Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Kroužky pro kojence, batolata, děti a dospívající

Cizí jazyky

 • KROUŽEK ANGLIČTINY PRO DĚTI OD DVOU LET

  Kroužek angličtina pro děti od dvou let probíhá v naší školce každé úterý a čtvrtek od 14:30 - 15:30. Cílem kroužku je seznámit dítě nenásilnou formou s anglickým jazykem a přirozeným způsobem v něm vytvořit schopnost v cizím jazyce komunikovat, tak jako k tomu dochází ve vícejazyčných rodinách, kde každý z rodičů komunikuje s dítětem v jiném jazyce. Kroužek není výukou angličtiny. Učitel děti neučí, ale hraje si s nimi, zpívá a vypráví jim příběhy v anglickém jazyce. Nikdy na děti nemluví česky. Dítěti tak do života vstoupí osoba, se kterou musí komunikovat jiným způsobem. Během výuky je přítomná i česká průvodkyně, která s dětmi komunikuje v češtině, aby se u dětí předešlo neporozumění. Během výuky můžete být poblíž svého dítěte, dát si čaj nebo kávu v naší kuchyňce. Vaše přítomnost v areálu školky však není nutná. Rodiče by neměli do hodiny vstupovat a narušovat ji. Veškeré informace, ceník a fotogalerii najdete na webových stránkách.

  Odkaz: WWW.DUMPODHVEZDAMI.CZ.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • RED HILL LANGUAGES – angličtina pro nejmenší

  Red Hill Languages nabízí kurzy angličtiny pro nejmenší děti (od 2 let) – výuka formou hry na principu poznávání mateřského jazyka, vlastní propracovaná metodika, kvalifikovaní lektoři, dopolední i odpolední kurzy v malých skupinkách v doprovodu rodičů. Vyučujeme na Červeném kopci (Brno-Štýřice) a v Brně na Lesné. Využijte možnosti ukázkové hodiny zdarma. Dále nabízí výuku angličtiny a španělštiny pro dospělé a překlady z/do angličtiny a španělštiny.

  Odkaz: red-hill-languages.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro těhotné a rodinu Majka

  Hybešova 8, Brno. Nabízíme angličtinu pro děti od 3 do 5 let a pro děti od 5 let. Ve spolupráci s jazykovou školou SMAJL Vám nabízíme kurzy angličtiny pro nejmenší děti v malých skupinkách, v příjemném prostředí, se zkušenými a vstřícnými pedagogy. Děti tak již v útlém věku získají v cizím jazyce sebedůvěru a současně si i upevní sociální schopnosti a vazby při práci v kolektivu.

  Odkaz: www.majka-kurzy.cz/anglictina-pro-deti-od-3-let

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Polština pro děti od narození do 14 let- Szkółka Języka Polskiego w Brnie

  Místo: Naše hřiště, Zábrdovická 2, Brno. Organizuje POLONUS - polský klub v Brně. Hodiny polštiny umožní dětem vstřebávat polský jazyk a kulturu formou básniček, písniček, her a výtvarných aktivit. Důležitý je také kontakt s vrstevníky. Hodiny vedou zkušené maminky s pedagogickým vzděláním nebo zkušenostmi. Hodiny probíhají jednou týdně. Děti jsou rozděleny podle věku: Maloušci do 1/1,5 roku, Batolata od 1,5-3/3,5 let, Předškoláci 4-5 let, Žáci 6-14 let. Kontakt: szkolkapolskiegobrno(zavináč)gmail.com, http://www.polonusbrno.org/szkolka.htm. Přihlášení na lekce: http://goo.gl/m162oe Organizujemy dla dzieci cotygodniowe zajęcia w języku polskim. Zajęcia są prowadzone tak, aby dziecko w formie zabawy, za pośrednictwem piosenek, tańców, wierszyków, gier ruchowych i zajęć plastycznych chłonęło język polski i kulturę. Lekcje prowadzą cztery doświadczone mamy z wykształceniem lub doświadczeniem pedagogicznym. Maluszki do 1/1,5 roku, Brzdące od 1,5-3/3,5 lat ,Przedszkolaki 4-5 lat, Uczniowie 6-14 lat. Miejsce: www.nasehriste.cz, Zábrdovická 2, Brno. Kontakt: http://www.polonusbrno.org/szkolka.htm . Zgłoszenie na lekcje: http://goo.gl/m162oe

  Odkaz: www.polonusbrno.org/szkolka.htm

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Happi kyds – Minská 4, Brno-Žabovřesky

  Naše dopolední školička nabízí pravidelnou, nepravidelnou i jednorázovou profesionální péči o děti od 2 let s bohatým programem. V odpoledních hodinách u nás probíhají rozmanité kurzy a kroužky pro školkáčky i školáky (angličtina, tvořeníčko, veselé pokusy pro malé vědce, kroužek předškoláka, háčkování, quilling, footbag freestyle) Více na našich stránkách. Těšíme se na Vás i Vaše děti :).

  Odkaz: www.happikyds.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Benni

  Nabízí hlídání a vzdělávání dětí od 3 let věku v domácím prostředí v Brně i okolí, doprovod dětí na cestách, vzdělávání formou her již v předškolním věku (angličtina, matematika). K tomuto účelu mají vlastní učební pomůcky. Doučují žáky ZŠ a SŠ. Kromě běžných předmětů nabízí individuální výuku cizích jazyků - angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny i francouzštiny. Kontakt: tel.: 773 886 001, e-mail: info@agentura-benni.cz

  Odkaz: www.agentura-benni.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Ma-Mi klub Hanky Kišové

  Ma-Mi klub Hanky Kišové nabízí v centru Brna na ulici Hlinky 112 v budově PALACE HLINKY: Cvičení rodičů s dětmi do 3 let, výtvarné tvoření rodičů s dětmi do 3 let , angličtinu pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let (dle materiálu Oxford University Press), angličtinu pro rodiče s dětmi (ve věku 2-4 roky) s jednoduchým tvořením,, hlídání dětí. Kontakt: e-mail:cvicimesdetmi(zavináč)seznam.cz, Tel: 731 816 483

  Odkaz: www.mimino-batole.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio Žabka

  Studio nabízí angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců s rodiči a pro děti od 3 do 6 let bez rodičů. Program Go Kids je inspirován metodou Montessori, která využívá senzitivní období ve vývoji dítěte k prohloubení jeho schopností, které se v tomto období rozvíjí. Angličtina pro miminka a batolata: prostřednictvím znaků a úplného ponoření se do jazyka děti získají základ pro celý život! 36-ti hodinový kurz probíhající v angličtině se zábavnými písničkami, učením se znaků, hrami a hlavně medvídkem Beebo. Dále studio nabízí školičku založenou na principech Montessori pedagogiky, Montessori dílničky pro rodiče a děti, angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců.

  Odkaz: www.studiozabka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  Aktuálně nabízíme: Go Kids! English 0-3 roky (36 lekcí) od čt 18.9. 9:30 - 10:15 , Go Kids! English 0-3 roky (36 lekcí), od pá 19.9. 11:00 - 11:45, Go Kids! English s prvky Montessori (36 lekcí), od st 17.9. 16:00 - 17:00 nebo od čt 18.9. 17:00 - 18:00, Francouzština - pro děti 3 - 6 let (36 lekcí) út 2.9. 16:00 - 16:45 nebo dle domluvy . Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny. Více informací na webových stránkách www.gokids.cz/brno, brno(zavináč)gokids.cz, 723 367 829 (Ivana Procházková)

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.25/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • English Education – angličtina pro děti s rodilým mluvčím

  Kurzy jsou rozděleny podle věku a určeny pro děti od jednoho roku až po teenagery. Nedílnou součástí lekcí angličtiny pro nejmenší, ve věku od jednoho do tří let, je jeden z rodičů. Lektory jsou rodilí mluvčí a děti se tak skutečně učí mluvit a rozumět anglicky. Výuka probíhá jak v sídle školy, tak přímo na brněnských základních školách. Mnoha rodičům tím odpadají starosti o přesun dítěte.

  Odkaz: www.englisheducation.cz/kurzy-pro-deti

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Aspena | Jazyková škola

  V naší jazykové škole vyučujeme angličtinu pro děti od 3 měsíců do 14 let moderní metodou Helen Doron. Kurzy jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se děti učí anglicky stejně přirozeně, jako se učí svou mateřštinu.

  Odkaz: www.jazykovka.cz/sluzby/kurzy-pro-deti-helen-doron/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum moudrého hraní PLAYWISELY BRNO

  Nabízíme jedinečný program pro správný a přirozený rozvoj dětského mozku a pohybové obratnosti dětí od 4 měsíců do 3 let. Zábavnou a inovativní formou trénujeme soustředění, pozornost, fyzickou zdatnost, hrubou a jemnou motoriku. Ukázková hodina ZDARMA! Více informací na Tel.: +420 608 959 020 nebo na emailu: dany.hartlova(zavináč)gmail.com.

  Odkaz: www.playwiselybrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Filiánek, z.s.

  Nabízí pro děti Baletní školu Filiánek, Baletní školku Filiánek, příměstské tábory, výukové programy pro mateřské školy, vzdělávací kurzy pro dospělé i programy pro seniory. Najdete nás na Antonínská ul 18 v Brně. http://www.filianek.cz , http://www.skolka-filianek.cz, http://www.balet-filianek.cz

  Odkaz: www.filianek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské a mateřské centrum Duhový ráj, Brno - Lesná

  na ulici Okružní 1: K dispozici je herna s možností občerstvení se zázemím, dále pískoviště s občerstvením, otevřeno Po-Pá 9- 18 hod., So-Ne 14-19. Pro miminka a batolata s maminkami, děti i dospělé se pořádají různé kroužky a přednášky: předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, gravidjóga, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s miminky, výtvarné hrátky pro děti ve věku 2-3 roky, zpívánky a hrátky pro děti ve věku 3-4 roky, keramika pro děti, angličtina pro děti, italština pro děti, pohádky pro děti ve věku 3-6 let hravou formou prostřednictvím loutkového divadla, italština a francouzština pro dospělé.
  www.facebook.com/duhovyraj

  Odkaz: www.duhovyraj.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.71/5) - hodnoceno 17 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Rolnička, Brno- Černovice

  Sociální dům, Charbulova 86, Brno-Černovice. angličtina s Hocusem a Lotus pro děti od 2 do 5 let. Dále nabízí miniškolku a hernu. Konkrétní údaje naleznete na jejich stránkách.

  Odkaz: rolnicka-cernovice.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Helen Doron

  Kurzy angličtiny pro děti od 3 měsíců do cca 13 let. V Brně se kurzy konají na následujících adresách: Brno-sever - Nejedlého 5 , 638 00 Brno-Lesná Brno-stred - ASPENA jazyková škola s.r.o, Jana Pokorná, Obilní trh 4 , 602 00 Brno Brno-jihozápad - Mgr. Blanka OMalley, Svah 18 , 625 00 Brno Brno - východ - ASPENA jazyková škola s.r.o, Ing. Helena Zdráhalová, Čelakovského 9 , 615 00 Brno – Židenice

  Odkaz: www.helendoron.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti (JŠ Astra), cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, předporodní kurzy, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jazyková škola Light Point s r.o.

  Hocus & Lotus - zábavná forma výuky angličtiny , popř. španělštiny pro děti. Kurz je určen pro rodiče s dětmi od 3 let, kteří chtějí být součástí vzdělávacího procesu svých dětí a mají zájem se také naučit, jak učit své děti cizí jazyk. Rodič se aktivně zapojuje do výuky dítěte! Intenzita výuky: 1x 2 vyučovací hodiny týdně .Délka kurzu: 3 měsíce (24 vyučovacích hodin). Cena kurzu: 2400,-Kč .Termín pro angličtinu: PO/ UT/ ST/ CT 16:00 - 17:30 . Termín pro španělštinu: PO/ UT/ ST/ CT 16:00 - 17:30 . Kurz se otevírá každý měsíc podle zájmu. Kontakt ke všem kurzům: Jazyková škola Light Point,s.r.o., Vítězslavy Kaprálové 14, 618 00 Brno.Kontaktní osoba:Veronika Ivakina,ivakina(zavináč)lightpoint.cz,Tel:603-848281

  Odkaz: www.lightpoint.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.75/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Salesiánského střediska mládeže v Brně-Žabovřeskách

  nabízí cvičení, výtvarné hrátky, hudební klub, angličtinu pro rodiče s dětmi, volné dopolední hraní pro nejmenší, pohádkové dopoledne atd. Kroužky se konají v Salesiánském středisku mládeže, Foerstrova 2, Brno-Žabovřesky, tf. 541 213 110

  Odkaz: brno.sdb.cz/klub-maminek-brno/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena