Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Odkazy v kategorii

 • Plaváčci s.r.o.

  Kurzy plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v Brně. Plavání se koná: 1) na Tř. Gen. Píky 11 ve sportovním areálu Zone 4 You - od 6-ti měsíců do 7 let, bazén čištěn UV lampou, plaveme od pondělka do soboty, 2) v krytém bazénu na Kraví hoře - od 1r do 12 let v pondělí a čtvrtek v dopoledních hodinách ve vířivce, v pondělí a čtvrtek v odpoledních hodinách v prostředním hrátkovém bazénku, v pondělí a středu v 16h v dráze, 3) ve wellness centru Kuřim – od 1 roku do 12 let v úterý a čtvrtek. Dále nabízíme PLAVÁNÍ DOMA VE VANĚ – pro děti od šesti týdnů věku si můžete objednat naši lektorku, která vám u vás doma ukáže, jak můžete s vaším děťátkem plavat ve vaně, Plaváčci s.r.o. nabízí navíc cvičení kojenců, batolat a dětí předškolního věku pro rodiče s dětmi, hlídání. CK Plaváčci nabízí celoroční dovolenou pro rodiny s dětmi s plaváním, cvičení a celodenním programem.

  Odkaz: www.plavacci.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.67/5) - hodnoceno 27 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio Žabka

  Kurz Znakujeme se zpěvem a hrou učí vaše batolátka komunikovat prostřednictvím znaků. Kurz 1 i 2 má 6 lekcí se 6-ti tématy, kde se děti seznámí vždy se šesti znaky a pomocí her a veselých písničkách se je naučí používat. Více o struktuře lekce níže... Kurzy jsou vhodné pro děti od 6ti měsíců do 3 let. Součástí kurzu je také rodičovské vzdělávání, zaměřené na rozvoj řeči. Získáte praktické rady, jak rozvíjet komunikační schopnosti svých dětí nebo informace o emoční inteligenci a můžete se podělit o své zkušenosti s ostatními účastníky. Dále studio nabízí školičku založenou na principech Montessori pedagogiky, Montessori dílničky pro rodiče a děti, pro děti od 3 do 6 let angličtinu s Go Kids !, angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců.

  Odkaz: www.studiozabka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Přírodovědná stanice Kamenáčky

  Kamenáčky 4 a, Brno-Židenice (za základní školou), tel. 539085763. Kroužky: chovatelé - 3.-6. třída, teraristé - 4. až 7. třída, zoologové -5.-9. třída, přírodovědci - 2.-5. třída, malí přírodovědci - předškoláci-2.třída.

  Odkaz: www.kamenacky.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jezdecký areál Podskalní mlýn

  Podskalní mlýn, Ostopovice 68, Brno. Areál „Podskalní mlýn“ se nachází na západním okraji Brna – Ostopovicích, 1km od hlavní silnice. Rozprostírá se v malebném údolí, kterým protéká Troubský potok. Je umístěn přímo u lesa, kterým začíná Přírodní park Bobrava. Nabízíme výuku jízdy a svezení na poníku nebo středně velkém koni. Výuka jízdy probíhá individuálně, lekce jsou stanoveny po domluvě. Svezení dětí lze i ve skupině, maximálně však tři děti v jedné hodině. Naši koníci jsou velice hodní a vhodní k výuce dětí. Jde o kvalitní výuku s kvalifikovaným cvičitelem. Děti se také učí jak se o koně postarat, jak jej vyčistit, nasedlat a připravit k lekci ježdění. Škaredé počasí není žádnou překážkou, lekce mohou probíhat v kryté a osvětlené hale, tudíž trénujeme i v zimě. Stylová restaurace se nachází v jezdeckém areálu„Podskalní mlýn“ s výhledem na trénující koníky nebo relaxující koně ve výběhu.

  Odkaz: www.podskalnimlyn.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Baby Signs - Znakujeme se zpěvem a hrou v GoKids! Centrum Brno

  GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz . Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. V Česku je to novinka, ale ve světě se znakování s miminky a batolaty používá už přes 20 let. Znakující miminka tak získávájí jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku. Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Dále nabízí hudební kroužky pro děti Yamaha, kroužek Poznáváme svět pro děti od 1,5 roku do 3 let s rodičem. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny.

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hra na kytaru, hra na flétnu, hra na klavír, sólový zpěv, dětský pěvecký sbor při MC Doma

  Chrlické náměstí 2, Brno 643 00, +420 731 610 345. Hra na kytaru, hrana flétnu, hra na klavír - výuka probíhá individuálně, termín pondělí nebo úterý odpoledne, je určena pro děti od 5 do 17 let (hra na klavír od 8 let) a pro dospělé. Cena je 100 Kč/ 30 minut pro děti nebo 150 Kč/45 minut pro dospělé. Sólový zpěv -výuka probíhá individuálně, termín pondělí nebo úterý odpoledne, je určena pro děti od 5 do 17 let. Cena je 100 Kč/ 30 minut pro děti. Dětský pěvecký sbor: Tento kroužek je určen pro děti, které rády zpívají a které mají i nemají zkušenosti s pěveckým sborem. Repertoár nabízí krásné sborové písně pro dětské pěvecké sbory. Žádná píseň nebude jen tak odzpívaná, ale do každé zapojíme i různé části těla nebo jiné předměty. V případě kvalitních výsledků se nebudeme bát vystoupit na různých akcích a soutěžích. Podmínkou přijetí do tohoto kroužku je drobné seznámení s intonací a rytmem zájemců. Kroužek je určen pro děti od 5 do 12 let. Termín: pondělí nebo úterý odpoledne, Cena: 1620,- (18 setkání).

  Odkaz: mcdoma.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kurz sebeobrany při MC Doma

  Chrlické náměstí 2, Brno 643 00, +420 731 610 345. Lektor: Zdeněk Daniel a Andrea Korbelová. Oba lektoři pracují u Policie ČR a momentálně působí v karate klubu Brno. V roce 2013 založil Zdeněk Daniel klub Complete self defence system c.s.d.s., který je určen pro lidi, kteří se nechtějí věnovat karate na závodní úrovni, ale chtějí se prostě naučit bránit na ulici. Malé děti- cvičení bude probíhat formou hry a povídání. Děti nemají ještě rozum ze sebeobrany jako takové, proto se zaměříme na motorické cvičení, orientaci v prostoru, týmovou spolupráci, pády, kotrmelce a sem tam nějaké věci ze sebeobraničky.Důležité je protaování, správné držení těla, zpevnění zádových svalů atd. Větší děti: Zde nesmíme zapomenout také na pohybové a zpevňující cvičení. S touto věkovou kategorií je již možno se zaměřit více na údery, kopy a sebeobranu. Termín: mladší děti ( 4-10 let) úterý 17:30-18:30 hod, starší děti ( 10-15let) úterý 18:30-19:30 hod Cena: 1800,- (18 setkání) .

  Odkaz: mcdoma.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hrajeme si s pejsky v Go Kids Centru Brno

  GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz .Pes jako živý tvor děti velmi přitahuje. Touha po kontaktu či společné hře s čtyřnohým kamarádem je tou nejlepší – vnitřní – motivací. Hravou formou můžeme děti seznamovat se světem psů, při společných aktivitách rozvíjíme motoriku, komunikační schopnost, podporujeme zdravé sebevědomí, sebeprosazení. Na co se můžete těšit? Budeme česat, hladit, dávat povely, hrát hry přímo se psy i v jejich přítomnosti, naučíme se básničky, a něco si také vyrobíme. Při společných pravidelných setkáních nám těmito psími „parťáky“ budou šestiletý labrador Štěk a tříletý australský ovčák Barnabáš. Oba mají složené canisterapeutické zkoušky u Canisterapeutického sdružení Jižní Morava. Certifikáty ze zkoušek a veterinární osvědčení o zdravotní způsobilosti psů budou k nahlédnutí při každém setkání.

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský plavecký klub Plaváčci

  Baby masáže - Chcete umět masírovat své děťátko a nevíte jak na to? Zajímá vás aromaterapie a rádi byste se dozvěděli, jaké jsou nejvhodnější olejíčky pro zdraví a pohodu vašich dětí? Udělejte si chvilku čas pro sebe a své děťátko a přijďte se naučit baby masáž. Kurz baby masáží bude probíhat tři po sobě jdoucí pátky 4.11.,11.11. a 18.11. vždy od 15.00 do 16.30 hod. kurz probíhá na tř. Generála Píky 11. . Pro více informací čtěte dál, pro rezervaci nás kontaktujte na telefonních číslech:604 344 219, 733 195 054 a nebo na e-mailu: info(zavináč)plavacci.com,

  Odkaz: www.plavacci.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Tvořeníčko pro děti od 3 let – školička Happi kyds – Minská 4, Brno-Žabovřesky

  Milé maminky, máte dítko, které rádo kreslí, maluje, stříhá, lepí, skládá, modeluje a cokoli kreativně tvoří? U nás se může seznámit s různorodými výtvarnými technikami a materiály, učit se trpělivosti, či rozvinout jemnou motoriku, představivost a estetické cítění. Nejmladší děti si prostřednictvím Tvořeníčka upevňují např. znalost barev, tvarů, stavby postavy atd. Naše výrobky jsou přizpůsobeny ročnímu období a svátkům a děti čeká v každé lekci tematická pohádka, příběh, básnička či písnička. Děti si navíc společně s výrobkem/výrobky odnesou domů i zalaminovanou kartičku s textem nové písničky či básničky. K našim výtvorům používáme pastelky, voskovky, barvy a papíry různého druhu, lepidla, přírodní materiály, keramiku, sklo, samotvrdnoucí hmotu, vlnu, filc, drátky, očička, vatu, těstoviny a jiné. Více na našich stránkách. Těšíme se na vás i vaše děti :).

  Odkaz: www.happikyds.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • KROUŽEK CVIČENÍ JÓGY PRO DĚTI OD DVOU LET

  Cvičení jógy pro děti od dvou let probíhá v Domě pod Hvězdami každý všední den od 9:00 do 10:00. Cvičení i následnou meditaci pro děti vede zkušená cvičitelka jógy Magdaléna, kterou můžete znát z centra Konektor Community. Cílem cvičení jógy je protažení a uvolnění svalů, zvýšení fyzické zdatnosti. Jóga není na rozdíl od většiny sportovních aktivit zaměřena na vnější výsledek, jako je vítězství a předhánění se. U dětí tak nevzbuzuje soutěživost a s ní spojené emoční vypětí. Dochází k uvědomění si vlastního těla a zklidnění.Během cvičení můžete být poblíž svého dítěte, dát si čaj nebo kávu v naší kuchyňce. Vaše přítomnost v areálu školky však není nutná. Veškeré informace, ceník a fotogalerii najdete na webových stránkách.

  Odkaz: WWW.DUMPODHVEZDAMI.CZ.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • KROUŽEK ANGLIČTINY PRO DĚTI OD DVOU LET

  Kroužek angličtina pro děti od dvou let probíhá v naší školce každé úterý a čtvrtek od 14:30 - 15:30. Cílem kroužku je seznámit dítě nenásilnou formou s anglickým jazykem a přirozeným způsobem v něm vytvořit schopnost v cizím jazyce komunikovat, tak jako k tomu dochází ve vícejazyčných rodinách, kde každý z rodičů komunikuje s dítětem v jiném jazyce. Kroužek není výukou angličtiny. Učitel děti neučí, ale hraje si s nimi, zpívá a vypráví jim příběhy v anglickém jazyce. Nikdy na děti nemluví česky. Dítěti tak do života vstoupí osoba, se kterou musí komunikovat jiným způsobem. Během výuky je přítomná i česká průvodkyně, která s dětmi komunikuje v češtině, aby se u dětí předešlo neporozumění. Během výuky můžete být poblíž svého dítěte, dát si čaj nebo kávu v naší kuchyňce. Vaše přítomnost v areálu školky však není nutná. Rodiče by neměli do hodiny vstupovat a narušovat ji. Veškeré informace, ceník a fotogalerii najdete na webových stránkách.

  Odkaz: WWW.DUMPODHVEZDAMI.CZ.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lezecký kroužek na lezecké stěně Komec

  Hledáte nový sportovní koníček pro Vaše dítě? Vyzkoušejte lezecký kroužek na lezecké stěně Komec! Je určen nejen pro děti, které si chtějí lezení vyzkoušet, ale také pro ty, které mají s tímto sportem zkušenosti a rádi by se v něm zdokonalovali. Kroužky probíhají formou trimestru, obsahují tedy dvanáct po sobě jdoucích lekcí. V případě zájmu je možné Vaše dítě zapsat i do již probíhajícícho kurzu, záleží však na aktuální kapacitě. V době náboru je možné, aby Vaše dítě vyzkoušelo kroužek zdarma, a až poté se můžete rozhodnout, zda-li ho přihlásíte. Vaše dítě s sebou potřebuje pouze pohodlné sportovní oblečení, veškeré další vybavení je v ceně kroužku a děti jej dostanou vždy na začátku hodiny. Kroužky probíhájí ÚT, ST, ČT 16:30 - 18:00 SO 14:30 - 16:00 Kontaktní osoba: Lucie Mrázek, tel.: 725883487, info(zavináč)komec.cz

  Odkaz: www.komec.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kuchařské studio Vaření hravě

  Myslbekova 29, Brno – Židenice, tel. 725 994 664. Škola Vaření hravě v Židenicích je kulinářským rájem pro děti i dospělé. Naší specializací jsou nejen kurzy pro dospělé ale také pro děti, protože víme, že vaření s dětmi je moc užitečná zábava, která v sobě ukrývá mnoho pozitiv v duchu známého „Co se v mládí naučíš, jako když najdeš.“ Pod odborným vedením šéfkuchaře Michala Daňka se v průběhu 14 týdnů děti naučí úplným základům v kuchyni – od poznání a přípravy ingrediencí a jejích kombinací v receptech, po servírování jídla a úklid kuchyně. Děti tak zcela přirozeně a jednoduše pochopí, co vše vaření obnáší. Na pravidelných kurzech Vaření hravě si každý týden o jídle povídáme, hrajeme se s chutěmi a ingrediencemi, až si nakonec děti vlastnoručně uvaří nejen chutnou večeři, ale také zdravější stravovací návyky a nová přátelství. Rodiče pozor – Vaření hravě je pro dospělé! Zorganizujeme Vám skvělou narozeninovou oslavu, teambuilding, nebo firemní kurzy. Přehled kurzů a přihlášky naleznete na webových stránkách.

  Odkaz: www.varenihrave.cz/kurzy

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Brněnský Valášek

  dětský národopisný soubor, přípravka od 5 do 7 let, jinak od 6 do 18 let

  Odkaz: www.brnenskyvalasek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Ma-Mi klub Hanky Kišové

  Ma-Mi klub Hanky Kišové nabízí v centru Brna na ulici Hlinky 112 v budově PALACE HLINKY: Cvičení rodičů s dětmi do 3 let, výtvarné tvoření rodičů s dětmi do 3 let , hlídání dětí. Kontakt: e-mail:cvicimesdetmi(zavináč)seznam.cz, Tel: 731 816 483

  Odkaz: www.mimino-batole.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Vzdělávací centrum CREATIS

  Botanická 13(prostory CVČ Botanka), Brno-střed 60200, Nabízí dlouhodobé kurzy pro děti a mládež : tvůrčí keramika, artefiletické dílny(prolínání výtvarné a dramatické výchovy s důrazem na sociálně osobnostní rozvoj),výtvarné dílny aj. Pro rodiče s dětmi od 2,5 roku nově kurz Muzikohraní (muzikoterapie),výtvarné a keramické kurzy . Pro nastávající maminky pořádají nově kurz Relaxační muzikoterapie pro těhotné a řadu další dlouhodobých i krátkodobých kurzů a workshopů pro dospělé a vzdělávací kurzy pro odbornou a širokou veřejnost. Info na www.creatis.cz, e-mail:creatis@seznam.cz, tel.775641097

  Odkaz: www.creatis.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Studio Divoká vařečka Brno

  Pekárenská 6 , Brno. Nabízí školku vaření pro děti od 5 do 10 let, školu vaření pro mládež od 11 do 16 let. Témata pro školku vaření : Např. pečení cukrovinek, špenátové ravioly, domácí hamburger atd. A co se lze naučit ve škole vaření pro mládež ? Např. poctivý kuřecí vývar, krémovou zeleninovou polévku, domácí těstoviny s boloňskou omáčkou, tvarohový krém s čokoládou. Dále nabízí kurzy pro dospělé: Dopolední předváděcí kurzy vaření, kurzy vaření zaměřené na konkrétní téma, netradiční kurzy vaření, službu kuchař do domu, teambuilding, atd.

  Odkaz: www.divoka-varecka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • STUDIO BIANCA - Centrum vývojových a nápravných cvičení

  STUDIO a AGENTURA BIANCA - Bc. Blanka Roháčková - Vranovská 19, Brno. Rehabilitační cvičení kojenců a batolat. Fitball dospělí - Power Yoga, Pilates. Taneční kurzy pro předškolní děti a juniory. Individuální výuka tanců pro dospělé. Poradna, semináře, školení. UMĚLECKÁ AGENTURA BIANCA - zábavné pořady pro děti.

  Odkaz: www.StudioBianca.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kurz potahování a zdobení dortů fondánem, kurz výroby figurek a květin

  Přijďte strávit 4 příjemné hodiny tvořením z fondánu, naučíte se obarvit fondán, vypracovat ho, potáhnout jím celý dort, nazdobit různými technikami. pobavíte se a odpočinete si od starostí běžného dne. jako bonus si domů odnesete nazdobený dort. Pokud máte zájem, napište na: iveta.zlomek(zavináč)gmail.com a dozvíte se více o termínech.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Poradenství a fyzioterapie pro ženy a děti

  V příjemném a klidném prostředí v centru města nabízím individuální fyzioterapii a poradenství v oblasti volby pohybu pro děti a ženy (též pro těhotné a ženy po porodu). Věnuji se cvičení pánevního dna (relaxace/posílení), po zjištění příčiny navrhuji řešení potíží s bolestmi zad a pohybového aparátu v těhotenství, po porodu (včetně rozestupu břišních svalů) i mimo tato období. Kromě toho se specializuji na řešení neplodnosti páru neinvazivními metodami (nejen metodou Ludmily Mojžíšové). Pro děti nabízím návrh cvičení při vadném držení těla či plochých nohou, při sportovní zátěži navrhuji kompenzační cvičení na míru a učím rodiče jak masírovat své miminko již od narození (individuální či skupinovou formou). Těším se Vás! Kontakt: Mgr. Pavla Zachová, telefon: 774 502 466, web: www.fyziofemina.cz, www.fyziojunior.cz

  Odkaz: www.fyziofemina.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • RED HILL LANGUAGES – angličtina pro nejmenší

  Red Hill Languages nabízí kurzy angličtiny pro nejmenší děti (od 2 let) – výuka formou hry na principu poznávání mateřského jazyka, vlastní propracovaná metodika, kvalifikovaní lektoři, dopolední i odpolední kurzy v malých skupinkách v doprovodu rodičů. Vyučujeme na Červeném kopci (Brno-Štýřice) a v Brně na Lesné. Využijte možnosti ukázkové hodiny zdarma. Dále nabízí výuku angličtiny a španělštiny pro dospělé a překlady z/do angličtiny a španělštiny.

  Odkaz: red-hill-languages.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Pohyblivý svátek – kurzy pro barevnější život

  Moravské náměstí 13, 602 00 Brno.Pohyblivý svátek nabízí výtvarné, rukodělné a vzdělávací kurzy a semináře pro dospělé i děti od 5 let. Maminky s dětmi u nás mohou využít volné dopolední bloky společného tvoření s dětmi, nebo samostatně s hlídáním menších capartů v dětském koutku. Pro školáky pořádáme odpolední kreativní kurzy. Podporujeme společnou tvorbu dětí s rodiči, protože chvíle aktivně strávené s dětmi patří k nezapomenutelným rodinným zážitkům a děti je nakonec ocení více než třeba návštěvu multiplexu .-) Domluvte se s přáteli a zrealizujte u nás kreativní dopoledne/odpoledne/víkend v kruhu známých tváří. Připravíme program pro vás i vaše děti, zajistíme občerstvení dle domluvy. Touto formou pro vás rádi připravíme i výjezdové akce mimo Brno - zajistíme ubytování, navrhneme program pro vás i vaše děti, pro mladší ratolesti nabízíme spolehlivé hlídání. Veškeré aktivity jsou plánované tak, aby si všichni účastníci zvládli nejen individuálně odpočinout, ale i strávit společnou část kreativním tvořením a užít si zábavu se svými blízkými. Nabízíme akce pro celou rodinu: Semináře a kurzy pro budoucí maminky a jejich partnery, společné tvoření pro maminky s malými dětmi, kreativní programy pro školáky (od 5 let) ,modelářské dílničky pro tatínky/dědečky s dětmi , kreativní kurzy pro seniory , doplňkové sportovní a relaxační aktivity .

  Odkaz: www.pohyblivysvatek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro těhotné a rodinu Majka

  Hybešova 8, Brno. Nabízíme angličtinu pro děti od 3 do 5 let a pro děti od 5 let. Ve spolupráci s jazykovou školou SMAJL Vám nabízíme kurzy angličtiny pro nejmenší děti v malých skupinkách, v příjemném prostředí, se zkušenými a vstřícnými pedagogy. Děti tak již v útlém věku získají v cizím jazyce sebedůvěru a současně si i upevní sociální schopnosti a vazby při práci v kolektivu.

  Odkaz: www.majka-kurzy.cz/anglictina-pro-deti-od-3-let

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • JÓGA PRO DĚTI, JÓGA PRO MAMINKY S MIMINKY - YOGA LOKAH

  YOGA LOKAH, Zelný trh 11, Brno-střed, www.yogalokah.cz. Kontakt: Marta Zabloudilová, 737 051 705. V úterý odpoledne zveme děti ve věku 4-7 let na dětskou jógu s s vyprávěním příběhů, pohádek, básniček. Zaměřujeme se na správné dýchání, posílení a protažení svalů, správný tělesný vývoj, koncentraci, spolupráci. Děti se učí uvolnění a uvědomění si sebe samotných, což vede k tělesné i psychické rovnováze. Ve středu dopoledne probíhá jóga pro maminky s miminky, která se zaměřuje jak na maminky, tak na děti. Maminkám nabízí zlepšení tělesné kondice po těhotenství a porodu, miminkům pomáhá při jejich růstu a vývoji. Vzájemný kontakt upevňuje vazby mezi děťátkem a maminkou, podporuje vývoj miminek, zklidňuje jejich nervový systém a posiluje obranyschopnost.

  Odkaz: www.yogalokah.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lezecký kroužek pro děti od 6 do 14 let

  Od úterý 28. ledna 2014 bude škola Nadzemí otevírat lezecký kroužek pro děti - KOLIBŘÍCI pro děti od 6 do 10 let a od 10 do 14 let. Kroužek se bude konat na boulderové stěně v budově ČVK na ulici Veslařská 181 (č.p.434) každé úterý od 16:30 do 17:30. Cena za měsíc 400,-Kč (Máte možnost i jednorázového vstupu nebo jen přijít na návštěvu a podívat se jak kroužek probíhá.) V kroužku si děti vyzkouší pohybové hry, lezení nad žíněnkami, lezecké hry ve skupině (lezecké honičky, lezení ve dvojicích, přes překážky, se šátkem na očích a jiné). Budeme u nich rozvíjet všestrannost, pohyblivost a obratnost a v neposlední řadě si děti naučí základy lezení a připraví se na možnost lezení na laně a v přírodě. Kolibříky povede zkušená trenérka, učitelka a instruktorka Lenka Boháčová. Přihlášky zasílejte na info(zavináč)nadzemi.cz nebo na tel: 605917084.

  Odkaz: www.nadzemi.cz/lezecka-skola

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Polština pro děti od narození do 14 let- Szkółka Języka Polskiego w Brnie

  Místo: Naše hřiště, Zábrdovická 2, Brno. Organizuje POLONUS - polský klub v Brně. Hodiny polštiny umožní dětem vstřebávat polský jazyk a kulturu formou básniček, písniček, her a výtvarných aktivit. Důležitý je také kontakt s vrstevníky. Hodiny vedou zkušené maminky s pedagogickým vzděláním nebo zkušenostmi. Hodiny probíhají jednou týdně. Děti jsou rozděleny podle věku: Maloušci do 1/1,5 roku, Batolata od 1,5-3/3,5 let, Předškoláci 4-5 let, Žáci 6-14 let. Kontakt: szkolkapolskiegobrno(zavináč)gmail.com, http://www.polonusbrno.org/szkolka.htm. Přihlášení na lekce: http://goo.gl/m162oe Organizujemy dla dzieci cotygodniowe zajęcia w języku polskim. Zajęcia są prowadzone tak, aby dziecko w formie zabawy, za pośrednictwem piosenek, tańców, wierszyków, gier ruchowych i zajęć plastycznych chłonęło język polski i kulturę. Lekcje prowadzą cztery doświadczone mamy z wykształceniem lub doświadczeniem pedagogicznym. Maluszki do 1/1,5 roku, Brzdące od 1,5-3/3,5 lat ,Przedszkolaki 4-5 lat, Uczniowie 6-14 lat. Miejsce: www.nasehriste.cz, Zábrdovická 2, Brno. Kontakt: http://www.polonusbrno.org/szkolka.htm . Zgłoszenie na lekcje: http://goo.gl/m162oe

  Odkaz: www.polonusbrno.org/szkolka.htm

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský folklórní kroužek při Mateřském centru Doma

  Mateřské centrum DOMA,Chrlické náměstí 2,Brno 643 00. Kroužek je vhodný pro děti se zájmem o lidové tradice. Nápní kroužku bude seznámení s lidovými tanci, zpěvem a folklórem Brněnska. Součástí kroužku bude také nauka o chrlickém kroji, jeho součástech, přípravě a oblékání. Děti se dozví o lidových tradicích probíhajících během roku ( Ostatky, Morena, Velikonoce, Hody, Dožínky, Vánoce). Kroužek je vhodný pro děti 3-10 let. Termín: úterý 16:30-17:30 hod, Cena: 1620,- ( 18 setkání) Lze platit ve dvou splátkách. Lektorky: Bc. Petra Velanová, , Veronika Hiclová DiS.

  Odkaz: www.mcdoma.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hrátky s malovátky (pro děti 3-6let)- výtvarný kroužek pro děti v Mateřském centru Doma

  Chrlické náměstí 2, Brno 643 00, +420 731 610 345. Lektorka: Mgr. Lucie Rovenská Termín konání kroužku: úterý 17:30-18:15 hod Cílem kurzu je umožnit dětem užít si výtvarný proces, radovat se z tvoření, objevovat různé techniky, materiály, zkrátka si u malování hrát. Budeme malovat, modelovat, lepit, skládat, zkrátka objevovat, co se může s “malovátky” dělat. Podpoříme tak v dětech jejich vlastní tvořivost a fantazii, zároveň jim pomůžeme trénovat jejich pozornost, a vytrvalost. Dítě si “malováním” rozvíjí smysl pro barevné spektrum, zlepšuje si jemnou motoriku, a tím i schopnost řeči. Trénuje fantazii, tvořivost, smyslové vnímání. Cena kroužku je 1300,- Kč za 13 setkání do konce června 2014. V ceně kroužku jsou zahrnuty náklady na výtvarný materiál.

  Odkaz: www.mcdoma.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Unikátní šití pro holčičky v Mateřském centru Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, 1. patro, 602 00 Brno. Úterý 16:30 - 17:30 pro děti od 10 let, lektor: Babka Skočovská - textilní výtvarnice a návrhářka divadelních kostýmů a krojů, Petra Loučková - lektor výtvarných aktivit. Kdy: říjen 2014 – květen 2015 úterý 16.30 – 17.30. Počet hodin: 30. Cena : 2 000,- při platbě 15 hodin, 3 500,- při platbě 30 hodin (v ceně je většina materiálů), maximální počet holčiček je 6 což umožní individuální přístup. V tomto kurzu se holčičky naučí: -šít v ruce i na stroji, -změřit postavu a klást střihy na látku. Vyrobíme například jednoduché tašky, vycpávané polštářky na hraní i na spaní , toaletní taštičky a pustíme se i do sukně či jiných jednodušších oděvů. Také věnujeme čas výběru látek přímo v obchodě s metráží s povídáním na co který materiál se hodí. Souběžně budeme také vyrábět drobné šperky a doplňky. Nakonec si uděláme závěrečnou přehlídku našich výrobků a pozveme i rodiče. Přihlášky prosím zasílejte na adresu petra.louckova(zavináč)centrum.cz podrobné informace získáte na telefonu 777 827781.

  Odkaz: www.vytvarnadilnaloucka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kroužek Vařím, vaříš, vaříme v Go Kids Centru

  GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz .Užijte si s námi dvě pro děti nezapomenutelná dopoledne v kuchyni! :) Vemte s sebou i tatínka, ať vidí, co vaše dítě už dokáže nebo vyšlete jenom jeho a v klidu si uvařte doma oběd! Malí kuchtíci se rozhodně nudit nebudou! Na plánu dne mají spoustu práce :) Připravujeme si jídlo: krájíme, loupeme, strouháme, hnětáme, mícháme, napichujeme, drtíme, meleme, škrabeme, mažeme a papáme. Učíme se správně stolovat, připravit a nazdobit stůl, uděláme si slavnostní hostinu, piknik. Ochutnáme různé druhy pití a zjistíme co se jak a z čeho vyrábí. Zjistíme co je a co není dobré pro naše tělíčko a budeme poznávat koření světa (podle čichu a chuti). hodné pro děti 1,5 – 4 roky. Budete překvapení, co už vaše dítě v kuchyni zvládne samo! sobota a neděle v čase 9:30 – 11:30 cena: 500 Kč (veškeré pokrmy a potřebné materiály k vaření v ceně)

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Školička Happi kyds – Minská 4, Brno-Žabovřesky

  Naše dopolední školička nabízí pravidelnou, nepravidelnou i jednorázovou profesionální péči o děti od 2 let s bohatým programem. V odpoledních hodinách u nás probíhají rozmanité kurzy a kroužky pro školkáčky i školáky (angličtina, tvořeníčko, veselé pokusy pro malé vědce, kroužek předškoláka, háčkování, quilling, footbag freestyle) Více na našich stránkách. Těšíme se na Vás i Vaše děti :).

  Odkaz: www.happikyds.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Tenisová škola Brno

  Tenisová škola Brno se zaměřuje na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonostních skupin. Výuka probíhá na kurtech Moravské Slávie, v zimním období ve vlastní vyhřívané hale postavené na kurtech Moravské Slávie. Výuka dětí od 4 let probíhá ve skupinkách 2 až 4 dětí. Děti ve věku 4-7 roků začínají s minitenisem (zmenšený kurt a měkčí tenisové míče) , děti od 8 let postupně přecházejí na velký kurt. Výuka do budoucna dává možnost závodního hraní. Tenisová škola Brno bude nabízet pro léto 2016 příměstské tábory s tenisem.

  Odkaz: www.garysport.cz/tenisova-skola/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Pohybové studio KLM

  KONTAKTY:
  Tel.: 778 052 080
  E-mail: klmstudio(zavináč)seznam.cz, info(zavináč)klmstudio.cz
  Cílem kurzů našeho pohybového studia je pomáhat dětem vytvořit si kladný vztah ke sportu a pohybu jako přirozené součásti života. Naší snahou není ranná specializace, ale všestranná příprava a motivace k další sportovní činnosti na jakékoliv úrovni.
  NABÍZÍME:
  A) CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI (18-36 měsíců) - (18-30/18-36/30-36 měsíců) dopolední - studio MYFIT
  B1) GYMNASTIKA PRO PŘEDŠKOLÁKY (3-4 roky - bez rodičů) dopolední – studio MYFIT
  B2) GYMNASTIKA PRO PŘEDŠKOLÁKY (3-4/5-6 let – bez rodičů) odpolední – ZŠ Husova
  C) GYMNASTIKA PRO ŠKOLÁKY (6-9 let) odpolední – ZŠ Husova
  D) KURZY PRO DĚTI S NADVÁHOU A OBEZITOU (6-15 let) odpolední - ZŠ Křídlovická
  Na kurzech cvičení rodičů s dětmi (18-36 měsíců) je kladen důraz na prohloubení vztahu maminky a dítěte, rozvoj psychomotoriky a procvičování jemné a hrubé motoriky a to vše s pomocí písniček a říkadel. Rodiče zde získávají nové přátele a sdílejí a vyměňují si své zkušenosti s péčí o stejně staré děti. Jednotlivé kurzy jsou rozdělené podle věku dítěte s ohledem na aktuální vývojovou etapu. Maminky tak aktivně tráví čas se svými dětmi a pomáhají jim objevovat a rozvíjet jejich základní pohybové, rozumové a sociální schopnosti. Kurzy cvičení dětí bez rodičů (3-6 let),(6-9 let) jsou zaměřeny na rozvoj obratnosti a základy gymnastiky. Cvičení probíhá formou pohybové hry a výchovy. Metodika kurzů umožňuje dětem všestranně se rozvíjet, zlepšovat si svoji obratnost, koordinaci pohybů a celkovou zdatnost. Náplní kurzů jsou cvičení, při kterých děti postupně trénují základní i složitější prvky gymnastiky, která dětem pomáhají rozvíjet pohybové, rozumové i sociální dovednosti. Vysoce specifická je pak práce se školními dětmi ve věku 6-15 let , které trpí nadváhou , nebo u nichž byla diagnostikována obezita. Tyto děti potřebují specifičtější pohybové aktivity a individuálnější přístup a taktéž osvětu týkající se výživy. Kurzy jsou proto doplněny krátkou edukací – besedou s lektorem, při které si děti nenásilnou a hravou formou postupně osvojují základy zdravého životního stylu tak, aby se pro ně staly přirozenou součástí jejich života. Děti jsou pod kontrolou specialisty, který provede potřebná vyšetření. S dětmi je dále pracováno s ohledem na výsledky těchto vyšetření.

  Odkaz: www.klmstudio.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum MAJKA

  Hybešova 14, Brno, 602 00, tel.: 608191331. Hrátky s miminky od 3 měsíců. Cvičení doprovázené říkadly a písničkami s využitím gymballů příp. overballů. Není nic krásnějšího než užívat si srandy, pohybu a hry se svým dítětem. Pravda, doma je to také možné, ale my dospělí si mnohdy čas na intenzivní pohybovou hru pro sebe a své děťátko najdeme ve svém nabytém dni jen málokdy. Proto je lepší mít pravidelnou aktivitu mimo vlastní domácnost, která se stane pro dítě očekávanou zábavou a pro nás dospělé prostředkem, jak si pro sebe a aktivní pohybovou hru s děťátkem naplánovat. Důležitou výhodou je i možnost sdílet své dojmy z rodičovství s dalšími rodiči stejně starých dětí.Cena 110,- Kč/1 lekce.

  www.centrum-majka.cz/cviceni-pro-deti-od-7-mesicu/

  Odkaz: www.centrum-majka.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • YMCA Brno

  Kounicova 3, Brno.
  Tel., fax: +420 541 215 533.
  Irský tanec v měkkých botách a tradiční ceilí tance
  Máte doma pohybově nadané dítě nebo se zájmem o tanec? Tak určitě stojí za vyzkoušení Dětský kurz irského tance pod vedením zkušených lektorů, kteří se jim budou maximálně věnovat a zasvětí je do tajů irského tance. Irské tance jsou vyučovány ve středu města Brna na Kounicova 3 v klubovně YMCA Brno. Pro koho: Kurz je určen pro děti 6-14 let. Cena: 1000kč za pololetí.

  Odkaz: www.ymcabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • YMCA Brno

  Adresa: Kounicova 3, Brno Tel., fax: +420 541 215 533.
  Tvoření se Sabišou
  Pro koho je kurz určený? 3. – 7. třída, pro holky i kluky.
  Cena: 990,-/pololetí , v ceně zahrnuty různé pomůcky/materiál – dítě si odnáší hotový výrobek domů, nebo po dohodě ponecháváme v Ymce na závěrečnou výstavu.
  Lektor: Ing.Bc. Sabina Nolčová – Sabiša
  Tématické kreativní tvoření: podzim : listy + Helloween zima : vánoční dekorace + ozdoby jaro : květiny + velikonoce léto : sluníčko + závěrečné zakončení.
  Průběžné tvoření: šperky, dekorace domů, výrobky pro radost Používáné techniky: šití, vyšívání, lepení, skládání, troška malování a kreslení.
  Papírový svět se Zuzkou kdy: každý čtvrtek od 15.00 do 17.00
  Pro koho je kurz určený? 5. – 9. třída, pro holky i kluky.
  Cena: 990,-/pololetí , v ceně zahrnuty různé pomůcky/materiál – dítě si odnáší hotový výrobek domů, nebo po dohodě ponecháváme v Ymce na závěrečnou výstavu Lektor: Zuzana Václavíková, Na co se můžete těšit v kurzu? přáníčka z papíru – cardmaking, zdobení fotek – scrapbooking, tvoření a zdobení krabiček na drobné dárky, pletení z papíru – vánoční ozdoby – hvězdičky, stromeček, věnec, ozdoby na věnec – z papíru, z filcu a další. filc – zvířátka, kytičky (ozdoby na čelenky a sponky apod.) candy bag – obal na mobil decoupage – ubrousková technika (zdobení kamínků, hrnečků atd.) Používané techniky: embossing, quilling, tea bag folding, iris folding, kanzashi, decoupage

  Odkaz: www.ymcabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • YMCA Brno

  Adresa: Kounicova 3, Brno Tel., fax: +420 541 215 533.
  Kdy: každé úterý od 15.00 do 17.00 od 20.9. 2016 Pro koho je modelářství určené? pro kluky na 2. stupni, kteří chtějí začít s modelářstvím Cena: 990 Kč/pololetí, v ceně je zahrnutý materiál – hotové modely se odnáší domů .Vedoucí kroužku modelářství: Petr Steuer Průběžné tvoření: modely letadel, bojové techniky a aut, převážně v měřítkách 1:48, 1:72 a 1:87. A co si vše vyzkoušíme? výběr stavebnice a základní práce se stavebnicí, nářadí a další pomůcky, ochrana zdraví při práci, příprava ke stavbě ,lepení a tmelení, barvení štětcemletadylko, práce s obtisky, barveni stříkáním, pokročilé stříkání, závěrečná úprava modelu.

  Odkaz: www.ymcabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Občanské sdružení Lyžák Junior

  Občanské sdružení Lyžák Junior vzniklo jako pokračovatel lyžařského oddílu SK Královopolská. Nabízí výcvik sjezdového lyžování, snowboardingu a snowkitingu pro děti od 6 let, mládež a dospělé. Součástí výcviku je kondiční cvičení na ZŠ Slovanské nám. (Královo Pole) a na ZŠ Tuháčkova, Komárov, dále výcvikové a nevýcvikové vícedenní a jednodenní zájezdy, zájezd na jarní prázdniny.

  Odkaz: www.lyzak.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Benni

  Nabízí hlídání a vzdělávání dětí od 3 let věku v domácím prostředí v Brně i okolí, doprovod dětí na cestách, vzdělávání formou her již v předškolním věku (angličtina, matematika). K tomuto účelu mají vlastní učební pomůcky. Doučují žáky ZŠ a SŠ. Kromě běžných předmětů nabízí individuální výuku cizích jazyků - angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny i francouzštiny. Kontakt: tel.: 773 886 001, e-mail: info@agentura-benni.cz

  Odkaz: www.agentura-benni.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Ma-Mi klub Hanky Kišové

  Ma-Mi klub Hanky Kišové nabízí v centru Brna na ulici Hlinky 112 v budově PALACE HLINKY: Cvičení rodičů s dětmi do 3 let, výtvarné tvoření rodičů s dětmi do 3 let , angličtinu pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let (dle materiálu Oxford University Press), angličtinu pro rodiče s dětmi (ve věku 2-4 roky) s jednoduchým tvořením,, hlídání dětí. Kontakt: e-mail:cvicimesdetmi(zavináč)seznam.cz, Tel: 731 816 483

  Odkaz: www.mimino-batole.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Vzdělávací centrum CREATIS

  Botanická 13(prostory CVČ Botanka), Brno-střed 60200, Nabízí dlouhodobé kurzy pro děti a mládež : tvůrčí keramika, artefiletické dílny(prolínání výtvarné a dramatické výchovy s důrazem na sociálně osobnostní rozvoj),výtvarné dílny aj. Pro rodiče s dětmi od 2,5 roku nově kurz Muzikohraní (muzikoterapie),výtvarné a keramické kurzy . Pro nastávající maminky pořádají nově kurz Relaxační muzikoterapie pro těhotné a řadu další dlouhodobých i krátkodobých kurzů a workshopů pro dospělé a vzdělávací kurzy pro odbornou a širokou veřejnost. Info na www.creatis.cz, e-mail:creatis@seznam.cz, tel.775641097

  Odkaz: www.creatis.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské studio Žabka

  Studio nabízí angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců s rodiči a pro děti od 3 do 6 let bez rodičů. Program Go Kids je inspirován metodou Montessori, která využívá senzitivní období ve vývoji dítěte k prohloubení jeho schopností, které se v tomto období rozvíjí. Angličtina pro miminka a batolata: prostřednictvím znaků a úplného ponoření se do jazyka děti získají základ pro celý život! 36-ti hodinový kurz probíhající v angličtině se zábavnými písničkami, učením se znaků, hrami a hlavně medvídkem Beebo. Dále studio nabízí školičku založenou na principech Montessori pedagogiky, Montessori dílničky pro rodiče a děti, angličtinu s Go Kids pro miminka od 6 měsíců a pro batolata od 18 měsíců.

  Odkaz: www.studiozabka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavecký klub Rosnička

  SVĚT WELLNESS INFINIT, Majdalenky 10, Brno-Lesná, tel.: +420 734 692 474 . Otevírací doba: Po-Pá : 8:00 -15:00 hod. Plavecký klub Rosnička vznikl současně s otevřením brněnského wellness a fitness centra společnosti INFINIT, jehož součástí je i zážitkový a relaxační bazén a parní solná lázeň s eukalyptovými esencemi. Nabízí unikátní prostředí, které splňuje nejnáročnější požadavky pro plavání dětí s rodiči a poskytuje plně přizpůsobené a vybavené prostory tak, aby plavecké kurzy byly příjemným zážitkem. Plavecký klub poskytuje kurzy plavání kojenců, batolat a dětí do předškolního věku. Kurzy probíhají v relaxačním bazénu se speciální úpravou vody a teplotou 32 a 34 °C. Jako bonus můžete využít 25 minut zdarma k návštěvě parní sauny s přísadou eukalyptové esence a mořské soli. Pro děti jsou připraveny speciální plavecké pomůcky - hadice, balonky, pásy, plavací desky a útulný dětský koutek plný hraček, kde si děti mohou po plavání odpočinout a aklimatizovat se. Kurzy vedou zkušené a milé instruktorky, které vytvářejí přátelskou atmosféru. Kromě pravidelného plavání pořádáme také letní intenzivní kurzy plavání a pobyty pro rodiny s dětmi s plaváním, cvičením, tvořením, hrou na hudební nástroje a spoustou zábavných her, soutěží a netradičních večerníčků.

  Odkaz: www.plavani-rosnicka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.33/5) - hodnoceno 18 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  Aktuálně nabízíme: Go Kids! English 0-3 roky (36 lekcí) od čt 18.9. 9:30 - 10:15 , Go Kids! English 0-3 roky (36 lekcí), od pá 19.9. 11:00 - 11:45, Go Kids! English s prvky Montessori (36 lekcí), od st 17.9. 16:00 - 17:00 nebo od čt 18.9. 17:00 - 18:00, Francouzština - pro děti 3 - 6 let (36 lekcí) út 2.9. 16:00 - 16:45 nebo dle domluvy . Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny. Více informací na webových stránkách www.gokids.cz/brno, brno(zavináč)gokids.cz, 723 367 829 (Ivana Procházková)

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.25/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Dále nabízí hudební kroužky pro děti Yamaha, kroužek Poznáváme svět pro děti od 1,5 roku do 3 let s rodičem. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny.

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • English Education – angličtina pro děti s rodilým mluvčím

  Kurzy jsou rozděleny podle věku a určeny pro děti od jednoho roku až po teenagery. Nedílnou součástí lekcí angličtiny pro nejmenší, ve věku od jednoho do tří let, je jeden z rodičů. Lektory jsou rodilí mluvčí a děti se tak skutečně učí mluvit a rozumět anglicky. Výuka probíhá jak v sídle školy, tak přímo na brněnských základních školách. Mnoha rodičům tím odpadají starosti o přesun dítěte.

  Odkaz: www.englisheducation.cz/kurzy-pro-deti

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Aspena | Jazyková škola

  V naší jazykové škole vyučujeme angličtinu pro děti od 3 měsíců do 14 let moderní metodou Helen Doron. Kurzy jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se děti učí anglicky stejně přirozeně, jako se učí svou mateřštinu.

  Odkaz: www.jazykovka.cz/sluzby/kurzy-pro-deti-helen-doron/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum moudrého hraní PLAYWISELY BRNO

  Nabízíme jedinečný program pro správný a přirozený rozvoj dětského mozku a pohybové obratnosti dětí od 4 měsíců do 3 let. Zábavnou a inovativní formou trénujeme soustředění, pozornost, fyzickou zdatnost, hrubou a jemnou motoriku. Ukázková hodina ZDARMA! Více informací na Tel.: +420 608 959 020 nebo na emailu: dany.hartlova(zavináč)gmail.com.

  Odkaz: www.playwiselybrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • namOMent

  Údolní 16, 602 00 BRNO – střed, kontakt: Lucie Chlubná, tel.: +420 604 506 082, e-mail: namoment@namoment.cz . Nabízí dopolední hernu pro děti, jógu pro těhotné, jógu pro maminky s dětmi v sále, individuální lekce pro 1-3 osoby (cvičení pro děti, cvičení pro těhotné, cvičení pro maminky s dětmi v sále, cvičení po porodu, kompenzační cvičení), konverzační angličtinu v přítomnosti dětí do 3 let. Herna je otevřena každý všední den 9.00 – 12.00. Součástí dětské dopolední herny v PO,ÚT,ČT je Jóga a Pilates pro maminky s dětmi v sále a ve středu konverzační angličtina pro maminky všech pokročilostí . Lekce probíhají také za přítomností dětí do 3 let . Nabízíme i zajímavé akce jako Muzikohrátky,Baby masáže, Terapie něhou apod. Chcete si u nás zarelaxovat při klasické masáži a nemáte nikoho na hlídání dětí? domluvte se 2 kamarádky na masáž a pohlídejte si navzájem děti u nás v herně .

  Odkaz: www.namoment.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 16 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hravé malování

  Malování rozvíjí jemnou motoriku, propojuje pravou a levou mozkovou hemisféru, přirozeně učí děti poznávat barvy. Dochází také k somato-emotivnímu uvolnění. Posiluje se vazba s rodičem aktivním trávením společného času. Důležité je i zkoumání vlastního těla, přijetí tělesného schématu, navození pozitivních pocitů. Ve skupině se odehrávají první sociální zkušenosti. Hravé malování bylo v pořadu Sama doma v České televizi dne 22.2. Malování je vhodné pro děti od jednoho roku. Maximální počet dětí ve skupince je 6. V ceně je možnost využití relaxačního bazénku. V kurzech se využívají prstové barvy. Hravé malování probíhá na Městském plaveckém stadiónu za Lužánkami.Kontakt: Gábina Melkovičová, tel: +420 777165690 , gabina(zavináč)bluespiral.cz .

  Odkaz: www.bluespiral.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum DOMA

  Chrlické náměstí 2, Brno 643 00, +420 731 610 345. Nabízí služby Mateřského centra- možnost pohrát si s dětmi, službu hlídání dětí a také řadu velmi zajímavých kroužků se zahájením běhu od září 2014. V nabídce volnočasových aktivit můžete najít cvičení pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let, tvoření pro rodiče s dětmi do 3 let, duhové muzikohraní pro rodiče s dětmi do 3 let, bubnování a muzicírování pro děti od 3 do 6 let bez rodičů, divadelní dramaťáček pro děti 3-6 let bez rodičů, dětskou zumbu od 3 let, hrátky s barvičkami pro rodiče s dětmi 0-3 roky,znakování batolat, angličtina Hocus a Lotus pro děti 1,5-10 let, hrátky s němčinou pro děti od 3 do 5 let, moderní tanec - breakdance, cwalk, popping, karibské tance pro děti 5-15 let, pro rodiče nabízí bodyforming a power jógu s možností hlídání.

  Odkaz: mcdoma.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art,Brno. Cvičení rodičů s batolaty od 1,5 roku, cvičíme každý čtvrtek od 9:30. Cena 900 Kč za 10 lekcí nebo 100 Kč za 1 lekci. Přihláška a informace: tel. 777827781, email:petra.louckova@centrum.cz

  Odkaz: www.vytvarnadilnaloucka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Pohádkové tvoření, Čarohraní - výtvarný kroužek,Baby atelier - výtvarný kroužek pro nejmenší v Mateřském centru Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, 1. patro, 602 00 Brno. Úterý 9:30 - 10:30 Pohádkové tvoření - výtvarný kroužek na motivy pohádekpro děti od 1,5 roku, lektor: Mgr. Klára Čechová - speciální pedagog, učitel výtvarné výchovy. Čtvrtek 16:30 - 17:30 Čarohraní - výtvarný kroužek pro děti od 3 let, lektor: Petra Loučková - lektor výtvarných aktivit. Pátek 9:30 - 10:30 Baby atelier - výtvarný kroužek pro nejmenší pro děti od 1,5 roku, lektor: MgA. Klára Kleinerová - lektor výtvarných aktivit, kvalifikovaný pedagog.

  Odkaz: www.vytvarnadilnaloucka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • PLAVÁNÍ-BAZÉNKY (SKP Kometa Brno)

  Na našich kurzech učíme děti správnému chování a pohybu ve vodě formou zábavných her, které jim usnadní zvykat si na nové prostředí. Děti si užijí spoustu legrace, poznají nové kamarády a hlavně budou odcházet s pocitem, že se zase naučili něco nového. Naopak Vy si pro své děti přijdete se spokojeností, že o ně bylo kvalitně postaráno a že jste udělali něco prospěšného pro jejich zdraví. Nabízíme plavecké kurzy po celý rok v Kohoutovickém aquaparku a dalších bazénech v Brně. Všechny informace naleznete na www.plavani-bazenky.cz. Můžete si být jistí, že Vaše děti budou u nás v bezpečí, vydovádí se a naučí se plno nových věcí. K nám se Vaše děti budou vždy těšit a my se vždy těšíme na nové dětské tváře. Kontakt: 776 799 220, petrikhasek(zavináč)gmail.com.

  Odkaz: www.plavani-bazenky.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.97/5) - hodnoceno 33 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • EFEKT dance

  kurz pro děti od 3 do 6 let, místo konání:Kulturní dům RUBÍN, Makovského nám. 3, Brno-Žabovřesky, tel. 605 175 824 (Lenka Schmerková)

  Odkaz: www.efektdance.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Taneční škola Victoria

  kroužky pro děti od 3 let, místo konání: sál Studia Slunce Antonínská 5, Brno nebo MŠ Perlička , Brno-Obřany nebo MŠ a ZŠ Želešice, kontakt:Martina Svobodová, tel:602573996,737 509 219

  Odkaz: tsvictoria.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Filiánek, z.s.

  Nabízí pro děti Baletní školu Filiánek, Baletní školku Filiánek, příměstské tábory, výukové programy pro mateřské školy, vzdělávací kurzy pro dospělé i programy pro seniory. Najdete nás na Antonínská ul 18 v Brně. http://www.filianek.cz , http://www.skolka-filianek.cz, http://www.balet-filianek.cz

  Odkaz: www.filianek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • STARLET - Taneční škola rodiny Buryanových

  Pořádají kurzy pro 4-6 -ti leté dět, děti na 1. a 2. stupni ZŠ v sále na Špitálce 6 a v některých brněnských MŠ a ZŠ.

  Odkaz: www.starlet-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dula Viki

  DulaViki (Viktorie Sieczková) nabízí individuální i skupinovou přípravu k porodu, doprovod u porodu, cvičení v těhotenství, plavání pro těhotné, cvičení po porodu, cvičení kojenců i batolat, masáže těhotných, kurzy baby masáží, cvičení SM systému (i v těhotenství a po porodu), cvičení a terapii dle Mojžíšové, míčkování, dále pomoc při kojení a v období šestinedělí. tel. 774300773.

  Odkaz: www.dulaviki.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.31/5) - hodnoceno 16 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • MAJDA AGENCY – POHYBOVÉ STUDIO

  Gorkého 8, Brno. e-mail: sarka(zavináč)majda–agency.cz , tel. : 543 240 222, 543 247 345. Pohybové studio s více než 15-ti letou tradicí nabízí příjemné prostory 3 cvičebních sálů v blízkosti centra města s bohatou nabídkou pro pro maminky i táty s dětmi. V letních měsících je k dispozici zahradní atrium pro venkovní pohybové aktivity , pro maminky ( táty) s dětmi je připraveno bezplatné parkování v prostorách pohybového studia ! Nabídka aktivit pro rodiče s dětmi : 1) kurzy gravidjógy pro nastávající maminky , 2) dopolední cvičení power yogy a pilates pro mámy + mimi ( cvičení probíhá společně s dětmi v sále) , 3) dopolední kurzy power yogy pro maminky ( táty) se zajištěným hlídáním dětí chůvičkou , které probíhá ve vedlejší dětské herně, 4) kurzy dětské jógy – společné pro maminky a děti již od 1 roku , Happy jóga pro děti již od 3 let , DANCE + JÓGA SMILE pro děti od 6 let , 5) souběžně probíhající odpolední kurzy dětské jógy a kurzy Power yogy pro mámy (táty) – rodiče mohou čas čekání na dítě strávit cvičením ! , 6) příměstské tábory v Brně s jógou , pohybovými aktivitami, tenisem , taneční průpravou i angličtinou pro děti ve věku 5 – 12 let , 7) víkendové i týdenní pobytové cvičební programy pro maminky ( táty) + speciální samostatný program pro děti - Jeseníky, Vysočina . !!! Těšíme se na všechny malé i velké !!!

  Odkaz: www.majda-agency.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, 1. patro, 602 00 Brno. Pondělí 15:30-16:30 pro děti od 6 týdnů, lektor: Kateřina Medlíková - certifikovaný lektor Baby masáží, pohybových a hudebních aktivit a plavání pro děti.

  Odkaz: www.vytvarnadilnaloucka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Taneční škola Dynamic

  nabízí celoroční taneční kroužky pro děti od 3 let v Brně na Zábrdovické ul. 2. Lekce začínají 14. září, v kroužcích jsou ještě volná místa.

  Odkaz: www.tsdynamic.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • LUŽÁNKY - středisko volného času, pracoviště LATA

  LUŽÁNKY - středisko volného času, pracoviště LATA - Plovdivská 8, Brno - Žabovřesky ,tel: 602 751 385 - Bc. Ivana Fraňková.
  Kurzy cvičení, masáží a výživových doporučení pro rodiče s dětmi od 6 týdnů do 6 měsíců
  Kurzy masáží, cvičení a výživy pro děti od 6 týdnů do 6 měsíců provedou rodiče počátky rodičovství. Nabízíme a s rodiči si vzájemně vyměňujeme praktické zkušenosti, nové informace a snažíme se také oživit některé zapomenuté tradiční techniky péče o nejmenší děti.
  Termíny kurzů:
  pondělí nebo pátek: 10 – 12 hod. pracoviště SVČ Lužánky LATA, Plovdivská 8, Žabovřesky
  cena: 1500,- Kč, platí se po absolvování 1. lekce
  s sebou: podložku typu Fixies pro miminko, zámek na kočárek, přezůvky a pohodlné oblečení pro maminku (sedíme a cvičíme na zemi na karimatkách, tak aby nic netáhlo a neškrtilo)
  Program kurzu:
  1.lekce: nošení a chování miminek, nošení dětí v šátku, cvičení s miminky, používání hraček, velkých balónů a pomůcek ke cvičení
  2.lekce: cvičení pro miminko a psychomotorický vývoj dítěte do 6 měsíců
  3. lekce: cvičení pro maminky s miminkem v rukou, na břiše, na holeních, procvičení částí těla „postižených“ těhotenstvím a porodem
  4. lekce: masáže miminek
  5. lekce: relaxace při hudbě s miminkem i bez miminka
  6. lekce: cvičení na velkém a měkkém míči
  7. lekce: výživa dítěte po ukončeném 6. měsíci (proč do ukončeného 6. měsíce, pouze kojit, rizika umělé výživy a předčasně podávaného nemléčného příkrmu, výživa maminky při kojení, pověry o kojení nemléčné příkrmy, potraviny, které obvykle nepůsobí alergické potíže, vhodné nápoje)
  8. lekce: výživa dítěte po přechodu na nemléčný příkrm a do 1 roku (potraviny do 1. roku, nevhodné, další vhodné potraviny a postupy, kdy přecházet na „běžnou“ stravu rodiny…)
  KONTAKT: PaedDr. Lucie Nečasová, necasova@luzanky.cz, mob. 604 33 11 63

  Odkaz: lata.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Psychomotorické cvičení s prvky jógy vhodné pro předškolní děti s neklidem, malou schopností soustředit se a pro jejich rodiče

  Občanské sdružení OKKO pořádá v prostorách Poradenského centra, Sládkova 45 cvičení s prvky jógy pro předškolní děti od 4 do 7 let a jejich rodiče. Cvičení je zvláště vhodné pro děti, které se potýkají s neklidem, malou schopností soustředit se,úzkostí, psychosomatickým obtížemi a pro děti se sníženou obratností. Další informace a přihlášky na ruzicka@okkoos.cz nebo 777 645 919

  Odkaz: www.okkoos.cz/OKKO_joga_pro_deti_letak_web.pdf

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Rodinné centrum MaTáTa

  Horácké nám. 12, Brno-Řečkovice Nabízíme pravidelný dopolední program v krásné prostorné herně, cvičení pro děti již od 3 měsíců, orientální tance pro maminky, předporodní kurzy, cvičení pro těhotné a maminky po porodu, vzdělávací semináře pro rodiče, odpolední kroužky pro děti. Prázdninový provoz! Podrobnější informace získáte na webových stránkách nebo na tel: 605 243 249

  Odkaz: www.matata.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum Devítka Brno

  kroužek \\\"Maminko, pojď si se mnou hrát a zpívat\\\" pro děti do 1 toku i nad 1 rok. O centru : nabízí kompletní předporodní přípravu, cvičení pro těhotné, laktační poradenství, přípravu partnera k porodu, návštěvu duly, poradnu v šestinedělí, cvičení po porodu, cvičení na posílení pánevního dna, baby masáže, cvičení pro miminka, cvičení pro děti do 4 let, hudební, výtvarné a pohybové zaměření a tzv. Kočárkování - hit v Brně - cvičení venku, miminko máte s sebou v kočárku.Kontakt: Údolní 5, Brno, telefon: 776 141 060

  Odkaz: www.devitkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Studio Ilony Brunové

  nabízí celoroční taneční kroužky pro děti od 3 let v Brně-Komíně. Lekce začínají 29. září, v kroužcích jsou ještě volná místa. Místo výuky: Základní škola Pastviny 70

  Odkaz: www.studioib.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Orlíček

  Mendlovo nám. 2a (budova Orlovny), Brno- taneční pro předškolní děti ve věku 3-5 let kontakt: tel: 604 806 928

  Odkaz: www.orlicek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Rolnička, Brno- Černovice

  Sociální dům, Charbulova 86, Brno-Černovice. angličtina s Hocusem a Lotus pro děti od 2 do 5 let. Dále nabízí miniškolku a hernu. Konkrétní údaje naleznete na jejich stránkách.

  Odkaz: rolnicka-cernovice.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Kamecháček

  Říčanská 5(Brno - Kamechy), tel. 605 916 603, kamechacek(zavináč)gmail.com, Občanské sdružení Dětský klub „ Kamecháček “ slouží jako centrum, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti, ale také zapojit se do společenského života a vyhnout se tak problémům, které rodiče na rodičovské dovolené občas provázejí – pocity odcizení, izolace. Programová náplň: 1)Klubík Rosnička – pobyt dětí bez rodičů (každý všední den od 8:30 – 12:30) 2)Klubíky pro děti s rodiči – cílem je, aby se rodiče a děti měli možnost blíže seznámit, pohrát si, zacvičit a získat tak sociální vazby přímo v místě svého bydliště. 3)Kroužky a další volnočasové aktivity pro děti a dospělé – např. výtvarné dílny, zpívánky, ozdravné pobyty, závody, mikulášské besídky apod.

  Odkaz: www.kamechacek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.33/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Medlánci

  Hudcova 239/7, 621 00 Brno, číslo: 607 185 537, medlanci(zavináč)gmail.com, http://www.medlanci.cz/ Občanské sdružení Dětský klub „ Medlánci“ slouží jako centrum, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti, ale také zapojit se do společenského života a vyhnout se tak problémům, které rodiče na rodičovské dovolené občas provázejí – pocity odcizení, izolace. Programová náplň: 1)Klubík Rosnička – pobyt dětí bez rodičů (každý všední den od 8:30 – 12:30) 2)Klubíky pro děti s rodiči – cílem je, aby se rodiče a děti měli možnost blíže seznámit, pohrát si, zacvičit a získat tak sociální vazby přímo v místě svého bydliště. 3)Kroužky a další volnočasové aktivity pro děti a dospělé – např. výtvarné dílny, zpívánky, ozdravné pobyty, závody, mikulášské besídky apod.

  Odkaz: www.medlanci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Cvičeníčko - veselé cvičení pro děti v Brně

  tématicky zaměřené hodiny intenzivního pohybu s důrazem na rozvoj obratnosti a základy gymnastiky na různých místech v Brně. Děti si vytvářejí kladný vztah k pohybovým aktivitám a připravují se tak k přechodu do sportovních oddílů různých sportů od rekreační až k výkonnostní či vrcholové úrovni. Cvičíme v tělocvičnách vybavených speciálním motivačním nářadím a náčiním pro malé děti. Tel.: 604 252 137

  Odkaz: cvicenicko.gymnet.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Wannieck Gallery

  Ve Vaňkovce 2, Brno 602 00, tel./fax: 543256072, mobil: 736625405. Wannieck Gallery pořádá pro rodiny s dětmi SOBOTNÍ VÝTVARNÉ DOPOLEDNE od 10 do 12 hodin. Program je určen pro děti od 4 do 12 let. Dále Wannieck Gallery jednou za měsíc pořádá VÝTVARNÉ DOPOLEDNE PRO RODIČE NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ vždy ve středu od 10 do 10.30 hodin. Během ateliéru je zajištěno hlídání v přilehlém dětském koutku. Pro děti je připravený program (výtvarný, pohybový, hudební, apod.) nebo si mohou hrát v dětském koutku.

  Odkaz: www.wannieckgallery.cz/stranka/212/212/cz/akce

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Oddíl sportovní gymnastiky Sokola Brno I

  cvičení rodičů s dětmi od 1,5 roku do 4 let, koná se na Kounicově 20/22 a kontakt: Veronika Blašková 605710972.

  Odkaz: gymnastika.sokolbrno1.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Tenisový klub Zetor Židenice

  tenisová školička pro děti již od tří let

  Odkaz: zltc.cz/tenisova-skola/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum tvořivosti

  s dílnou na adrese Kudelova 8 (SPŠ stavební) nabízí následující výtvarné kroužky a kroužky keramiky: 1) Tlapičky - výtvarná výchova pro rodiče a děti od cca 2,5 roku 2) Paletka - výtvarka a keramiky pro předškoláky 3) Barvičky - výtvarka pro děti (I. stupeň ZŠ) 4) Šikulky - Podvečerní tvořivá dílna pro děti na II. stupni ZŠ. Hlavní náplní jsou nové a zajímavé nápady na šperky, korálky, brože, spony, hodinky ... 5) Keramika pro děti - z I. a II. stupně ZŠ a další

  Odkaz: www.cetvor.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Základní umělecká škola Františka Jílka

  Vídeňská 52, 639 00 Brno-střed Obory: Hudební, výtvarný, taneční, literárně-dramatický

  Odkaz: www.zusjilka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila, Brno, tř. Kpt. Jaroše 24

  - obory: hudební, taneční, literárně-dramatický, výtvarný - pro děti od 5 let

  Odkaz: www.zusjk.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum Devítka Brno

  nabízí kompletní předporodní přípravu, cvičení pro těhotné, laktační poradenství, přípravu partnera k porodu, návštěvu duly, poradnu v šestinedělí, cvičení po porodu, cvičení na posílení pánevního dna, baby masáže, cvičení pro miminka, cvičení pro děti do 4 let, hudební, výtvarné a pohybové zaměření a tzv. Kočárkování - hit v Brně - cvičení venku, miminko máte s sebou v kočárku.Kontakt: Údolní 5, Brno, telefon: 776 141 060,

  Odkaz: www.devitkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum naděje a pomoci (CENAP)

  Vodní ul.13, Brno-střed, tel.: 543 254 891, 543 331 470-2 . Žížalky – motivační cvičení maminek s dětmi od 7 do 12 měsíců zaměřené na podporu vztahu mezi matkou a dítětem podporujeme psychomotorický rozvoj dětí zábavnou formou. Včelky - cvičení pro rodiče s dětmi od 14 měsíců zaměřené na upevnění vzájemného pouta mezi rodičem a dítětem, rozvoj jemné i hrubé motoriky a koordinace pohybů dítěte.

  Odkaz: www.cenap.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Pastelka o.s.

  nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, klub navíc nabízí cvičení pro těhotné, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s kojenci a batolaty, kroužky pro maminky a miminka, předškoláky i školáky, večerní cvičení pro dospělé

  Odkaz: www.pastelka.net

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Botanka

  Botanická 13, Brno, \"Míček Eda\" -setkávání maminek i tatínků s dětmi od 8 měsíců do 6 let s programem (zpívání tvoření,cvičení , tancování), kontakt: tel.: 541 238 664, 606 705 321

  Odkaz: www.botanka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Větrník

  Cvičení rodičů s kojenci - cvičí se 1 x týdně 90 minut na Nerudové 7 (6.patro), Brno,

  Odkaz: www.agenturavetrnik.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Sokol Židenice

  Cvičení rodičů s dětmi , Gajdošova 18/22, Brno, kontakt: 548 538 271

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • TJ Slovan Černá Pole

  organizuje cvičení pro rodiče s dětmi cca od 1,5 roku na ZŠ Zemědělská 29 v Brně-Černých Polích, ve středu od 17 do 18 h, 300 Kč na pololetí + 150 Kč členský příspěvek za rok 2008, mobil 603 553 997

  Odkaz: www.tjslovancp.iol.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Občanské sdružení Příliv pro rodinu

  Brno-Lesná, Dusíkova 5 nabízí hlídání dětí od 2 do 5 let od pondělí do pátku od 7,30 do 16,30 hod. ve dvou třídách s maximální kapacitou 13 dětí, dále možnost setkávání rodičů s dětmi ve společenské místnosti (něco jako mateřské centrum), programy pro děti i maminky od 2 let - Šikulíci s rodiči (výtvarný kroužek pro rodiče a děti od 2 do 3 let, který je prokládaný hrátkami a cvičením), Velcí šikulíci (výtvarný kroužek pro děti od 3 do 5 let v odpoledních hodinách), Chytré hlavičky (pro předškoláky), Šikulové ( výtvarný kroužek pro děti od 6 do 10 let). Dále nabízí Dietka klub - klub pro rodiče dětí s individuální stravou pod vedením dietní sestry.Dietní sestra Hanka Plachecká se ráda podělí o své zkušenosti a jednou měsíčně Vás zve do klubu Dietka vyměnit si recepty, podiskutovat nad odbornými informacemi, sestavit jdelníček v kombinaci diety i pro děti zdravé (sourozence).

  Odkaz: priliv.webnode.cz/aktivity/krouzky/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské a mateřské centrum Duhový ráj, Brno - Lesná

  na ulici Okružní 1: K dispozici je herna s možností občerstvení se zázemím, herna je otevřena Po-Ne 10- 17 hod. Pro miminka a batolata s maminkami, děti i dospělé se pořádají různé kroužky a přednášky: předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, gravidjóga, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s miminky, výtvarné hrátky pro děti ve věku 2-3 roky, zpívánky a hrátky pro děti ve věku 3-4 roky, keramika pro děti, angličtina pro děti, italština pro děti, pohádky pro děti ve věku 3-6 let hravou formou prostřednictvím loutkového divadla, italština a francouzština pro dospělé.
  www.facebook.com/duhovyraj

  Odkaz: www.duhovyraj.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lipka (dům ekologické výchovy)

  toto zařízení věnující se ekologické výchově již nabízí také kroužky pro nejmenší: cvičení maminek s dětmi, přírodovědně-tvořivé kroužky pro děti ve věku 2-5 let, hrátky pro rodiče s dětmi ve věku 1-4 roky, vodní hrátky pro rodiče s dětmi, sídlí na ul. Lipová 20 v centru Brna (tel. 543 211 264), další pracoviště má v Jundrově na ul. Rozmarýnová 6 (tel.541 220 208, 731 116 972), pak ještě v obci Krásensko, č. p. 76 (tel. 517 385 429)

  Odkaz: www.lipka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Pastelka o.s.

  nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, klub navíc nabízí cvičení pro ženy po porodu, keramiku pro maminky s dětmi od 2 do 6 let, cvičení s kojenci a batolaty, kroužky pro maminky a miminka, předškoláky i školáky, např. rytmohrátky pro děti od 5 let webové stránky: www.pastelka.net,e-mail: info@pastelka.net

  Odkaz: www.pastelka.net

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Pastelka o.p.s.

  nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, nabízí Rytmohrátky pro děti od 5 let. V kroužku čeká návštěvníky hraní s rytmem na všechny různé způsoby - hledání rytmu v nás i okolo nás při pohybu, tancování, zpívání, říkání a především bubnování.

  Odkaz: www.pastelka.net

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Hudebni škola Yamaha

  hudební kroužky pro nemluvňata (4 -18 měsíců), batolata (18 měsíců - 4 roky), předškoláky (4- 6 let), ZŠ Horníkova, Brno-Líšeň nebo ZŠ Jasanová 2, Brno-Jundrov

  Odkaz: www.yamahaskola.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Lužánky

  nabízí výtvarný kroužek pro děti 3-5 let, dále kroužky pro starší děti

  Odkaz: www.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Salesiánského střediska mládeže v Brně-Žabovřeskách

  nabízí cvičení, výtvarné hrátky, hudební klub, angličtinu pro rodiče s dětmi, volné dopolední hraní pro nejmenší, pohádkové dopoledne atd. Kroužky se konají v Salesiánském středisku mládeže, Foerstrova 2, Brno-Žabovřesky, tf. 541 213 110

  Odkaz: brno.sdb.cz/klub-maminek-brno/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48

  Škola nabízí přípravnou hudební výchovu pro děti od 5 let, výuku hry na hudební nástroje, přípravnou výtvarnou výchovu pro děti od 5 let, základní studium I. a II.stupně ve výtvarném oboru, přípravnou taneční výchovu pro děti od 5 let, studium tanečního oboru.

  Odkaz: www.zus-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dílna Ořech

  Tolarova 22, Ořechov u Brna,výtvarné kroužky pro malé děti i maminky s dětmi na mateřské dovolené, keramika, zdarma pro děti ze zdravotním postižením. Bno, Brno - venkov.

  Odkaz: www.dilnaorech.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.33/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum Devítka

  Kontakt: Údolní 5, Brno, telefon: 776 141 060. Znakování je přirozená komunikační metoda, která umožní Vašemu děťátku domluvit se s Vámi i s okolím beze slov. Umožní mu tak \"říci\", co má na srdci, sdělit své potřeby, ale i co ho zajímá nebo co vidí. Znakování navíc umožní děťátku vyjádřit se jinak než pláčem. Se znakováním lze začít od 6 měsíců věku děťátka.

  Odkaz: tehotenstvi-brno.webnode.cz/miminka-batolata-deti/znakovani-/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mamicentrum - centrum porodních asistentek

  Předporodní kurzy, Předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, Cvičení v těhotenství, Těhotenská poradna, Masáže těhotných, Doprovod k porodu - první část porodu doma, Komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu, laktační poradkyně, znakování miminek kontaktní osoba: Ladislava Ryšavá, tel.: 731 78 26 78, rysava@mamicentrum.cz , Brno, Bakalovo nábřeží 1,

  Odkaz: www.mamicentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavecká škola Brno

  Pořádá po celý školní rok i o letních prázdninách první plavání s rodiči i navazující plavecké kurzy pro děti od 2. do 15. let, lekce probíhají v aquaparku Kohoutovice nebo v bazénu Ponávka , dále pořádají kurzy plavání pro základní a mateřské školy, příměstské tábory, letní plavecký kurz Kohoutovice. Kontakt: info(zavináč)plaveckaskolabrno.cz
  Facebook: https://www.facebook.com/Plavskolbrno

  Odkaz: www.plaveckaskolabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.78/5) - hodnoceno 50 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Loučka

  Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, 1. patro, 602 00 Brno. Hudební kroužky: Muzikohrátky s klavírem pro děti od 1,5 roku (Po 16:30 - 17:30 nebo St 9:30 - 10:30 ), Muzikohrátky - hudební kroužek s orffovým instrumentářem pro děti od 1,5 roku (St 16:30- 17:30).

  Odkaz: www.vytvarnadilnaloucka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Základní umělecká škola, Brno, Veveří

  Adresa: Veveří 133, , 616 00 Brno-Žabovřesky Obory: tanec, hudba, divadlo, malba Přípravky pro děti od 5 let.

  Odkaz: www.zusveveri.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • TJ Sokol Juliánov

  Cvičení rodičů s dětmi od 1,5 roku na Slatinské 43, Brno. Kontakt: tf. 739654839

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavání předškolních dětí (2-6 let) s tělesným postižením

  organizuje občanské sdružení Kontakt bB (bez bariér) každý pátek od 10 do 11 hodin ve Sportovním a rekreačním areálu na Kraví Hoře. Kontakt: Marta Vojáčková, tel. 541 589 333, 724 372 773, e-mail: brno@kontaktbb.cz

  Odkaz: www.kontaktbb.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Ratolest provozovaný Oblastní charitou Blansko při Centru „PRO“Blansko,Sladkovského 2b,Blansko

  pořádá kurzy pro těhotné, cvičení pro rodiče s dětmi od 1 do 4 let, kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 1 do 4 let (i ve slané vodě v hotelu Panorama), výtvarné tvoření pro rodiče s dětmi od 2 let, masáže miminek, setkávání maminek s miminky od 2 do 6 měsíců, klub dvojčat, navíc provozuje laktační poradnu

  Odkaz: blansko.charita.cz/rodina/problansko/ratolest/plavani-rodicu-s-detmi/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Botanka

  Botanická 13, Brno, výtvárná dílna pro děti od 4 do 6 let, keramika maminek s dětmi (od 2 let ) na ZŠ Bakalovo nábř. kontakt: tel.: 541 238 664, 606 705 321

  Odkaz: www.botanka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • BUBLINKA - plavání dětí v Kuřimi

  Nabízí plavecké kurzy pro kojence, batolata a děti předškolního věku. Plavecké kurzy probíhají v nově otevřeném Wellness Kuřim. Nabízí také zdokonalovací kurzy, letní plavecké pobyty, zkušební lekce.

  Odkaz: www.plavani-kurim.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Výtvarná dílna Matilda

  Dílna se nachází Jiráskově 47 (blízko ul. Veveří) ve středu Brna. Nabízí kurzy kermaiky pro předškoláky a samozřejmě i pro starší a spoustu dalších kurzů : - textilní ateliér netradičních technik - decoupage, kaligrafie, šperky s Rooyou - tkaní, Dílna Duhový skřítek-práce s vlnou - mozaika, tiffany, fusing, vinuté perle - košíkaření z pedigu s dílnou Magrátou - drátovací škola, smaltovací dílna

  Odkaz: www.artkeramika.cz/jankuj/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Lužánky

  pro děti od 18 měsíců, cvičení, písničky, říkadla

  Odkaz: www.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Lesná

  pro děti od 2 do 5 let

  Odkaz: http://lesna.luzanky.cz/onas/aktualne/index.php

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavání dětí Žabičky - Martina Pešková

  kurzy plavání pro děti od 1 do 6 let v bazénu na Poliklinice Viniční 235 v Brně-Židenicích a v bazénu na Kraví hoře, v Brně-Jundrově na ZŠ Jasanová, také nabízí plavání dětí doma ve vaně od 6 týdnu věku. Kontakt: Martina Pešková, tel. 732 727 889 (7-21 hod.), e-mail:peskovka11@seznam.cz,

  Odkaz: www.plavanizabicky.websnadno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.42/5) - hodnoceno 26 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • FILIA

  plave se v : v plaveckém areálu na Lesné, Halasovo nám. 7 , v bazénu hotelu International na Husové ul.- ve Squash centru Moravská Slávia, Polní 16, Brno

  Odkaz: www.filia.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.67/5) - hodnoceno 6 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavání dětí Hastrmánci

  nabízí plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku spojené s wellness programem (whirpool, parní a finská sauna) v nově otevřeném Wellness centrum Modřice, Masarykova 1018 blízko nedalekého centra Olympia.Kontakt: Mgr. Jiří Pavel, telefon: 773 998 222

  Odkaz: www.hastrmanci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Matýsek

  Plavání v následujících bazénech: Aquapark Brno-Kohoutovice, relaxační bazén za Lužánkami, hotel Panorama Blansko (slaná voda),hotel Terasa Jedovnice, hotel Sladovna Černá Hora, ZŠ Velké Opatovice,Vísky u Letovic.Dále nabízí cvičení rodičů s dětmi a cvičení pro maminky s kočárky.

  Odkaz: klub-matysek.webnode.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.6/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Slůně

  kontakt: Veronika Škrabálková tf. 777 620 735, web: http://www.slune.websnadno.cz, plave se v Squash centru Moravská Slávia, Polní 16, Brno- kojenci, batolata, předškoláci na ZŠ Holzova 1, Brno-Líšeň - děti od 2 do 6 let

  Odkaz: www.slune.websnadno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.29/5) - hodnoceno 7 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavecká škola Krokodýl

  Hlavním spektrem našeho zájmu jsou děti, ale naše nabídky jsou otevřeny všem zájmecům o plavání libovolných věkových kategorií: Základní plavání pro začátečníky (včetně mateřských školek a spolupráce s ŠTJ Mládí Herčíkova Brno),zdokonalovací plavání pro pokročilé, kondiční plavání pro zájemce různé úrovně, trénování závodních družstev a závodních přípravek,oddíl terénního triatlonu X-Terra.

  Odkaz: www.plavanikrokodyl.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.14/5) - hodnoceno 7 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavecká škola Lavia

  pro děti od 3 let, plave se na ZŠ Horní 16, Brno-střed - je to blízko ulice Vídeňské

  Odkaz: www.lavia.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Fontána

  Nabízí plavání pro děti od několika měsíců do předškolního věku v Domově mládeže JUVENTUS, Stamicova 11, Brno-Kohoutovice, dále plavání děti od 6 týdnů do 6 měsíců v domácnosti, cvičení pro rodiče s dětmi a Klub minilištička (hlídání dětí od 18 měsíců do 4 let jedenkrát týdně na 3 hodiny se cvičením).

  Odkaz: www.dk-fontana.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.12/5) - hodnoceno 8 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Základní umělecká škola, Brno, Charbulova 84

  - obory: hudební, výtvarný, literárně-dramatický, taneční - pro děti od 5 let - e-mail: zus.charbulova@bm.orgman.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Plavecká škola Rybka

  Nabízí Vám plavecké kurzy na vysoké profesionální úrovni: - kurzy plavání žáků základní škol v rámci povinné školní docházky - kurzy plavání pro mateřské školy - odpolední kurzy plavání pro všechny děti od 4 let - kurzy plavání rodičů s dětmi od 3 let - kurzy plavání pro mládež i dospělé Všechny kurzy probíhají ve zcela novém bazénu ve Sportareálu Družstevní v Brně-Řečkovicích.

  Odkaz: www.psrybka.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mamicentrum - centrum porodních asistentek

  Předporodní kurzy, Předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, Cvičení v těhotenství, Těhotenská poradna, Masáže těhotných, Doprovod k porodu - první část porodu doma, Komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu, laktační poradkyně, kontaktní osoba: Ladislava Ryšavá, tel.: 731 78 26 78, rysava@mamicentrum.cz , Brno, Bakalovo nábřeží 1,

  Odkaz: www.mamicentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Orlíček

  Mendlovo nám. 2a (budova Orlovny), Brno- organizují cvičení pro děti od 6 měsíců, dále pro děti ve věku 1 - 1,5 roku, 1,5 - 3 roky , 3-5 let, pro děti s poruchami sluchu, kontakt: tel: 604 806 928

  Odkaz: www.orlicek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro rodinu a sociální péči

  Josefská 1, Brno-střed,kontakt:542 217 464 nebo e-mail e-mail:dana.chaloupkova@centrum.cz

  Odkaz: www.crsp.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti, cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Aerobic Centrum Brno

  pro věkové skupiny dětí od 6 měsíců, od 1 roku , 1,5 -2 roky na adrese Merhautova 224, Brno , kontakt : Hana Toufarová, tel. 602 934 997, organizují také cvičení pro děti od 3 let Čiperka na ZŠ Jugoslávská, platí stejné kontakty jako pro mladší děti

  Odkaz: http://www.acbrno.cz/fitcentrum/rodice.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Helen Doron

  Kurzy angličtiny pro děti od 3 měsíců do cca 13 let. V Brně se kurzy konají na následujících adresách: Brno-sever - Nejedlého 5 , 638 00 Brno-Lesná Brno-stred - ASPENA jazyková škola s.r.o, Jana Pokorná, Obilní trh 4 , 602 00 Brno Brno-jihozápad - Mgr. Blanka OMalley, Svah 18 , 625 00 Brno Brno - východ - ASPENA jazyková škola s.r.o, Ing. Helena Zdráhalová, Čelakovského 9 , 615 00 Brno – Židenice

  Odkaz: www.helendoron.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti (JŠ Astra), cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, předporodní kurzy, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti (JŠ Astra), cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, předporodní kurzy, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Jazyková škola Light Point s r.o.

  Hocus & Lotus - zábavná forma výuky angličtiny , popř. španělštiny pro děti. Kurz je určen pro rodiče s dětmi od 3 let, kteří chtějí být součástí vzdělávacího procesu svých dětí a mají zájem se také naučit, jak učit své děti cizí jazyk. Rodič se aktivně zapojuje do výuky dítěte! Intenzita výuky: 1x 2 vyučovací hodiny týdně .Délka kurzu: 3 měsíce (24 vyučovacích hodin). Cena kurzu: 2400,-Kč .Termín pro angličtinu: PO/ UT/ ST/ CT 16:00 - 17:30 . Termín pro španělštinu: PO/ UT/ ST/ CT 16:00 - 17:30 . Kurz se otevírá každý měsíc podle zájmu. Kontakt ke všem kurzům: Jazyková škola Light Point,s.r.o., Vítězslavy Kaprálové 14, 618 00 Brno.Kontaktní osoba:Veronika Ivakina,ivakina(zavináč)lightpoint.cz,Tel:603-848281

  Odkaz: www.lightpoint.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.75/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lyžařská škola SKI CLUB BRNO

  Nabízí výuku lyžování pro děti od 6 let, kurzy pro dospělé, celodenní zájezdy na hory, kurz o jarních prázdninách, tréninky v tělocvičně. Kontakt: tel. 731 251 766.

  Odkaz: www.skiclubbrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Bystrouška

  nabízí cvičení, písničky, říkanky a tanečky pro rodiče s dětmi ve věku 2-4 roky, místo konání: Fleischnerova 1a, Brno – Bystrc, kontakt: tf. 546 215 652

  Odkaz: http://ddmhelceletova.cz/bystrouska/index.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Salesiánského střediska mládeže v Brně-Žabovřeskách

  nabízí cvičení, výtvarné hrátky, hudební klub, angličtinu pro rodiče s dětmi, volné dopolední hraní pro nejmenší, pohádkové dopoledne atd. Kroužky se konají v Salesiánském středisku mládeže, Foerstrova 2, Brno-Žabovřesky, tf. 541 213 110

  Odkaz: brno.sdb.cz/klub-maminek-brno/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Salesiánské středisko mládeže v Brně-Líšni

  nabízí cvičení rodičů s malými dětmi, cvičení matek (powerjóga,bodystyling) s hlídáním dětí. Kontakt: Salesiánské středisko mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň, tf. 544232641

  Odkaz: lisen.sdb.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Ženský vzdělávací spolek Vesna

  nabízí pohybově zaměřené kroužky pro maminky s dětmi ve věku 1-2 roky, 2-3 roky, hlídání dětí, kontakt: Údolní 10, Brno, tel. 541 321 296

  Odkaz: www.vesnaspolek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Jabloňka

  Kroftova 64, Brno-Žabovřesky, tel. 549 216 248, webové stránky: www.ddmhelceletova.cz, hraní , povídání, tvoření, cvičení v klubu maminek a dětí od 2 let

  Odkaz: www.ddmhelceletova.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti, cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Salesiánského střediska mládeže v Brně-Žabovřeskách

  nabízí cvičení, výtvarné hrátky, hudební klub, angličtinu pro rodiče s dětmi, volné dopolední hraní pro nejmenší, pohádkové dopoledne atd. Kroužky se konají v Salesiánském středisku mládeže, Foerstrova 2, Brno-Žabovřesky, tf. 541 213 110

  Odkaz: brno.sdb.cz/klub-maminek-brno/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský sportovní klub

  pro děti ročníků 2003-2005 je věnován základům atletiky, gymnastiky, lyžování, míčových a pohybových her. Během roku děti absolvují základní motorické testy a na základě celoroční činnosti doporučíme vhodný sport. Sportovní klub probíhá v tělocvičně VUT FE Údolní 53, vždy v pondělí 16-17 hodin ročník 04/05 a od 17-18 hodin ročník 03, středa 16-17 hodin ročník 04/05. V BCVČ Lesná Milénova 13 ve středu od 16-17 hodin ročník 03/05. Informace: M. Bogdálková, tel.: 603 545 745

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Porodní asistentka Jarmila Kovaříková

  Cvičení pro děti od 6 měsíců do 2 let, rozděleno do skupinek podle věku.

  Odkaz: www.jarmila.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum volného času Jabloňka

  Medvídek- klub dětí a maminek pro děti od 2 let při Centru volného času Jabloňka, Kroftova 64, Brno-Žabovřesky, tel. 549 216 248, hraní , povídání, tvoření, cvičení

  Odkaz: www.ddmhelceletova.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dům dětí a mládeže Kominíček

  nabízí cvičení, písničky, říkanky a tanečky pro děti ve věku od 2 let (raději se informujte na aktuální nabídku kroužků - mohou brát i mladší děti atd.), místo konání: Vavřinecká 3, Brno – Komín, kontakt: tf. 541 223 639

  Odkaz: http://ddmhelceletova.cz/kominicek/index.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dům dětí a mládeže Řečkovice

  nabízí aktivity pro rodiče s dětmi od 8 měsíců , dále kurz pro maminky s kojenci 2-6 měsíců , místo konání: ZŠ Horácké náměstí 13, Brno – Řečkovice, kontakt: Eliška Fleková, tf. 732 262 216

  Odkaz: www.dumdeti.vesele.info/oddeleni-jazyku-a-sportu

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Středisko volného času Linka

  Kosmonautů 4, Brno- Starý Lískovec, tel.: 547 223 074

  Odkaz: linka.luzanky.cz/onas/aktualne/index.php

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Středisko volného času Lyska

  Oblá 51 c,Brno-Kamenný vrch, Tel: 547 351 031,739 210 905,

  Odkaz: lyska.luzanky.cz/onas/aktualne/index.php

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Lískáček, Brno-Starý Lískovec

  funguje od prosince v klubovně na faře u kostela sv. Jana Nepomuckého, ul. Elišky Přemyslovny 27, Brno - Starý Lískovec. Každé úterý v době od 9,30 do 11,00 hodin je připraven program pro rodiče a herna/pohádka/cvičení/říkanky pro děti, v době od 15,00 do 16,30 hod. je na programu herna, cvičení a říkanky pro děti, od května funguje zahrada s krytým pískovištěm, klouzačkou a houpačkami. Navíc od srpna začnou dvouměsíční kurzy předporodní přípravy, plánují také nabízet kurzy kojeneckých masáží.

  Odkaz: www.mcliskacek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena