavujeme na základě inspirace v různých alternativních pedagogických směrech, jako je program Začít spolu, Respektovat a být respektován, program Marie Montessori či principy zážitkové pedagogiky. Chceme, aby u nás byly děti šťastné. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Podporujeme jejich zdravé sebevědomí a trénujeme samostatnost. Učíme děti říct si, co potřebují a respektujeme jejich pocity. S dětmi máme partnerský přístup a to samé očekáváme od rodičů. Chceme objevovat svět v přirozeném prostředí, a to za pomoci všech smyslů. Proto trávíme čas venku nebo na různých výletech.

  Odkaz: www.pupalek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina Meteorka, Brno-Židenice

  Meteorka je dětská skupina s kapacitou 12 dětí od 1 do 6 let, která umožňuje individuální přístup. Nachází se v Brně-Židenicích na ulici Skorkovského 159 v příjemném prostředí rodinného domu s malou zahrádkou. Nabízíme široké sportovní vyžití přiměřené věku, výuku angličtiny hrou, aktivity na rozvoj komunikace, slovní zásoby a výslovnosti, součástí denního programu budou výtvarné a hudební aktivity a pobyt venku. Provozní doba zařízení je od 7.30 do 17.00 hod od pondělí do pátku. Docházku dětí si můžete zvolit podle sebe. Meteorka startuje v září 2017 a to v nově zrekonstruovaném a vybaveném domečku. Můžete nám napsat na meteorkaskolka(zavináč)seznam.cz, více informací naleznete na webových stránkách nebo na facebooku.

  Odkaz: www.meteorkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 724 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Veselá školka v Brně-Židenicích

  Milí rodiče, navštivte novou soukromou školku, umístěnou v příjemném prostředí moderně zařízeného objektu se zahradou, v klidné části Židenic, na ulici Kuklenská 38, Brno. Rádi Vám zodpovíme všechny otázky a ukážeme, v jakém prostředí mohou Vaše děti prožívat krásné a pohodové chvíle předškolního období. Školka je určena pro děti od 18 měsíců do 6 let a otevřena celoročně od 7:00 do 17.00 hod. Děti přijímáme v průběhu celého školního roku. Školné od 40 Kč/hod. Nabízíme nepřetržitý provoz i o víkendech, svátcích a nočních hodinách. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a lásku k přírodě. Stravování je zajištěno pestrou a vyváženou stravou obohacenou o produkty zdravé výživy a biopotravin. Školka nabízí zájmové kroužky a další aktivity pro děti a rodiče. Kontakt: Kuklenská 38, Brno-Židenice, 615 00, e-mail: info(zavináč) veselaskolkabrno.cz, tel.:777 112 787, 733 512 061.

  Odkaz: www.veselaskolkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lesní mateřská školka Sýkorka- nejdéle působící lesní mateřská školka v Brně

  Mokrá Hora 77, Brno – Řečkovice, Mokrá Hora. Pro velký zájem letos otevírá ještě jednu pobočku - v prostorné zahradě na Medláneckém kopci. Lesní mateřská školka SÝKORKA je nejdéle působící lesní mateřskou školkou v Brně. Od března 2011 nabízíme celodenní vzdělávací a výchovnou péči dětem ve věku 3-7 let zaměřenou na zdravý tělesný i duševní rozvoj pobytem v přírodě. Provozujeme jednu třídu pro 16 dětí, každý pracovní den od 8.00 do 16.30 hodin. Pestrý a vyvážený program probíhá na velké zahradě s vytápěnou zděnou chatou a v blízkém lese. Odpoledne zájmové kroužky, šestkrát do roka slavnosti pro děti, rodiče a příznivce, pro předškoláky každý týden předškolní příprava. Zkušení pedagogové s respektujícím přístupem. Pro zájemce možnost návštěvního dne. www.facebook.com/skolkasykorka

  Odkaz: sykorka.frankbold.org

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Nejkrásnější svět

  NEJKRÁSNĚJŠÍ SVĚT S.R.O., adresa: RYBNICKÁ 46,BRNO, NOVÝ LÍSKOVEC, tel.: 739426007, e-mail: nejkrasnejsisvet(zavináč)seznam.cz . Naše školka je určena dětem již od 1 roku a měla by prioritně pomoci maminkám, které se musí vracet brzy po narození dítěte zpět do práce. Předpokládáme nejvíce dětí kolem 2 let, které vytvoří spolu s ostatními dětmi věkově smíšenou skupinku 12 dětí. Základní myšlenkou a podstatou naší školky je respektující přístup k dítěti a jeho potřebám. Pro Vaše děti je u nás připraveno vlídné a bezpečné prostředí, ve kterém budou navazovat přátelství, poznávat nové věci a radovat se z maličkostí.

  Odkaz: www.nejkrasnejsisvet.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Betty

  Školička Betty sídlí v Brně na ulici Svitavská 33, v domě s dvorkem se zahrádkou, v klidné části Husovic 5 minut od centra. Nově zrekonstruované prostory splňují veškeré hygienické normy, školka slouží pro děti od 2 let. Školka je nově vybavena velkým množstvím hraček a didaktických pomůcek. Našim záměrem je nastavit podmínky ve školce tak, aby pobyt u nás byl pro děti příjemným zážitkem, chceme je hravou formou vést k tvůrčí činnosti. V rámci denního programu máme pro děti připravené rozmanité kroužky: sportovní, hudební, kreativní, dramatický, přírodovědný, etiketa pro nejmenší. V druhém pololetí plánujeme výuku základů plavání na Kraví Hoře. Nabízíme hlídání dětí o víkendech a přes noc. Náš tým se skládá z vystudovaných pedagogů a zdravotníků. Preferujeme individuální a partnerský přístup. Podporujeme děti na jejich cestě k poznání. Kontakt Mgr. Alžběta Tobiášová – ředitelka školičky ,tel: 776119841 , e-mail: a.bourkova(zavináč)centrum.cz

  Odkaz: www.skolickabetty.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 718 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Česko-anglická Mateřská škola Didaktis (akreditovaná MŠMT)

  Brno-Trnitá, Mlýnská 44, provozní doba od 7.00 do 17.00 – školka v centru Brna s pohodlným parkováním přímo u školy. V MŠ Didaktis se cítí dobře děti i rodiče. Vytváříme otevřené a vstřícné prostředí, připravujeme bohatou nabídku vzdělávacích aktivit a komplexně rozvíjíme také nadané děti. O skupinu max. 15 dětí pečují 2 učitelky. Průběžně sledujeme harmonický rozvoj předškolní zralosti a rodičům nabízíme pravidelné konzultace. Zajišťujeme každodenní výuku angličtiny hravou formou a logopedickou péči, pořádáme také četné výlety. Nově zařízené prostory jsou nadstandardně vybaveny hračkami, intelektově podnětnými hrami a informačními technologiemi. Předškoláci mohou navázat v ZŠ Didaktis. Kontaktujte nás, rádi se s Vámi domluvíme na návštěvě naší školky.

  Odkaz: www.zsdidaktis.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 720 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Domácí miniškolka Lumpík s možností nočního a víkendového hlídání

  Brno-Starý Lískovec, Mikuláškovo náměstí 15 (nedaleko Campusu a Bohunické nemocnice). Jedná se o domácí miniškolku rodinného typu pro 4 až 5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Provozní doba od 7:00 do 18:00 hod. nejen v pracovní dny, ale i o STÁTNÍCH SVÁTCÍCH a PRÁZDNINÁCH. Možnost NOČNÍHO, VÍKENDOVÉHO i NÁRAZOVÉHO hlídání a to i pro děti, které miniškolku nenavštěvují. Denní program je veden podle Rámcového vzdělávacího programu MŠMT pro předškolní vzdělávání. Děti přivítá teta Danka, která má více než třicetiletou pedagogickou praxi s dětmi předškolního i školního věku. Prioritou domácí miniškolky Lumpík je rodinná atmosféra, která usnadňuje přechod dětí z rodinné péče do kolektivu vrstevníků. Kontakt: mobil - 724 729 063.

  Odkaz: www.skolka-lumpik.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Česko-anglická Mateřská škola Fantazie, akreditovaná Ministerstvem školství (MŠMT)

  Brno – Žabovřesky, Voroněžská 5, PSČ: 616 00, provozní doba od 7:00 do 17:00 Česko-anglická mateřská škola Fantazie akreditovaná MŠMT je určená dětem od 2,5 roku do7 let. Jsme moderně zařízená mateřská škola s nadstandardně vybavenými třídami (vč. interaktivní tabule) a zahradou o rozloze 4.000 m2. Vašemu dítěti poskytujeme systematické vzdělávání dle RVP, máme speciální vzdělávací program pro budoucí prvňáčky – vč. interaktivní tabule a vzdělávacích programů, jsme součástí školského komplexu na Mendlově náměstí v Brně www.skolskykom­plex.cz což umožňuje návaznost na naši Anglickou ZŠ, dále máme pro budoucí prvňáčky edukativně-stimulační skupiny – více na našem webu. Děti jsou ve třídách rozděleny podle věku, angličtina je standardem vzdělávacího programu (celodenní česko-anglický program každý den), 2x týdně mají děti individuální logopedii a každý měsíc máme pro děti připravený velmi bohatý doprovodný program (kulturní akce, cvičení, plavání, flétna, divadla, hvězdárna, Lipka,…). Školka má zcela nově vybavené prostory, které splňují přísné normy dle MŠMT a naši učitelé jsou kvalifikovaní pedagogové. Do 31.3.2014 přijímáme přihlášky pro školní rok 2014/2015. Pro individuální schůzku a prohlídku naší školky volejte nebo pište. Více informací se dozvíte na našich webových stránkách nebo na telefonu: 603 970 516.

  Odkaz: www.msfantazie.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 723 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětská skupina a miniškolka ČLOVÍČEK, Brno - střed

  Lidická 28 - Dětská skupina, Letní školka, Víkendová, Večerní a Noční školka pro děti od 12 měsíců do 7 let, Miniškolka a programy Moje teta a Moje dobrá víla pro děti od 6 měsíců. Pravidelná i nepravidelná docházka, ceny dle zvoleného programu a pravidelnosti docházky. Kontakt: CAV(zavináč)alfadeck.cz, 608 608 011

  Odkaz: www.ALFADECK.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA ŠTÍSTKO v Brně - Tuřanech

  Jsme prestižní a moderní mateřská škola. Dětem nabízíme nadstandardní, bezpečné, podnětné a zábavné prostředí, ve kterém mohou prožívat plnohodnotné, radostné dětství se svými kamarády a profesionálními pedagogy. Díky nízkému počtu dětí a vzdělaným pedagogům je vytvořeno prostředí, ve kterém mohou být mnohem více, než ve většině mateřských škol respektovány zájmy dětí, jejich individuální potřeby a kde mají všechny děti příležitost- komunikovat, prožívat, zkoumat, tvořit, učit se, radovat se, sportovat, rozvíjet logické a technické myšlení aj. Posilujeme schopnosti každého dítěte! Vedeme děti k samostatnosti, k samostatnému rozhodování a ke spolupráci s ostatními. Nabízíme dětem : pouze to nejlepší z alternativních programů, hrátky s angličtinou, sportovní a tenisovou abecedu, vodní radovánky, školy v přírodě, lyžování, logopedickou prevenci a prevenci spec. poruch učení, divadelní představení v prostorách mateřské školy, program na podporu a rozvoj technického myšlení, hudební, pohybové, dramatické a výtvarné aktivity, individuální pohovory s rodiči a tvorbu individuálních programů, přípravu předškoláka, program pro děti mimořádně nadané, komplexní péči o dítě – náš Školní vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Snažíme se o to, aby si každý den děti prožily pocit úspěchu a aby se cítily dobře a byly spokojené. Jako nadstandardní služby nabízíme noční hlídání, rozvoz dětí a další služby na přání klientů.

  Odkaz: www.ms-stistko.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 722 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori vzdělávací rodinné centrum - školička

  Montessori – vzdělávací rodinné centrum v Brně Řečkovicích, Ječná 29a. Dopolední školička pro děti 3-6 let :čtvrtek 8:30-12:30 (14:30) pro děti 3-6 let , pátek 8:30-12:30 pro děti 3 -5 let . Dopolední pobyt ve školičce umožňuje dětem uskutečnit první samostatné krůčky v kolektivu vrstevníků. Děti se učí samostatnosti a sebeobsluze v šatně, při přípravě jídla, během stolování, samy si vybírají činnosti během celého dopoledne. Kromě práce s pomůckami si může vybrat i praktické činnosti jako krájení ovoce či zeleniny, louskání ořechů, vytírání, utírání prachu, péče o květiny a další. Následuje společná práce, při které děti získávají poznatky o světě kolem nás a jeho zákonitostech. Poznávají naši planetu, živočišné, rostlinné i lidské tělo, zákony přírody atd. Znalosti získávají prožitkovou formou, aktivně a v pohybu. Rozšiřují slovní zásobu jak v českém, tak v anglickém jazyce. Součástí programu je také pobyt venku. Děti pozorují přírodu, sportují na hřišti a také pečují o terasu (zametání, vytrhávání plevele, hrabání listí a trávy). Za příznivého počasí probíhá v přírodě také část výukového programu. Naším cílem je, aby od nás odcházely děti samostatné.

  Odkaz: www.montessori-brno.cz/co-nabizime/programy/skolicka.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • DĚTSKÝ KOUTEK, Coworking Centrum s. r. o.

  Coworking Centrum s. r. o. Vám nabízí využití DĚTSKÉHO KOUTKU v centru Brna na ulici Lidická 77. O Vaše děti se postarají odborně vzdělané pečovatelky. Přijímáme děti od 1,5 roku do 6 let. Dětský koutek je otevřen každý všední den od 7 do 17 hodin. Pro děti je nachystán každodenní program – výtvarný (malba, kresba, koláž, fimo), hudební a pohybový. K dispozici jsou hry a hračky rozvíjející dětskou fantazii i jemnou motoriku. Dětský koutek se nachází v těsné blízkosti parku Lužánky, který s dětmi denně navštěvujeme. Jsme zařazeni do vyškolených center Baby Signs. Naše centrum je zaměřeno zejména na sladění rodinného a pracovního života, čemuž odpovídá i jeho vybavenost. V našem centru je k dispozici místnost, kde mohou rodiče využít jednotlivých pracovních míst k samostatné práci; k dispozici je PC, tiskárna, scanner, připojení na internet. Dále je zde místnost, která slouží jako jednací, a to k případným pracovním schůzkám rodičů.

  Odkaz: www.coworkingcentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • International School of Brno (ISB)

  International School of Brno, Čejkovická 10, Brno-Vinohrady. Mezinárodní školka v Brně s výukou plně v angličtině pro děti z celého světa od 3 do 6 let. Mezinárodně uznávaný vzdělávací program „Cambridge International Programme“ – špičkové britské kurikulum, které klade velký důraz na komunikaci, kreativitu, samostatnost a motivaci. Školka a její vzdělávací program má přímou návaznost na školu. Pro české děti je zajištěna potřebná výuka v češtině pro případný snazší přechod dítěte do české školky nebo školy. více informací najdete na webových stránkách školky.

  Odkaz: www.isob.cz/cs/anglicka-skolka-brno/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka - Palouček

  Mateřské centrum najdete na ul. Botanická 16, Brno, budova kina Art v prvním patře. Nevzali Vám dítě do státní školky? Potřebujete si párkrát v týdnu oddechnout, zařídit si záležitosti na úřadech, zajít si k lékaři apod.? Nemá Vám, kdo pohlídat Vaše ratolesti? Pak je tu pro Vás Palouček - hlídání dětí v dětské skupině max. 12 dětí v atraktivní lokalitě v centru Brna:Co nabízíme? Poskytujeme hlídání dětí od 1 do 6 let. Provozní doba Paloučku je Po-Pá 7:30 - 16:30.

  • hlídání zajišťují kvalifikovaní pedagogové a chůvy
  • snažíme se o maximální rozvoj osobnosti dítětě
  • nabízíme individuální přístup k dítěti - skupinka max. 12 dětí na 2 chůvy
  • zajišťujeme každodenní pobyt dětí venku, v těsné blízkosti našeho centra je krásný park Tyršův sad nebo park Lužánky
  • pro hlídané děti jsou připraveny 3x týdně zájmové kroužky, které jsou již zahrnuty v ceně hlídání: Úterý - výtvarný kroužek s pohádkou, středa - hudební kroužek s orffovými nástroji, čtvrtek - pohybový kroužek.

  Odkaz: www.louckavbrne.cz/Paloucek

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 720 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jesličky a miniškolka Betynka

  Nivky 33, Brno -Líšeň, tel. na zřizovatelku: 776717450, tel. do jesliček: 734 733 905. Jesličky a miniškolka Betynka jsou denní zařízení rodinného typu pro děti od 9 měsíců. Nabízíme zvýhodněnou cenu školného pro děti starší 3 let, které nebyly přijaty k docházce do mateřské školky. Cena za 2 hodiny hlídání 170,- Kč, cena za 3 a více hodin je zvýhodněná (jednotná sazba 50,- Kč/hod.).

  Odkaz: www.jeslickybetynka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 723 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Anglická školka Ponny Brno

  Krondlova 1, Brno -Žabovřesky. Je určena pro děti od 2 do 7 let Učitelé mluví s dětmi pouze anglicky.Systém výuky je sestaven dle Early Years Foundation Stage. Hlavním způsobem práce anglické školky PONNY je tzv. projektová výuka a učení skrze hru. Každý měsíc je zvoleno téma, kterým jsou děti motivovány. Děti jsou při aktivitách rozděleny do dvou až tří skupin dle věku. Děti mají možnost využít aktivit jak v budově školky, tak na dvoře školky, popřípadě mimo školku. Aktivity mimo školku jako je plavání, tenis a jízda na koni vedou kvalifikovaní instruktoři.

  Odkaz: www.ponny-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 722 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřská školka a jesle Josefínka

  Tolstého 14, Brno-Žabovřesky. Jsme soukromé předškolní zařízení zaměřené na všeobecný rozvoj dítěte s výukou anglického jazyka v průběhu všech denních aktivit. Jsme školka rodinného typu s malým počtem žáčků ve smíšené třídě. Naše mateřská školka se nachází v klidné lokalitě vilové čtvrti. Přijímáme děti ve věku od 3 do 6 let v průběhu celého roku. Školka je mimo jiné zaměřena na: Diagnostiku dítěte předškolního věku, program podpory zdravého životního stylu, pracujeme podle školního vzdělávacího programu Josefínka poznává svět , pracujeme v duchu vzdělávacího programu Začít spolu, výuku anglického jazyka v průběhu všech denních aktivit. S Josefínkou spolupracuje speciální pedagog se zaměřením na logopedii.

  Odkaz: www.msjosefinka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Kulíšek

  Soukromá školička s celoročním provozem pro děti od 0 do 5-ti let, která se nachází téměř na vrcholku Lesné. Otevřeno každý všední den od 7:00 do 19:00 a je možné jak dlouhodobé, tak i příležitostné hlídání dětí. Možnost pátečního přespání s navazujícím sobotním dopolednem, a nedělní pořádání dětských oslav. Moc se těší na každého Kulíška, který do školky zavítá. Kontakty : Haškova 4 Brno - Lesná telefon 776245976 email kuliskovaskolicka(zavináč)gmail.com

  Odkaz: www.kuliskovaskolicka.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Baby Parking

  Miniškolka Baby Parking je miniškolkou rodinného typu pro děti od 1 roku. Najdete nás v klidné čtvrti Černá pole na ulici Erbenova, v rodinném domě se zahradou. Hlídání dětí zajišťujeme v pracovní dny od 7:00 do 17:00, nebo dle domluvy. Pro děti vytváříme přátelské prostředí v malém kolektivu (max. 10 dětí) s individuálním přístupem. K rozvoji všestrannosti přispíváme rozvíjejícím herním, pohybovým, výtvarným a hudebním programem. Děti učíme hygienickým návykům a oblékání, menší děti odvykáme nosit pleny. Kontakt: Miniškolka Baby Parking, Mgr. Eva Adamová, Erbenova 30, 602 00 BRNO, Telefon: 728 569 790, E-mail: Adamova.Esa(zavináč)seznam.cz

  Odkaz: www.baby-parking.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 725 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský lesní klub Šiška – lesní mateřská školka v Kohoutovicích

  Šiška je lesní klub pro děti ve věku 3 až 7 let inspirovaný myšlenkou lesních mateřských školek,jejichž kolébkou jsou skandinávské země. Zajišťujeme komplexní a plnohodnotné vzdělávání předškoláků. Většina aktivit se odehrává v lese nebo na zahradě, za každého počasí. Nabízíme volbu docházky 2,3 nebo 4 dny, menší kolektiv 15 dětí na 2 pedagogy, učení prožitkem a spontánní hrou, pedagogické přístupy respektující osobnost dítěte, podporu kreativity a samostatnosti, práci s přírodními materiály, kvalifikované pedagogy, partnerskou spolupráci s rodiči, vyvážené a zdravé stravování, odpolední tématické kroužky, (výtvarný, hudební, dramatický), předškolní přípravu, letní příměstské tábory, klub pro rodiče s mladšími dětmi. Zázemí máme na zahrádce u obory Holedná. Výborná dostupnost MHD - 10 minut z centra Brna - zastávka Libušina třída. Kontakt: lesniklubsiska(zavináč)email.cz, tel.: 728272470

  Odkaz: www.lesniklubsiska.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Krteček Brno-Lišeň

  Miniškolka Krteček, Štefáčkova 2491/15, Brno - Líšeň. Naproti zastávky linky č. 78 (Strnadova). Miniškolka Krteček je nová soukromá mini školka v Brně-Líšni pro děti od 9 měsíců do 5 let, s možností nárazového hlídání dětí (při volné kapacitě). Jsme rodinný typ soukromé školky, tvoříme harmonické a klidné prostředí, kde se děti cítí jako doma. V souladu se vzdělávacím systémem jeslí a mateřských škol (s přihlédnutím k věku dítěte) nabízí naše soukromá miniškolka všestranný rozvoj vašeho dítěte při malování, modelování, zpěvu, tanci, hrách, angličtině pro nejmenší, cvičení a pravidelném pohybu na čerstvém vzduchu. Postaráme se o upevňování hygienických návyků, slušného chování, rozvíjení osobnosti. Snahou naší školky je, aby byly děti u nás spokojené, našly si kamarády a formou her a prožitkového učení získaly co nejvíce poznatků.

  Odkaz: www.mskrtecek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Anglická mateřská škola Kindergarten Brno Campus

  Netroufalky 797/5 , 62500, Brno. Kindergarten Brno Campus je soukromou anglickou mateřskou školou, která má více jak 20 poboček po celé ČR a v samotném Brně je již druhou pobočkou. Je určena pro děti od 18 měsíců do 7 let. Celodenní výuka probíhá v anglickém jazyce a je vedena rodilými mluvčími. Školka má akreditaci MŠMT a splňuje tak všechny požadavky zajišťující bezpečnost a kvalitní péči o předškolní děti. Nejdůležitějším bodem v celém dni je ranní okruh, tzv.Circle time, což je edukativní program, během kterého se děti učí nová anglická slovíčka formou říkanek, básniček, písniček a pohybových činností. Pro děti nabízíme široký výběr mimoškolních aktivit – jízda na koni, fotbalová přípravka, spolupráce s Lidovou školou umění, tématické celky dle ročního období, letní a zimní školu v přírodě atd. Všechny aktivity jsou zahrnuty v ceně programu All inclusive. Stravování zajišťuje firma Lakšmanna, která je jedním z nejvyhlášenějších dodavatelů stravy pro předškolní děti. Od 1.7.2013 startuje Letní prázdninová školka, kde jsou srdečně zvány všechny děti, které si chtějí naplno užít prázdniny a zažít spoustu legrace. Zveme také rodiče a děti ke Dni otevřených dveří, který proběhne 18.5.2013 od 13-18 hodin. Pro děti je připravený bohatý program – soutěžení s klaunem, minidiskotéka, skákací hrad a spousta dobrot. Vše rádi sdělíme na tel.č.774 222 060 a emailu:campus(zavináč)kindergarten.cz

  Odkaz: www.kindergarten.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.92/5) - hodnoceno 748 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Česko-anglická školka Kinder-City

  Vybrat tu nejlepší školku pro Vaše malé zlobidlo není nic snadného, že? Měla by být moderní, ale zároveň bezpečná, zábavná a přitom i naučná, paní učitelky by měly být nejen hodné, milé a pozorné, ale i kvalifikované. Nezoufejte! My jsme ji pro Vás našli. Kinder-city nabízí vše a mnohem víc. Díky dvojjazyčné výuce ušetříte Vašemu zlatíčku roky trápení s angličtinou na škole. Navíc se společně s ním můžete zúčastnit slavností zaměřených na cestování po světě, které školka pořádá pro celou rodinu. Kinder-city = školka, kterou si Vy i Váš milovaný drobeček zamiluje! Školka sídlí na Černovické terase (na křižovatce ulic Těžební a Olomoucká). Je určena dětem od 2 do 6 let. Více informací se dozvíte na tel. 606 771 669 nebo na webu kinder-city.cz

  Odkaz: www.kinder-city.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 725 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Ententýky

  Miniškolka Ententýky - soukromá mateřská školka pro děti od 2 - 6 let. Školka je provozována v rodinném domě se zahradou a bazénem - Brno - Jundrov, Veslařská 90. Rodinné prostředí, individuální přístup, kreativní program. Možnost odpoledních kroužků.

  Odkaz: www.miniskolka-ententyky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Firemní mateřská škola při Gymnáziu INTEGRA BRNO - Naše školka

  Naše školka se nachází v klidné městské části Brno-Líšeň. Naší výhodou je krásný areál s velkou a bezpečnou zahradou a nadstandardní otevírací doba školky (7 - 18 hodin). Ve školce se nachází jedno oddělení pro 17 dětí, ke kterým přistupujeme maximálně vlídně a individuálně. Vzděláváme podle RVP a nabízíme spoustu zájmových aktivit, které jsou obsaženy v ceně školného. Máme i školkový facebook: https://www.facebook.com/pages/Naše-školka-při-Gymnáziu-Integra-BRNO/168320153352681

  Odkaz: www.naseskolka.eu

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřská škola Univerzity obrany

  Mateřská škola Univerzity obrany, Dobrovského 27, 612 00 Brno. Ředitelka školy: Mgr. Jarmila Kučerová, e-mail: reditelka(zavináč)skolkauo.cz , telefon: 736538690. Mateřská škola Univerzity obrany byla zřízena jako soukromé předškolní zařízení od 1.9.2013 s celodenním provozem od 6:30 do 16:15. Mateřská škola se nachází v klidném prostředí v přízemí budovy Univerzity obrany a vlastní jednu třídu „Žabičky“ s kapacitou 24 dětí věkově smíšených.Ke škole patří rozsáhlá školní zahrada s již vzrostlou zelení. Zahájení provozu předcházela značná a rozsáhlá rekonstrukce přízemí budovy, nově byly instalovány nejen herní a vzdělávací prvky, ale celé zařízení mateřské školy je moderně zařízeno. Pro venkovní pobyt dětí je využívána především přilehlá školní zahrada, která je vybavena širokou škálou venkovního zařízení určeného pro všestranný rozvoj dítěte –pískoviště, prolézačky, odrážedla apod. Stravování dětí probíhá podle zásad zdravé výživy ve třídě, svačinky i oběd jsou dováženy ve speciálních nádobách. Cena : Školné 2450 Kč pro zaměstnance Univerzity obrany, Městské policie a Vojenské nemocnice, pro ostatní 4950 Kč. Stravné 85 Kč/den.

  Odkaz: www.skolkauo.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školka Majka

  Hybešova 8 , Brno. Soukromá miniškolka pro maximálně 10 dětí, o které pečují vždy 2 dospělé osoby, které mají tudíž možnost věnovat dětem individuální péči. Jsou připravené zabezpečit pro dětičky nejen bezpečné, ale také přijímající prostředí k naplnění všech jejich potřeb.

  Odkaz: www.majka-kurzy.cz/nas-pristup-k-detem/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 728 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský lesní klub Mariánka

  Brno-Líšeň, na konci ulice Samoty, doprava- bus č. 58, zastávka Kubelíkova. Kontakt: tel. 777 145 343, info(zavináč)lesnimarianka.cz . Nabízí pravidelné celoroční předškolní vzdělávání pro skupinku dětí ve věku 3-7 let (max. 15 dětí). Vychází z konceptu Respektovat a být respektován, využívají prvky Montessori a Waldorfské pedagogiky. Program se realizuje převážně v přírodě za přítomnosti dvou pedagogů. Zázemí lesního klubu tvoří rozlehlá zahrada a dřevěná chata kousek od lesa. Lesní klub je pro děti otevřen každý všední den 7:30-16:00.

  Odkaz: www.lesnimarianka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio Žabka

  Studio nabízí školičku založenou na principech Montessori pedagogiky. Od září bude Školička probíhat na Charbulove 13. Provoz od září vždy v úterý a pátek. (při velkém zájmu také v pondělí) Je zde připravena jedna třída pro děti od (1 roku do 3,5 let). Od prosince nabízíme celodenní provoz Školičky (na Táborské). Budou připraveny dvě třídy, jedna od 1 roku do 2 let, druhá od 2 do 6 let. Dále studio nabízí Montessori dílničky pro rodiče a děti, pro děti od 3 do 6 let angličtinu s Go Kids !, kurzy znakování (baby signs) pro rodiče s batolaty, angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců.

  Odkaz: www.studiozabka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 729 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřská škola Malý strom

  Žilkova 40a, Brno-Řečkovice, tel: 608050806. Mateřská škola Malý strom nabízí dětem přátelské prostředí, kde si mohou hrát, učit se novému, malovat, zpívat, tancovat, skotačit, objevovat nové přátele. To vše vždy s ohledem na jejich individuální potřeby. Školka je určena pro děti od 3 do 6 let. Otevírací doba je od 7:30 do 17:30 a máme otevřeno celoročně. Školka je situována na okraji lesoparku, využíváme tedy myšlenky Lesní mateřské školky a jsme s dětmi denně v lese. Nabízíme také dětem bohatý program, denně se učíme anglicky formou hry, zpíváme, malujeme, sportujeme, děláme předškolní průpravu, jednou týdně chodíme plavat, hrát tenis, každé odpoledne máme kroužky, jezdíme s dětmi do divadla, na výlety a na lyžařský kurz. Všechny aktivity jsou zahrnuty do ceny školného. Máme smíšenou třídu maximálně pro 20 dětí, o které se starají 3 tety. Snažíme se používat respektující přístup k dětem podle metody Respektovat a být respektován.

  Odkaz: www.malystrom.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Dále nabízí hudební kroužky pro děti Yamaha, kroužek Poznáváme svět pro děti od 1,5 roku do 3 let s rodičem. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny.

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školka tety Lenky

  Heyrovského 32, Brno-Bystrc. Soukromá školka rodinného typu s celodenním provozem. Nabízíme pravidelnou i nepravidelnou docházku. Individuální přístup k potřebám dětí. Ve školce děti přivítá teta Lenka a strejda Roman.

  Odkaz: www.skolkatetylenky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 719 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lesní školka Rybička

  Lesní školka Rybička je předškolní zařízení vycházející z myšlenek lesních mateřských školek, zároveň integruje do programu anglický jazyk hravou formou. Nachází se v blízko centra v Brně Žabovřeskách na Královopolské 74. Programově nepoužíváme technologické novinky, ale vracíme se s dětmi k vesnickému způsobu života, většinu času děti tráví v nedalekém lese nebo na zahradě s králíky a na záhonku s rostlinkami. Dva pedagogové pečují celkem o 14 dětí ve věku 2,5 až 7 let. Používáme prvky zážitkového a projektového vyučování, enviromentální výchovu, angličtinu, výtvarné, hudebně dramatické, pohybové a zoologické aktivity. Spolupráce s rodiči je naší prioritou. Kontakt Mgr.Lýdie Kubíčková – ředitelka školky, tel: 776334421, email: lydie.kubickova(zavináč)gmail.com , www.rybicka.info

  Odkaz: www.rybicka.info

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lesní mateřská škola Sedmikrásek v Babicích nad Svitavou

  Sedmikrásek je lesní mateřská škola sídlící v Babicích nad Svitavou (nás na louce u lesa za fotbalovým hřištěm). Od září 2015 provázíme a inspirujeme děti ve věku 3 až 6 let a objevujeme společně krásy Krasu. Skupinu nejvíce 12 dětí provází 2 zkušení, citliví a respektující průvodci. Zřizovatelem je nezisková organizace Sedmikrásek, z. s., která všechny příjmy z provozu lesní školky investuje zpět do jejího udržitelného rozvoje. Nabízíme laskavou a respektující péči zaměřenou na harmonický rozvoj dětské osobnosti s ohledem na individuální potřeby každého dítěte; vedení dětí v lásce k lásce, poznání sebe sama, respektu k sobě, druhým a přírodě, ke svobodě, odpovědnosti a vědomému žití; pestrý a vyvážený program v naší přírodní zahradě a přilehlém lese se zázemím ve vytápěné jurtě a maringotce s toaletou a tekoucí pitnou vodou; podněty pro všestranný rozvoj (hudební, výtvarné, dramatické aktivity, ochrana přírody, příprava na vstup do školy); oběd dle zásad zdravé výživy s ohledem na individuální stravovací potřeby dětí. Provoz 5 dní v týdnu od 7.45 do 16.30. Email: 7krasek(zavináč)gmail.com, tel: 605 377 577.

  Odkaz: www.sedmikrasek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lesní školka Šemíček v Bílovicích nad Svitavou

  Nabízí:

  • Celodenní i polodenní programy pro děti ve věku 2,5-7 let (zážitková pedagogika)
  • Výuka anglického jazyka
  • Kompletně vybavený stan Jurta vhodný i pro pobyt v zimním období
  • Školková zahrada (permakultura)
  • Využití areálu jezdecké školy a jeho klubovny
  • Lezecký kroužek pro nejmenší (od 4 let)
  • Přírodní dětské hřistě
  • Jezdecká školička pro nejmenší
  • Hipoterapie

  Odkaz: www.skolkasemicek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Maceška

  Nejrozsáhlejší síť miniškolek pro předškolní děti v městě Brně a okolí. Jako jediný projekt tohoto druhu má vypracovány standardy a školní vzdělávací program. Rozvíjející program je určen pro děti od 2 let v dopoledních hodinách. Doba provozu je dopoledne 4 hodiny. Tématicky zaměřený program obsahuje pohybové cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarnou činnost. Program probíhá ve vyhrazené místnosti, která je vhodná k činnosti pro malé děti. V jedné skupině je vždy maximálně 15 dětí, o které se starají dvě lektorky, z nichž alespoň jedna má pedagogické vzdělání. S dětmi také chodíme pravidelně ven. Vstupné: 250Kč/ dopoledne. Maceška se nachází na 8 místech v Brně a blízkém okolí:
  · SVČ Lužánky - pracoviště Lata - Žabovřesky Plovdivská 8, 616 00 Brno
  · SVČ Lužánky - pracoviště Lány - Bohunice Lány 3, 625 00 Brno
  · SVČ Lužánky - pracoviště Legato - Kohoutovice Stamicova 7
  · SVČ Lužánky - pracoviště Louka - Vinohrady Bzenecká 23, 628 00 Brno
  · KCL Kotlanka - Líšeň Kotlanova 7, 628 00 Brno
  · CVČ Botanka - Brno-Střed Botanická 13, 602 00 Brno
  · MŠ Family - Juliánov Mazourova 2, 636 00, Brno
  · Fara - Šlapanice Římskokatolická farnost Šlapanice u Brna Masarykovo náměstí 546/9, Šlapanice
  Veškeré informace: Lužánky – středisko volného času Brno, příspěvková organizace Lidická 50, 658 12 Brno www.luzanky.cz tel.: 547 240 937 e-mail: petra(zavináč)luzanky.cz www.maceska.luzanky.cz FB/luzanky.maceska .

  Odkaz: www.maceska.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.92/5) - hodnoceno 722 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Anglicko-česká mateřská škola Safirka - Brno-Kohoutovice

  Pavlovská 16, Brno-Kohoutovice 62300, tel: 607 733 055. Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. tag heuer replica Současně je zapsána v rejstříku škol České republiky a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku.

  Odkaz: www.safirka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori školička/jesle

  Soukromé jesličky v centru Brna. Dopřejte vašim dětem víc než hlídání! Připravené prostředí, respektující přístup, rozvoj dovedností, samostatnosti a touhy po poznání vašeho dítěte podle mezinárodně uznávané metody Montessori. Starší pomáhají mladším, malí se učí od svých větších kamarádů. V programu nechybí ani angličtina a spousta pohybu nejen venku, ale i v kryté tělocvičně určené těm nejmenším :) Pro děti 1-4 roky, každý všední den 7:30 - 17:00. Více na webových stránkách, 723 367 829 (Ivana Procházková), info(zavináč)ms-brno.cz

  Odkaz: ms-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský lesní klub V závětří

  V závětří je dětský klub inspirovaný myšlenkou lesních mateřských škol. Nabízí plnohodnotné celodenní předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 7 let. Sídlíme v klidném údolí mezi bystrckým sídlištěm Kamechy a Žebětín v prostorách krásné přírodní zahrady – bývalého ovocného sadu. Součástí rozsáhlého areálu je mj. i vlastní louka na které stojí dvě indiánská týpí, les a potůček. Klub má také dva mobilní domky pro případ špatného počasí a kompletní hygienické zázemí. Nabízíme volbu docházky dva, tři a především pět dnů v týdnu v malém kolektivu 15 dětí se dvěma pedagogy od 7:00 do 16:30 hod. Východiska pedagogické koncepce: výchovný přístup Respektovat a být respektován, prvky waldorfské a montessori pedagogiky,environmentální výchova. V kolektivu mužský vzor. Při školce funguje i Klub maminek pro mladší děti. Veškeré informace na www.vzavetri.cz. Kontakt: skolka.v.zavetri@gmail.com.

  Odkaz: www.vzavetri.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kids Garden

  Gajdošova 7, Brno-Židenice - provoz školky 7,30-17,30, výuka pouze v angličtině

  Odkaz: www.kidsgarden.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lesní mateřská školka Lesní skřítci

  Lesní skřítci jsou dětský klub inspirovaný myšlenkou lesních mateřských škol. Nabízí plnohodnotné celodenní předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 7 let. Sídlí na zahradě se zděnou chatou na Husově ulici v Bílovicích nad Svitavou, poblíž lesa, 3 km severovýchodně od Brna. Východiska pedagogické koncepce: Woodcraft neboli Liga lesní moudrosti, zážitková pedagogika podle Josepha Cornella, enviromentální výchova, výchovný přístup Respektovat a být respektován, prvky waldorfské a montessori pedagogiky,ekonaratologie. Zřizovatelem Lesních skřítků je občanské sdružení Lesní Bílovice.

  Odkaz: www.lesniskritci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 723 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Viki Kids Club

  Centrum Viktoria, Vodařská 2, Brno- Komárov Nadstandardní soukromá školka, která má 4 třídy: jesličkovou třídu pro děti ve věku 2-3 roky, českou třídu pro děti od 3 do 6 let ( školné 5000,-, což je jedna z nejlevnějších soukromých školek v Brně), anglickou třídu s celodenní angličtinou od 2 do 6 let, Montessori třídu pro děti od 3 do 6 let, ve všech třídách kvalifikované pedagožky. Provoz od 7.00 do 18h i v létě o prázdninách, nabízí prázdninovou školku pro děti z jiných školek, když mají zavřeno. Školka se nachází kousek od centra Brna, s velmi dobrou dostupností a pohodlným parkováním. Zájmové kroužky přímo v místě : tenis, squash, sportíček, wellness (sauna, pára, vířivka), výtvarná a kreativní dílna, taneční kroužek, hudebně-dramatický kroužek s logopedickými provky, další jazyky, na přání rodičů zorganizujeme i další kroužky v rámci možností areálu. V létě: sportovně-jazykový příměstský tábor i pro školní děti. Krédem provozovatele školky je spokojenost dětí a rodičů. Bohatá fotogalerie na facebooku : Viki Kids Club

  Odkaz: www.vikikidsclub.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Babyboomer (www.babyboomer.cz)

  Miniškolka s výukou angličtiny,provoz po-pá 7-18 hod. dále nabízí hlídání, dopravu dítěte na kroužky či k babičce (baby taxi), školka se nachází v ulici Na vyhlídce 41 v Moravanech u Brna (blízko OC Futurum).

  Odkaz: www.babyboomer.cz/index.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Denní centrum pro děti Vesněnka

  na Údolní ul. 10 vzniklo za finanční podpory MMB nové denní centrum pro děti od 1 do 5 let. Zařízení nabízí možnost pravidelného hlídání dětí v krátkodobém režimu a je určeno pro rodiče, kteří nechtějí ztratiti po dobu rodičovské dovolené kontakt se zaměstnáním, studují , popř. se sami starají o děti a nemají možnost zajištění hlídání dětí. Kontakt: tel. 774 545 365, 606 729 929,

  Odkaz: vesnenka.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 719 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kindergarten - soukromá jazyková školka

  Viniční 204, Brno- Židenice, tel.: 734 484 388, výuka v angličtině rodilými mluvčími, pestré odpolední aktivity a další, přijímají děti od 18 měsíců do 6 let

  Odkaz: www.kindergarten.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 721 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Creative Kids - mateřská školka Brno

  Poděbradova 127, Brno-Královo Pole. Osvojování si angličtiny přirozeným způsobem, základní jazyk je čeština. Rozvíjení tvořivosti, fantazie, samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráce hravou a poutavou formou. Atmosféra respektu. Učitel je rádce, rovnocenný partner. Kvalifikovaný a přátelský tým. Rodinné prostředí v centru Brna s velkou zahradou. Možnost výběru dne docházky, individuální přístup k přáním rodičů.

  Odkaz: www.creativekids.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 727 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Mary Poppins

  Srbská 30, Brno - provoz školky 7,30 -18,00, 2 třídy po 16 dětech, pedagogové ve školce mluví rusky a anglicky, od 2,5 do 6 let

  Odkaz: www.marypoppins.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Soukromá mateřská školka Emilka

  Zemědělská 76, Brno- Černá Pole

  Odkaz: www.emilyclub.cz/vitejte.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 709 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mezinárodní Montessori Mateřská škola Perlička

  Hlaváčova 6 , Brno-Obřany, česká i anglická třída, od 2 do 7 let, školné 9500 Kč pro děti v anglické třídě a pro děti ve věku 2-3 roky, 4 900 Kč pro děti v české třídě,

  Odkaz: www.msperlicka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori mateřská škola Klíček

  Údolní ulice, Brno -střed, v provozu bude od 1.9.2011, zápis již v březnu, v případě nenaplnění kapacity bude probíhat průběžně.

  Odkaz: www.msklicek.org

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 709 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Miniškolka Skřítek

  Nestátní jesle a miniškolka pro maximálně 13 dětí ve věku od 1 roku. Miniškolka se nachází na Královopolské 10 v Brně -Žabovřesky.

  Odkaz: www.miniskolka-skritek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori mateřská školka Sluníčko - Brno-Lesná

  Šrámkova 14, Brno-Lesná - provoz školky 6,30-16,30, česká i anglická třída

  Odkaz: www.slunicko-montessori.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori mateřská škola Sluníčko - Brno-Vinohrady

  Bzenecká 23, Brno-Vinohrady - provoz školky 6,30-16,30, česká i anglická třída

  Odkaz: www.slunicko-montessori.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.91/5) - hodnoceno 703 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
Jana Zehnulová
e-mail: zehnul@seznam.cz

Reklama:

Minišatník.cz – levné dětské oblečení a kvalitní 
oblečení pro kojence.

OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena