Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Kam za zábavou či na výlet

Výtvarná dopoledne s rodiči nebo bez nich

 • Wannieck Gallery

  Ve Vaňkovce 2, Brno 602 00, tel./fax: 543256072, mobil: 736625405. Wannieck Gallery pořádá pro rodiny s dětmi SOBOTNÍ VÝTVARNÉ DOPOLEDNE od 10 do 12 hodin. Program je určen pro děti od 4 do 12 let. Dále Wannieck Gallery jednou za měsíc pořádá VÝTVARNÉ DOPOLEDNE PRO RODIČE NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ vždy ve středu od 10 do 10.30 hodin. Během ateliéru je zajištěno hlídání v přilehlém dětském koutku. Pro děti je připravený program (výtvarný, pohybový, hudební, apod.) nebo si mohou hrát v dětském koutku.

  Odkaz: www.wannieckgallery.cz/stranka/212/212/cz/akce

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Pohyblivý svátek – kurzy pro barevnější život

  Moravské náměstí 13, 602 00 Brno. Pohyblivý svátek nabízí výtvarné, rukodělné a vzdělávací kurzy a semináře pro dospělé i děti od 5 let. Maminky s dětmi u nás mohou využít volné dopolední bloky společného tvoření s dětmi, nebo samostatně s hlídáním menších capartů v dětském koutku. Pro školáky pořádáme odpolední kreativní kurzy. Podporujeme společnou tvorbu dětí s rodiči, protože chvíle aktivně strávené s dětmi patří k nezapomenutelným rodinným zážitkům a děti je nakonec ocení více než třeba návštěvu multiplexu .-) Domluvte se s přáteli a zrealizujte u nás kreativní dopoledne/odpoledne/víkend v kruhu známých tváří. Připravíme program pro vás i vaše děti, zajistíme občerstvení dle domluvy. Touto formou pro vás rádi připravíme i výjezdové akce mimo Brno - zajistíme ubytování, navrhneme program pro vás i vaše děti, pro mladší ratolesti nabízíme spolehlivé hlídání. Veškeré aktivity jsou plánované tak, aby si všichni účastníci zvládli nejen individuálně odpočinout, ale i strávit společnou část kreativním tvořením a užít si zábavu se svými blízkými. Nabízíme akce pro celou rodinu: Semináře a kurzy pro budoucí maminky a jejich partnery, společné tvoření pro maminky s malými dětmi, kreativní programy pro školáky (od 5 let) ,modelářské dílničky pro tatínky/dědečky s dětmi , kreativní kurzy pro seniory , doplňkové sportovní a relaxační aktivity .

  Odkaz: www.pohyblivysvatek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, 1. patro, 602 00 Brno. Je tu místo na kočárky a i nadále funguje každé dopoledne hlídání dětí Palouček a každé dopoledne je tu kroužek pro nejmenší.. Cvičení dětí s maminkami (Čt od 9:30), hudební kroužek (Út od 9:30, St od 16:00), výtvarný kroužek (Čt, Pá dle rozvrhu). Centrum funguje i jako Family point -kde je možnost zdarma nakrmit, přebalit. Děti si mohou pohrát v dětské herně a doprovodu rádi nabídneme kávu, čaj nebo Caro. Take je tu stále možnost otevřené výtvarné dílny - každý příchozí si může \"zatvořit\" a odnést si tak domů nějaký vlastnoručně vyrobený výtvor. Centrum je v provozu v pracovní dny od 9:00 - 14:00 odpolední provoz pak dle rozvrhu. Bližší informace o kroužcích pro děti i dospělé http://www.vytvarnadilnaloucka.cz/rozvrh nebo na telefonu P.Loučková: 777 82 77 81

  Odkaz: www.vytvarnadilnaloucka.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.75/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hravé malování

  Je možné příjemně prožít na bazénu za Lužánkami celé dopoledne, a to v pondělí nebo v úterý, vždy v 9:30 nebo 10:30. Maminky malují, potom následuje koupání a maminky mohou využít i zázemí v dětském koutku, kde mohou děti nakrmit, přebalit, pohrát si či si dát kávu.

  Odkaz: www.bluespiral.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena