Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Aktuální informace

Kukuřičné bludiště Kukuřičáci - každý den

2023-07-28

Otevírací doba: pondělí - neděle 9-20 hod.Bludiště se nachází v Brně-Kníničkách:
Autem: GPS parkoviště: 49.2337317N, 16.5290486E Parkovat můžete přímo u vstupu do bludiště. Do bludiště můžete s kočárky i s pejsky na vodítku.
Veřejná doprava: Zastávka "Zoologická zahrada" se nachází cca 850 m od bludiště. K bludišti se ze zastávky dostane pěší chůzí podél řeky. Z centra na zastávku jednou tramvaje č. 1 a 3.
Cílem projektu bludišť je dostat děti na čerstvý vzduch a přimět je k pohybu, a to skrz mobily a sociální sítě, které většinou děti od venkovních a pohybových aktivit odvádí. Kukuřičáci nabízí dobrodružství v přírodě, zkoušku orientačního smyslu, procvičování mozkových závitů a hlavně kopec srandy při hledání správné cesty ven. Kukuřičné bludiště je určené pro všechny lidi, kteří milují zábavu a přírodu. Bloudění v kukuřičném poli nebo hádání tajenky se můžou líbit nejen dětem a dospívajícím, ale také dospělým s chutí zažít něco netradičního. Labyrint z kukuřice je originálním tipem pro rodinný výlet s dětmi. Hodí se také pro školní výlet, výlet s příměstským táborem nebo výlet s dětmi ze školky.
Délka trasy a rozloha Bludiště č. 1: 2 km
Bludiště č. 2: 2,7 km
Téma kukuřičného bludiště:
Bludiště č. 1: zeměpis
Bludiště č. 2: klasické bludiště

Odkaz: www.kukuricaci.cz/aktuality

Další aktuality...

OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena