Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Odkazy v kategorii

 • Po Brně z ruky do ruky - dětský online bazar pro Brno a okolí

  Online dětský bazar v Brně. Inzerce veškerého dětského a těhotenského secondhandového zboží zdarma. Z ruky do ruky, bez poštovného, třeba během procházky s kočárkem... prostě po Brně.

  Odkaz: www.pobrne.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Asistence u porodu pomocí tradiční čínské medicíny - www.porodboletnemusi.cz

  Asistenci u porodu pomocí tradiční čínské medicíny pro všechny maminky poskytuji v Brně a jeho okolí. Po domluvě mohu mimořádně přijet i v rámci okruhu cca 100 Km od Brna (Břeclav, Hodonín, Bratislava, Uherské Hradiště, Olomouc, Boskovice, Třebíč, Jihlava, Znojmo). Moji asistenci u porodu si musí rodiče domluvit dopředu s personálem porodnice. V Brně a okolí jsou tradičně tolerantní k alternativním metodám u porodu porodnice Nemocnice Milosrdných bratří a porodnice Vyškov. Je určitě důležité se nejprve na chvíli setkat a popovídat si o Vaší představě. Smluvně se zavazuji pro maximálně tři maminky za měsíc, tak abych mohl na 100% přijít. Cena: asistence celou dobu během porodu pomocí tradiční čínské medicíny včetně pohotovosti je 6000.- Kč. Cena zahrnuje jednu návštěvu před porodem. Kontakt: Ing. Aleš Sušický, Dip.Hom., mail: mitdetatko(zavináč)centrum.cz, mob. 737 545 516 (8.30-9.30).

  Odkaz: www.porodboletnemusi.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • LENY - těhotenská a kojenecká móda

  Kamenný obchod v centru Brna s již více jak desetiletou tradicí. Těhotenské a mateřské oblečení od osvědčených producentů - rozsáhlý výběr a moderní provedení z vysoce kvalitních materiálů je standardem nabídky. Máme pro Vás také těhotenské a mateřské spodní prádlo, těhotenské a mateřské potřeby hygienické a zdravotní, výbavu pro maminky do porodnice. Pro miminka máme oblečení z kvalitních, atestovaných materiálů, kojenecké hygienické a zdravotní potřeby. Prostě výrobky, které vám usnadní a zpříjemní jak období těhotenství, očekávání miminka, tak i jeho příchod. Nakupovat u nás můžete i online. Naše adresa: Pasáž ROZKVĚT - přízemí, náměstí Svobody 16, otevírací doba Po-Pá 9-18 hod., So 9-12 hod. Navštivte stránky našeho obchodu www.leny.cz, kde najdete informace jak o sortimentu, tak o novinkách v prodeji a další užitečné informace.

  Odkaz: www.leny.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Vzdělávací centrum CREATIS

  Botanická 13(prostory CVČ Botanka), Brno-střed 60200, Nabízí dlouhodobé kurzy pro děti a mládež : tvůrčí keramika, artefiletické dílny(prolínání výtvarné a dramatické výchovy s důrazem na sociálně osobnostní rozvoj),výtvarné dílny aj. Pro rodiče s dětmi od 2,5 roku nově kurz Muzikohraní (muzikoterapie),výtvarné a keramické kurzy . Pro nastávající maminky pořádají nově kurz Relaxační muzikoterapie pro těhotné a řadu další dlouhodobých i krátkodobých kurzů a workshopů pro dospělé a vzdělávací kurzy pro odbornou a širokou veřejnost. Info na www.creatis.cz, e-mail:creatis@seznam.cz, tel.775641097

  Odkaz: www.creatis.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.33/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Poradenství a fyzioterapie pro ženy a děti

  V příjemném a klidném prostředí v centru města nabízím individuální fyzioterapii a poradenství v oblasti volby pohybu pro děti a ženy (též pro těhotné a ženy po porodu). Věnuji se cvičení pánevního dna (relaxace/posílení), po zjištění příčiny navrhuji řešení potíží s bolestmi zad a pohybového aparátu v těhotenství, po porodu (včetně rozestupu břišních svalů) i mimo tato období. Kromě toho se specializuji na řešení neplodnosti páru neinvazivními metodami (nejen metodou Ludmily Mojžíšové). Pro děti nabízím návrh cvičení při vadném držení těla či plochých nohou, při sportovní zátěži navrhuji kompenzační cvičení na míru a učím rodiče jak masírovat své miminko již od narození (individuální či skupinovou formou). Těším se Vás! Kontakt: Mgr. Pavla Zachová, telefon: 774 502 466, web: www.fyziofemina.cz, www.fyziojunior.cz

  Odkaz: www.fyziofemina.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Studio Jóga Eva - jóga pro těhotné, poporodní cvičení pro maminky a miminka a jóga pro maminky s dětmi

  Studio Jóga Eva nabízí KURZY JÓGY PRO TĚHOTNÉ, POPORODNÍ CVIČENÍ PRO MAMINKY A MIMINKA a JÓGU PRO MAMINKY S DĚTMI v zrcadlovém sále KC Semilasso (Palackého třída 126, Brno-Královo Pole). Kurzy probíhají každé úterý dopoledne i večer. Lekce vede Eva Hrdličková, lektorka jógy a dvojnásobná maminka. Studio dále pořádá semináře zaměřené na jógu a cvičení v těhotenství a po porodu. Další aktivity: skupinové lekce jemně dynamické jógy, individuální lekce jógy, víkendové pobyty s jógou. Kontakt: Eva Hrdličková - 608 050449, efilipkova(zavináč)seznam.cz, www.facebook.com/jogaeva

  Odkaz: www.jogaeva.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Cvičení pro těhotné a Cvičení pánevního dna - Draken na Kraví hoře

  Draken, Kraví hora 12, Brno. Cvičení pro těhotné: Lekce jsou zaměřeny na posílení a protažení celého těla, nácvik správného dýchání a držení těla. Využíváme gymnastické míče, rehabilitační cviky a prvky gravidjógy. Výhodou je malá skupina žen, proto je možné cvičení přizpůsobit stupni těhotenství a individuální kondici. Cvičení je vedeno fyzioterapeutkou, nabízíme možnost hlídání dětí. Cvičení pánevního dna: Posílené svaly pánevního dna napomáhají správnému držení těla, podporují vnitřní orgány a jsou nezbytně důležitou platformou pro dobré zdraví. Tyto svaly je možné vědomě aktivně ovládat, ale vzhledem ke své poloze jsou často opomíjeny nebo cvičeny nesprávným způsobem. V lekcích se zaměřujeme na uvědomění si polohy těchto svalů, jejich správnou aktivaci a to jak samostatně tak ve spolupráci s břišními svaly a bránicí. Dále jsou využívány rehabilitační cviky, cvičení s gymballem a overballem, proto jsou lekce vhodné také pro všechny s bolestmi zad. Lekce jsou vedeny fyzioterapeutkou .

  Odkaz: www.g-fit.eu

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro těhotné a rodinu Majka

  Hybešova 8, Brno. Pokud chcete zůstat v kondici, cítit se připravená a dobře naladěná, rádi Vám na našem cvičení pro těhotné budeme ku pomoci. Nemusíte se bát, že budou cviky pro Vás moc obtížné. Respektujeme individualitu každé ženy a jsme připraveni přizpůsobit cvičení ženám v různých stádiích těhotenství a naplnit tak představy každé z vás.

  Odkaz: www.majka-kurzy.cz/cviceni-pro-tehotne/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.2/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • www.b-mama.cz

  E-shop s těhotenským a kojícím oblečením české výroby za skvělé ceny. Velký výběr barev a střihů, velikosti XS – XXL, oblečení je možno nosit od začátku až do konce těhotenství, i pokud těhotná nejste. V sortimentu jsou trička různých střihů a délek rukávů, kalhoty, sukně, mikiny, noční košile, pyžama, vybrat si také můžete trička s výšivkou na bříšku s motivem ručiček, nožiček …Možnost osobního odběru po domluvě v Brně-Řečkovicích.

  Odkaz: www.b-mama.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Větrník

  plave se na ZŠ v Brně - Komíně, Na Pastvinách. přihlašuje se na Nerudově 7 (6.patro), Brno, tf. 541 552 211, mobil: 606 837 536 (8:00 -12:00), e-mail:agentura.vetrnik@centrum.cz

  Odkaz: www.agenturavetrnik.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • namOMent

  Údolní 16, 602 00 BRNO – střed, kontakt: Lucie Chlubná, tel.: +420 604 506 082, e-mail: namoment@namoment.cz . Nabízí dopolední hernu pro děti, jógu pro těhotné, jógu pro maminky s dětmi v sále, individuální lekce pro 1-3 osoby (cvičení pro děti, cvičení pro těhotné, cvičení pro maminky s dětmi v sále, cvičení po porodu, kompenzační cvičení), konverzační angličtinu v přítomnosti dětí do 3 let. Herna je otevřena každý všední den 9.00 – 12.00. Součástí dětské dopolední herny v PO,ÚT,ČT je Jóga a Pilates pro maminky s dětmi v sále a ve středu konverzační angličtina pro maminky všech pokročilostí . Lekce probíhají také za přítomností dětí do 3 let . Nabízíme i zajímavé akce jako Muzikohrátky,Baby masáže, Terapie něhou apod. Chcete si u nás zarelaxovat při klasické masáži a nemáte nikoho na hlídání dětí? domluvte se 2 kamarádky na masáž a pohlídejte si navzájem děti u nás v herně .

  Odkaz: www.namoment.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 16 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • BELLY Brno - Těhotenská móda

  Obchodní galerie Orlí, Orlí 3, Brno, tf. 702 498 698, otevírací hodiny: Po-Pá 10-18 hod, So 9-13, těhotenské oblečení značek ANITA, EMMA-JANE, ESPRIT maternity, LOVE2WAIT, MUTTI, NEW STREET, NOPPIES a další zboží pro budoucí maminky.

  Odkaz: www.belly-tehotenska-moda.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.71/5) - hodnoceno 7 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • LittleThings-Teko

  Avion Shopping Park Brno, Skandinávská 2, 619 00 Brno. Kontakt: Tel.: 730515999, e-mail: tekoberkova(zavináč)seznam.cz. Otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00. Specializovaná prodejna s odborným poradenstvím porodní asistentky. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem vhodné velikosti při nákupu těhotenske módy, spodního prádla, oblečení pro maminky i novorozenecké výbavičky. Nakoupíte zde vše potřebné do porodnice. Kompletní sortiment pro těhotné a kojící, od počátku těhotenství až do osmi let věku dítěte pořídíte pouze u nás. Stačí si jen vybrat. Sortiment: Těhotenská móda značky HAPPYMUM, těhotenské a kojící prádlo značky Anita, pomůcky pro kojící maminky, vše potřebné do porodnice, kojenecké a dětské oblečení do vel. 140 značky LittleThings.

  Odkaz: www.tekobrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.63/5) - hodnoceno 8 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • B.N.Pavlovská pro - mami

  Obchodní galerie Orlí, Orlí 3, Brno, tf. 542 516 603, otevírací hodiny: Po-Pá 10-19 hod, So 9-13, veškeré těhotenské oblečení (včetně těhotenského spodního prádla a kojících podprsenek) a šátky na nošení dětí

  Odkaz: http://www.pavlovsky.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • LUŽÁNKY - středisko volného času, pracoviště LATA , Brno -Žabovřesky

  LUŽÁNKY - středisko volného času, pracoviště LATA - Plovdivská 8, Brno - Žabovřesky, tel: 602 751 385 - Bc. Ivana Fraňková. Cvičení na velkých míčích, s overbally, posilování a protahování vhodných svalových skupin. Nácvik dýchání a cvičení pánevního dna. Součástí lekce je i relaxace. TERMÍN: Pondělí 17 – 18 hod. CENA: 800 Kč / 10 lekcí. LEKTORKA: Jitka Kolébalová, DiS., mail: dzingy@seznam.cz .

  Odkaz: lata.luzanky.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Těhotenské centrum Poupě

  organizuje plavání každé pondělí večer na základní škole v Komíně. Sídlo Těhotenského centra: Hlavní 61, 624 00 Brno, tel: 604 314 192, 541 241 159

  Odkaz: centrumpoupe.sweb.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Porodní asistentka Jarmila Kovaříková

  plave se v bazénu Základní školy na Holzově ulici v Líšni - www.jarmila.com, tf. 608 767 639

  Odkaz: www.jarmila.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský ráj

  Bělohorská 13, Brno-Židenice, dětský bazárek a bazárek těhotenského oblečení, nabízí dětské oblečení od nejmenších velikostí, botičky, hračky, karnevalové kostýmy a další drobnosti, k dispozici dětský koutek, bazárek se nachází 20 metrů od zastávky, od Hlavního nádraží je to 7 zastávka na trase tramvaje č. 13, otevírací doba: Po-Pá -9:00 -15:00, kontakt: paní Langerová, tel. : 737 625 301

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.14/5) - hodnoceno 7 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dula Viki

  DulaViki (Viktorie Sieczková) nabízí individuální i skupinovou přípravu k porodu, doprovod u porodu, cvičení v těhotenství, plavání pro těhotné, cvičení po porodu, cvičení kojenců i batolat, masáže těhotných, kurzy baby masáží, cvičení SM systému (i v těhotenství a po porodu), cvičení a terapii dle Mojžíšové, míčkování, dále pomoc při kojení a v období šestinedělí. tel. 774300773.

  Odkaz: www.dulaviki.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.31/5) - hodnoceno 16 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • MAJDA AGENCY – POHYBOVÉ STUDIO

  Gorkého 8, Brno. e-mail: sarka(zavináč)majda–agency.cz , tel. : 543 240 222, 543 247 345. Pohybové studio s více než 15-ti letou tradicí nabízí příjemné prostory 3 cvičebních sálů v blízkosti centra města s bohatou nabídkou pro pro maminky i táty s dětmi. V letních měsících je k dispozici zahradní atrium pro venkovní pohybové aktivity , pro maminky ( táty) s dětmi je připraveno bezplatné parkování v prostorách pohybového studia ! Nabídka aktivit pro rodiče s dětmi : 1) kurzy gravidjógy pro nastávající maminky , 2) dopolední cvičení power yogy a pilates pro mámy + mimi ( cvičení probíhá společně s dětmi v sále) , 3) dopolední kurzy power yogy pro maminky ( táty) se zajištěným hlídáním dětí chůvičkou , které probíhá ve vedlejší dětské herně, 4) kurzy dětské jógy – společné pro maminky a děti již od 1 roku , Happy jóga pro děti již od 3 let , DANCE + JÓGA SMILE pro děti od 6 let , 5) souběžně probíhající odpolední kurzy dětské jógy a kurzy Power yogy pro mámy (táty) – rodiče mohou čas čekání na dítě strávit cvičením ! , 6) příměstské tábory v Brně s jógou , pohybovými aktivitami, tenisem , taneční průpravou i angličtinou pro děti ve věku 5 – 12 let , 7) víkendové i týdenní pobytové cvičební programy pro maminky ( táty) + speciální samostatný program pro děti - Jeseníky, Vysočina . !!! Těšíme se na všechny malé i velké !!!

  Odkaz: www.majda-agency.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Wellness Modřice

  Masarykova 1018, nedaleko centra Olympia, nabízí cvičení a plavání pro těhotné

  Odkaz: www.wellness-modrice.cz/akce_wellness_modrice--168.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • TVERET

  Velký Špalíček (Brno), 1. patro, tf. 543 237 347, otevírací hodiny: Po-So 9-19 hod, Ne 10-19, těhotenské a kojící podprsenky od firmy Anita, těh.plavky, oblečení od firmy Tveret

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum Devítka Brno

  nabízí kompletní předporodní přípravu, cvičení pro těhotné, laktační poradenství, přípravu partnera k porodu, návštěvu duly, poradnu v šestinedělí, cvičení po porodu, cvičení na posílení pánevního dna, baby masáže, cvičení pro miminka, cvičení pro děti do 4 let, hudební, výtvarné a pohybové zaměření a tzv. Kočárkování - hit v Brně - cvičení venku, miminko máte s sebou v kočárku. Kontakt:Údolní 5, Brno, telefon: 776 141 060

  Odkaz: www.devitkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro rodinu a sociální péči (CRSP)

  Josefská 1, Brno - kontakt: Dana Chaloupková, tf. 542 217 464, e-mail:dana.chaloupkova@centrum.cz

  Odkaz: www.crsp.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum naděje a pomoci (CENAP)

  Vodní 13, Brno-střed, kurz je zdarma od ledna 2009 po následující tři roky díky tomu, že CENAP je částečně financován ze sociálních fondů EU

  Odkaz: www.cenap.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kateřina Sedláčková

  dula (nabízí doprovod k porodu), navíc nabízí laktační poradenství, nošení v šátku, individuální předporodní konzultaci, kontakt: tel.: 608 538 925

  Odkaz: www.kojenibrno.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Adéla Urbancová

  dula (nabízí doprovod k porodu) a rodinná terapeutka, navíc nabízí poradenství v těhotenství, poradenství v šestinedělí, kontakt: tel.: 608234511

  Odkaz: www.vasedula.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro rodinu a těhotné Majka

  Paní Majka Staňková je dula, pořádá komplexní kurzy předporodní přípravy pro rodiče - pravidelná setkávání, i víkendové kurzy v centru Majka, které se nachází v centru Brna, na Hybešově 8. Pro maminky, které se nemohou kurzu předporodní přípravy osobně zúčastnit Majka nabízí on-line videokurz Porod bez obav, první předporodní videokurz pro váš porod bez obav, který mohou nastávající rodiče sledovat ze svého domova. Paní Majka Staňková je zároveň i laktační poradkyní, nabízí poradenství při kojení, podporuje setkávání kojících maminek v rámci Podpůrných skupin, které v Centru Majka probíhají, stejně jako další aktivity pro maminky s dětmi - cvičení po porodu, cvičení pro děti, jóga pro maminky s miminky. V Centru Majka probíhá také řada cvičení pro těhotné ženy - kurzy jógy pro nastávající maminky, kurzy cvičení na míčích v těhotenství, proto aby se ženy cítily dobře, zdravě a odpočatě. kontakt: Majka. tel. 774 115 128, info(zavináč)majka-kurzy.cz

  Odkaz: www.majka-kurzy.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Studio Malý svět

  Divadelní 6, Brno - registrované porodní asistentky Lenka Vinopalová a Bc.Markéta Zemanová

  Odkaz: www.maly-svet.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Rodinné centrum MaTáTa

  Horácké nám. 12, Brno-Řečkovice Nabízíme pravidelný dopolední program v krásné prostorné herně, cvičení pro děti již od 3 měsíců, orientální tance pro maminky, předporodní kurzy, cvičení pro těhotné a maminky po porodu, vzdělávací semináře pro rodiče, odpolední kroužky pro děti. Prázdninový provoz! Podrobnější informace získáte na webových stránkách nebo na tel: 605 243 249

  Odkaz: www.matata.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum Devítka Brno

  nabízí kompletní předporodní přípravu, cvičení pro těhotné, laktační poradenství, přípravu partnera k porodu, návštěvu duly, poradnu v šestinedělí, cvičení po porodu, cvičení na posílení pánevního dna, baby masáže, cvičení pro miminka, cvičení pro děti do 4 let, hudební, výtvarné a pohybové zaměření a tzv. Kočárkování - hit v Brně - cvičíte venku, zatímco máte miminko s sebou v kočárku. Kontakt:Údolní 5, Brno, telefon: 776 141 060

  Odkaz: www.devitkabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Větrník

  Nerudova 7 (6.patro), Brno, další informace , tf. 541 552 211, mobil: 606 837 536 (8:00 -12:00), e-mail:agentura.vetrnik@centrum.cz.

  Odkaz: www.agenturavetrnik.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.33/5) - hodnoceno 9 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum naděje a pomoci (CENAP)

  Vodní 13, Brno-střed - během sedmi setkání, na kterých budeme mluvit o těhotenství a porodu, o prvních dnech s miminkem a o kojení. Součástí tohoto kurzu je i praktický nácvik k porodu. Tatínci vítáni.

  Odkaz: www.cenap.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mamicentrum - centrum porodních asistentek

  Předporodní kurzy, Předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, Cvičení v těhotenství, Těhotenská poradna, Masáže těhotných, Doprovod k porodu - první část porodu doma, Komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu, laktační poradkyně, kontaktní osoba: Ladislava Ryšavá, tel.: 731 78 26 78, rysava@mamicentrum.cz , Brno, Bakalovo nábřeží 1,

  Odkaz: www.mamicentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Těhotenské centrum Poupě

  Hlavní 61, 624 00 Brno, tel: 604 314 192, 541 241 159,Cvičení se koná každý čtvrtek, obsahuje relaxační techniky z jógy, uvolňovací i posilovací cvičení.

  Odkaz: centrumpoupe.sweb.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Pastelka o.s.

  nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, klub navíc nabízí cvičení pro ženy po porodu, cvičení s kojenci a batolaty, kroužky pro maminky a miminka, předškoláky i školáky, večerní cvičení pro dospělé,

  Odkaz: www.pastelka.net

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské a mateřské centrum Duhový ráj

  Brno - Lesná na ulici Okružní 1: K dispozici je herna s možností občerstvení se zázemím, herna je otevřena Po-Ne 10- 17 hod. Pro miminka a batolata s maminkami, děti i dospělé se pořádají různé kroužky a přednášky: předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, gravidjóga, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s miminky, výtvarné hrátky pro děti ve věku 2-3 roky, zpívánky a hrátky pro děti ve věku 3-4 roky, keramika pro děti, angličtina pro děti, italština pro děti, pohádky pro děti ve věku 3-6 let hravou formou prostřednictvím loutkového divadla, italština a francouzština pro dospělé.
  www.facebook.com/duhovyraj

  Odkaz: www.duhovyraj.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Porodní asistentka Jarmila Kovaříková

  cvičí se v klubovně YMCA, Kounicova 3 , tf. 608 767 639,

  Odkaz: www.jarmila.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Wellness Modřice

  Masarykova 1018, nedaleko centra Olympia, nabízí každou středu v 8:00 cvičení a plavání pro těhotné

  Odkaz: www.wellness-modrice.cz/akce_wellness_modrice--168.html

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Kotlanka (Kulturní centrum Líšeň)

  Kotlanova 7, Brno-Líšeň, kontakt: tf. 544 210 182, 731 117 114

  Odkaz: www.kclisen.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Studio Muša

  Skřivanova 12a (v blízkosti Lužáneckého parku, areál tenisových kurtů Denny sport a relax), Brno, tel. 776 174 311

  Odkaz: www.studiomusa.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mamicentrum - centrum porodních asistentek

  Předporodní kurzy, Předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, Cvičení v těhotenství, Těhotenská poradna, Masáže těhotných, Doprovod k porodu - první část porodu doma, Komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu, laktační poradkyně, kontaktní osoba: Ladislava Ryšavá, tel.: 731 78 26 78, rysava@mamicentrum.cz , Brno, Bakalovo nábřeží 1,

  Odkaz: www.mamicentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Další duly najdete na http://www.duly.cz/

  Odkaz: www.duly.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Agentura Větrník

  Nerudova 7 (6.patro), Brno, další informace , tf. 541 552 211, mobil: 606 837 536 (8:00 -12:00), e-mail:agentura.vetrnik@centrum.cz. Jde o ucelený blok cvičení (prvky gravidjógy, kalanetiky, aerobiku, zdravotní tělesné výchovy, břišních tanců, relaxační techniky a dechová cvičení).

  Odkaz: www.agenturavetrnik.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mamicentrum - centrum porodních asistentek

  Předporodní kurzy, Předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, Cvičení v těhotenství, Těhotenská poradna, Masáže těhotných, Doprovod k porodu - první část porodu doma, Komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu, laktační poradkyně, kontaktní osoba: Ladislava Ryšavá, tel.: 731 78 26 78, rysava@mamicentrum.cz , Brno, Bakalovo nábřeží 1

  Odkaz: www.mamicentrum.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Těhotenské centrum Poupě

  -Hlavní 61, 624 00 Brno, tel: 604 314 192, 541 241 159, web: http://centrumpoupe.sweb.cz/ . Kurz obsahuje 4 tříhodinové lekce, poslední lekce je věnována přípravě tatínků, kde společně s maminkou nacvičují úlevové polohy, masáže na zmírnění bolesti.

  Odkaz: centrumpoupe.sweb.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Studio Malý svět

  Divadelní 6, Brno nabízí předporodní kurzy i jednorázovou přípravu k porodu (od dubna také v angličtině), individuální přípravu k porodu, jednorázové přednášky, baby masáže, aromaterapii během těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Ve studiu působí registrované porodní asistentky Lenka Vinopalová a Bc.Markéta Zemanová

  Odkaz: www.maly-svet.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské a mateřské centrum Duhový ráj

  na ulici Okružní 1, Brno-Lesná: K dispozici je herna s možností občerstvení se zázemím, herna je otevřena Po-Ne 10- 17 hod. Pro miminka a batolata s maminkami, děti i dospělé se pořádají různé kroužky a přednášky: předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, gravidjóga, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s miminky, výtvarné hrátky pro děti ve věku 2-3 roky, zpívánky a hrátky pro děti ve věku 3-4 roky, keramika pro děti, angličtina pro děti, italština pro děti, pohádky pro děti ve věku 3-6 let hravou formou prostřednictvím loutkového divadla, italština a francouzština pro dospělé.
  www.facebook.com/duhovyraj

  Odkaz: www.duhovyraj.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • C&A

  Na pobočkách Brno Velký Špalíček (Starobrněnská 8, Brno-střed) a Brno Galerie Vaňkovka (Ve Vaňkovce 1, Brno -střed) také seženete těhotenské oblečení. Nevím, jak je tomu v pobočce Brno OC Olympie.

  Odkaz: www.c-and-a.com/cz/cz/corporate/fashion/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.8/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dula Kateřina Sedláčková

  Individuální konzultace , dula navíc nabízí doprovod k porodu, laktační poradenství, kontakt: tel.: 608 538 925

  Odkaz: www.kojenibrno.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dula Adéla Urbancová

  Individuální konzultace , navíc nabízí doprovod k porodu, poradenství v šestinedělí, kontakt: tel.: 608234511

  Odkaz: www.vasedula.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro rodinu a sociální péči

  Josefská 1, Brno - kontakt: Dana Chaloupková, tf. 542 217 464, e-mail:dana.chaloupkova@centrum.cz

  Odkaz: www.crsp.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Ratolest provozovaný Oblastní charitou Blansko při Centru „PRO“Blansko

  Sladkovského 2b,Blansko pořádá kurzy pro těhotné, cvičení pro rodiče s dětmi od 1 do 4 let, kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 1 do 4 let, výtvarné tvoření pro rodiče s dětmi od 2 let, masáže miminek, setkávání maminek s miminky od 2 do 6 měsíců, klub dvojčat,

  Odkaz: www.blansko.charita.cz/?kapitola=ratolest.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti (JŠ Astra), cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, předporodní kurzy , ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • H&M

  Těhotenské oblečení lze zakoupit v pobočce Olympia Centrum Brno.

  Odkaz: www.obleceni-hm.info/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Lískáček

  Brno-Starý Lískovec funguje v klubovně na faře u kostela sv. Jana Nepomuckého, ul. Elišky Přemyslovny 27, Brno - Starý Lískovec. Od srpna začnou dvouměsíční kurzy předporodní přípravy

  Odkaz: www.mcliskacek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena