Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Vaše komentáře k webu Family friendly angličtina

 • Naprosto skvěle hodiny s úžasnou lektorkou!!!

  Hodnotil: Vodarna

 • Chtěla bych moc doporučit tento kurz. Pro maminky, které nemají hlídání a chtějí si udržovat svoji úroveň nebo se něco dalšío naučit, je naprosto ideální. Děti se vždycky zabavily buď samy nebo u maminek na klíně a my měly čas na angličtinu. Martinu jako lektorku mám moc ráda, angličtina je s ní je zábavná a pro mě velmi přínosná.

  Hodnotil: Tereza Teclová

 • Angličtinu s Martinou moc doporučujem, je výborná lektorka. Jej lekcie sú prínosné (precvičite si gramatiku, slovnú zásobu alebo sa naučite niečo nové ), prebiehajú v príjemnom prostredí, v malej skupinke a deti sa navzájom vyhrajú.

  Hodnotil: MichaelaSu

 • Ráda bych ohodnotila kurz Angličtiny pro maminky, který jsem navštěvovala na jaře. Probíhal v domácím přátelském prostředí - to jest v pokojíku na koberci bez bot - a hlavní důvod, proč jsem se tam přihlásila bylo, že bylo možné si tam vzít i malého dvouletého synka (výhoda pro ty, co nemají možnosti hlídání). Byla to skupinka od 4-6 maminek s dětmi, děti si tam v klidu hráli a maminky vesele konverzovaly :) Martinu jsem už znala jako lektorku z jazykovky, byla výborná, tak jsem byla nadšená, že mi kamarádka o tomto kurzu řekla a že jsem měla to štěstí na Martinu zase narazit, je výborná lektorka. Hodiny jsou veselé, plné pohody i nových frází a slovíček, Martina je přátelská a vstřícná, používá zábavné metody. Mohu jedině doporučit.

  Hodnotil: Jana Müllerová

 • Jsem moc ráda, že jsem se dozvěděla o možnosti udržovat si trochu angličtinu i v situaci, kdy je člověk na mateřské a má malé děti a nemá hlídání a navíc taky značně malé sebevědomí po dlouhé pauze v užívání cizího jazyka. Martina dokáže vytvořit důvěrné prostředí, kde se člověk nemusí stydět za svoje neznalosti a může se ptát. Aktivity jsou pestré, témata ke konverzacím zajímavá a je to velmi zábavnou formou a to se člověku hned některé věci lépe pamatují. Průběžně se opráší i něco z gramatiky. A domácí úlohy nejsou taky vůbec nudné a hodně se při nich člověk dozví, i když se tedy někdy v sobotu v nočních hodinách celkem zavařují závity, aby to člověk do půlnoci stihnul :) Za mě je to plný počet, jsem moc spokojená a vřele doporučuju.

  Hodnotil: EvaVel.

 • Chtěla bych opravdu všem moc doporučit angličtinu s lektorkou Martinou Holkovou. Martina se mi věnuje, i když nejsem na tak dobré úrovni, jako ostatní v kurzu. Vymýšlí mi individuální úkoly, abych se netrápila a zároveň zapojila tak jako ostatní. Lekce vždy rychle uteče, nestihnete se nudit, je opravdu výživná :-) A hlavně plná konverzace, což je nejvíce potřeba při studiu angličtiny.

  Hodnotil: Pavla

Zpět na kategorii odkazů

OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena