Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Odkazy v kategorii

 • Pohyblivý svátek – kurzy pro barevnější život

  Moravské náměstí 13, 602 00 Brno.Pohyblivý svátek nabízí výtvarné, rukodělné a vzdělávací kurzy a semináře pro dospělé i děti od 5 let. Maminky s dětmi u nás mohou využít volné dopolední bloky společného tvoření s dětmi, nebo samostatně s hlídáním menších capartů v dětském koutku. Pro školáky pořádáme odpolední kreativní kurzy. Podporujeme společnou tvorbu dětí s rodiči, protože chvíle aktivně strávené s dětmi patří k nezapomenutelným rodinným zážitkům a děti je nakonec ocení více než třeba návštěvu multiplexu .-) Domluvte se s přáteli a zrealizujte u nás kreativní dopoledne/odpoledne/víkend v kruhu známých tváří. Připravíme program pro vás i vaše děti, zajistíme občerstvení dle domluvy. Touto formou pro vás rádi připravíme i výjezdové akce mimo Brno - zajistíme ubytování, navrhneme program pro vás i vaše děti, pro mladší ratolesti nabízíme spolehlivé hlídání. Veškeré aktivity jsou plánované tak, aby si všichni účastníci zvládli nejen individuálně odpočinout, ale i strávit společnou část kreativním tvořením a užít si zábavu se svými blízkými. Nabízíme akce pro celou rodinu: Semináře a kurzy pro budoucí maminky a jejich partnery, společné tvoření pro maminky s malými dětmi, kreativní programy pro školáky (od 5 let) ,modelářské dílničky pro tatínky/dědečky s dětmi , kreativní kurzy pro seniory , doplňkové sportovní a relaxační aktivity .

  Odkaz: www.pohyblivysvatek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Kamínek

  Kdy a kde: úterý 9:30 - 11:30, Kamenná 1, Brno. Kontakt: Žaneta Dvořáčková zaneta.dvorackova@gmail.com, 730 575 418.Klub Kamínek je dětský klub pro rodiče s dětmi ve věku 3 až 6 let. S využitím prvků Montessori pedagogiky se snažíme vytvářet příjemné, tvořivé a inspirativní prostředí, které podporuje rozvoj dětské osobnosti. Vstupné 40 Kč, nutno se předem přihlásit.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro těhotné a rodinu Majka

  Centrum pro těhotné a rodinu Majka nabízí: miniškolku a školu, cvičení těhotných, cvičení s dětmi, jóga pro těhotné i matky s dětmi, lekce angličtiny pro děti, předporodní kurzy osmitýdenní i víkendové, včetně prvního on-line kurzu, kurzy nošení dětí, informace o zdravém přebalování - látkových plenách i bezplenkové komunikační metodě, podpůrná skupiny kojících matek, laktační poradenstvíkurzy první pomoci a mnohé další.

  Odkaz: www.majka-kurzy.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Slunečnice, Rajhradice

  Dětský klub Slunečnice se nachází v Rajhradicích na ulici Krátka 34, kontakt: tel.: 605 826 735 . Klub nabízí: Hlídání dětí přednostně ve věku od 1 do 4 let, Klub rodičů - slouží ke vzájemnému sdílení se rodičů, je to příležitost seznámit se s ostatními maminkami nebo tatínky, popovídat si, prožít chvíle v příjemném prostředí bez nutnosti být očima neustále připoután ke svému dítěti. Klub rodičů s dětmi se schází v úterý a ve čtvrtek ve 13 - 17 hod.

  Odkaz: www.detskyklub-slunecnice.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • GoKids! Centrum Brno

  Aktuálně nabízíme kroužky: Poznáváme svět , Znakujeme se zpěvem a hrou, Francouzština pro maminky s dětmi - mírně pokročilí ,Francouzština pro maminky s dětmi - začátečníci. GoKids! Centrum, Zábrdovická 2 , Brno,kontakt : Ivana Procházková, tel.723 367 829, brno(zavináč)gokids.cz Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V centru probíhá i celodenní Montessori školička/jesle pro děti od 1 roku do 4 let. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Dále nabízí hudební kroužky pro děti Yamaha, kroužek Poznáváme svět pro děti od 1,5 roku do 3 let s rodičem. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny.

  Odkaz: www.gokids.cz/brno

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • namOMent

  Údolní 16, 602 00 BRNO – střed, kontakt: Lucie Chlubná, tel.: +420 604 506 082, e-mail: namoment@namoment.cz . Nabízí dopolední hernu pro děti, jógu pro těhotné, jógu pro maminky s dětmi v sále, individuální lekce pro 1-3 osoby (cvičení pro děti, cvičení pro těhotné, cvičení pro maminky s dětmi v sále, cvičení po porodu, kompenzační cvičení), konverzační angličtinu v přítomnosti dětí do 3 let. Herna je otevřena každý všední den 9.00 – 12.00. Součástí dětské dopolední herny v PO,ÚT,ČT je Jóga a Pilates pro maminky s dětmi v sále a ve středu konverzační angličtina pro maminky všech pokročilostí . Lekce probíhají také za přítomností dětí do 3 let . Nabízíme i zajímavé akce jako Muzikohrátky,Baby masáže, Terapie něhou apod. Chcete si u nás zarelaxovat při klasické masáži a nemáte nikoho na hlídání dětí? domluvte se 2 kamarádky na masáž a pohlídejte si navzájem děti u nás v herně .

  Odkaz: www.namoment.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 16 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Šiščata – klub pro rodiče s mladšími dětmi při DLK Šiška v Kohoutovicích

  Každý čtvrtek od 9:30 do 12:30. Šiščata jsou součástí DLK Šiška a jsou určena rodičům s dětmi mladšími 3 let. Vítáme rodiče s mladšími sourozenci dětí, které docházejí do DLK Šiška i nové členy rodin, kteří docházku do klubu zvažují do budoucna. Klub nabízí možnost trávit volný čas se svým dítětem v přírodě s rodiči s podobnými zájmy. Programová náplň: společný kroužek s básničkami, písničkami a hrami, svačinka, nabídka výtvarných aktivit, pobyt v lese, společný oběd na pozemku, lektor: Radka Rubešová Cena: 1300,- Kč/do konce školního roku (13 setkání od 4.4.2013), jednotlivě 120,- za setkání. V ceně je vedení kroužku, využití prostor DLK Šiška, výtvarné aktivity atd. Zázemí máme na zahrádce u obory Holedná. Výborná dostupnost MHD - 10 minut z centra Brna - zastávka Libušina třída. Kontakt: lesniklubsiska(zavináč)email.cz, tel.: 728272470

  Odkaz: www.lesniklubsiska.webnode.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Josefínka

  Tolstého 14, Brno-Žabovřesky. Dětský klub funguje pod hlavičkou Josefínka mateřská škola s.r.o. Je určen k setkávání dětí, rodičů, prarodičů a všech kdo mají rádi děti a jsou aktivní. Klub je místem, kde si děti, ale i dospělí mohou hrát, účastnit se kroužků, různých akcí, vyměňovat si zkušenosti a vzdělávat se. Dětský klub Josefínka se nachází v klidné lokalitě vilové čtvrti. Přehled aktivit: Kroužky, sobotní akce, sauna pro děti, sauna pro dospělé, pořádání dětských oslav, edukativně stimulační skupinky pro předškoláky.

  Odkaz: www.msjosefinka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum DOMA

  Chrlické náměstí 2, Brno 643 00, +420 731 610 345. Nabízí služby Mateřského centra- možnost pohrát si s dětmi, službu hlídání dětí a také řadu velmi zajímavých kroužků se zahájením běhu od září 2014. V nabídce volnočasových aktivit můžete najít cvičení pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let, tvoření pro rodiče s dětmi do 3 let, duhové muzikohraní pro rodiče s dětmi do 3 let, bubnování a muzicírování pro děti od 3 do 6 let bez rodičů, divadelní dramaťáček pro děti 3-6 let bez rodičů, dětskou zumbu od 3 let, hrátky s barvičkami pro rodiče s dětmi 0-3 roky,znakování batolat, angličtina Hocus a Lotus pro děti 1,5-10 let, hrátky s němčinou pro děti od 3 do 5 let, moderní tanec - breakdance, cwalk, popping, karibské tance pro děti 5-15 let, pro rodiče nabízí bodyforming a power jógu s možností hlídání.

  Odkaz: mcdoma.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • MAJDA AGENCY – POHYBOVÉ STUDIO

  Gorkého 8, Brno. e-mail: sarka(zavináč)majda–agency.cz , tel. : 543 240 222, 543 247 345. Pohybové studio s více než 15-ti letou tradicí nabízí příjemné prostory 3 cvičebních sálů v blízkosti centra města s bohatou nabídkou pro pro maminky i táty s dětmi. V letních měsících je k dispozici zahradní atrium pro venkovní pohybové aktivity , pro maminky ( táty) s dětmi je připraveno bezplatné parkování v prostorách pohybového studia ! Nabídka aktivit pro rodiče s dětmi : 1) kurzy gravidjógy pro nastávající maminky , 2) dopolední cvičení power yogy a pilates pro mámy + mimi ( cvičení probíhá společně s dětmi v sále) , 3) dopolední kurzy power yogy pro maminky ( táty) se zajištěným hlídáním dětí chůvičkou , které probíhá ve vedlejší dětské herně, 4) kurzy dětské jógy – společné pro maminky a děti již od 1 roku , Happy jóga pro děti již od 3 let , DANCE + JÓGA SMILE pro děti od 6 let , 5) souběžně probíhající odpolední kurzy dětské jógy a kurzy Power yogy pro mámy (táty) – rodiče mohou čas čekání na dítě strávit cvičením ! , 6) příměstské tábory v Brně s jógou , pohybovými aktivitami, tenisem , taneční průpravou i angličtinou pro děti ve věku 5 – 12 let , 7) víkendové i týdenní pobytové cvičební programy pro maminky ( táty) + speciální samostatný program pro děti - Jeseníky, Vysočina . !!! Těšíme se na všechny malé i velké !!!

  Odkaz: www.majda-agency.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Rodinné centrum MaTáTa

  Horácké nám. 12, Brno-Řečkovice Nabízíme pravidelný dopolední program v krásné prostorné herně, cvičení pro děti již od 3 měsíců, orientální tance pro maminky, předporodní kurzy, cvičení pro těhotné a maminky po porodu, vzdělávací semináře pro rodiče, odpolední kroužky pro děti. Prázdninový provoz! Podrobnější informace získáte na webových stránkách nebo na tel: 605 243 249

  Odkaz: www.matata.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Kuřátka

  Poštovská 1, Brno, http://www.kuratka.com, tel. 724 229 321, program je na internetu, mateřské centrum je určeno pro matky s dětmi od 0 do 6 let

  Odkaz: www.kuratka.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Lískáček, Brno-Starý Lískovec

  funguje od prosince v klubovně na faře u kostela sv. Jana Nepomuckého, ul. Elišky Přemyslovny 27, Brno - Starý Lískovec. Každé úterý v době od 9,30 do 11,00 hodin je připraven program pro rodiče a herna/pohádka/cvičení/říkanky pro děti, v době od 15,00 do 16,30 hod. je na programu herna, cvičení a říkanky pro děti, od května funguje zahrada s krytým pískovištěm, klouzačkou a houpačkami. Navíc od srpna začnou dvouměsíční kurzy předporodní přípravy, plánují také nabízet kurzy kojeneckých masáží.

  Odkaz: www.mcliskacek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

  nabízí hlídání dětí, volnou hernu pro rodiče a děti (možnost dát si kávu, popovídat si s ostatními maminkami, podívat se na internet), angličtinu pro rodiče s hlídáním dětí, hudebně-pohybové kroužky pro rodiče s dětmi, angličtina pro děti, cvičení rodičů s dětmi, Křesťanský Klub maminek Rybička, ve Fitku na Oblé 51c je indoor cycling a kondiční cvičení s možnosti hlídání děti v MC Sedmikráska, Místo konání: Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, kontakt: Šárka Trkanová, tf. 774 149 339

  Odkaz: www.mcsedmikraskabrno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětské a mateřské centrum Duhový ráj, Brno - Lesná

  na ulici Okružní 1: K dispozici je herna s možností občerstvení se zázemím, dále pískoviště s občerstvením, otevřeno Po-Pá 9- 18 hod., So-Ne 14-19. Pro miminka a batolata s maminkami, děti i dospělé se pořádají různé kroužky a přednášky: předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, gravidjóga, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s miminky, výtvarné hrátky pro děti ve věku 2-3 roky, zpívánky a hrátky pro děti ve věku 3-4 roky, keramika pro děti, angličtina pro děti, italština pro děti, pohádky pro děti ve věku 3-6 let hravou formou prostřednictvím loutkového divadla, italština a francouzština pro dospělé.
  www.facebook.com/duhovyraj

  Odkaz: www.duhovyraj.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.71/5) - hodnoceno 17 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské a vzdělávací centrum Andílek

  Fryčajova 117 , Brno-Obřany. Mateřské a vzdělávací centrum Andílek realizuje v Brně pro rodiče s malými dětmi projekt ESF, který je zaměřen na podporu podnikání - nabízíme maminkám a tatínkům prostory naší řemeslné dílny, kde mohou tvořit a vyrábět (šít, paličkovat, plést, vyrábět šperky apod.) a my jim mezitím pohlídáme zdarma děti. Součástí projektu jsou vzdělávací semináře pro (začínající) podnikatele, sdílení zkušeností a mentoring.

  Odkaz: www.remesla.andilek.eu/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Kamecháček

  Říčanská 5(Brno - Kamechy), tel. 605 916 603, kamechacek(zavináč)gmail.com, Občanské sdružení Dětský klub „ Kamecháček “ slouží jako centrum, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti, ale také zapojit se do společenského života a vyhnout se tak problémům, které rodiče na rodičovské dovolené občas provázejí – pocity odcizení, izolace. Programová náplň: 1)Klubík Rosnička – pobyt dětí bez rodičů (každý všední den od 8:30 – 12:30) 2)Klubíky pro děti s rodiči – cílem je, aby se rodiče a děti měli možnost blíže seznámit, pohrát si, zacvičit a získat tak sociální vazby přímo v místě svého bydliště. 3)Kroužky a další volnočasové aktivity pro děti a dospělé – např. výtvarné dílny, zpívánky, ozdravné pobyty, závody, mikulášské besídky apod.

  Odkaz: www.kamechacek.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.33/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Medlánci

  Hudcova 239/7, 621 00 Brno, číslo: 607 185 537, medlanci(zavináč)gmail.com, http://www.medlanci.cz/ Občanské sdružení Dětský klub „ Medlánci“ slouží jako centrum, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti, ale také zapojit se do společenského života a vyhnout se tak problémům, které rodiče na rodičovské dovolené občas provázejí – pocity odcizení, izolace. Programová náplň: 1)Klubík Rosnička – pobyt dětí bez rodičů (každý všední den od 8:30 – 12:30) 2)Klubíky pro děti s rodiči – cílem je, aby se rodiče a děti měli možnost blíže seznámit, pohrát si, zacvičit a získat tak sociální vazby přímo v místě svého bydliště. 3)Kroužky a další volnočasové aktivity pro děti a dospělé – např. výtvarné dílny, zpívánky, ozdravné pobyty, závody, mikulášské besídky apod.

  Odkaz: www.medlanci.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Ratolest provozovaný Oblastní charitou Blansko při Centru „PRO“Blansko

  Sladkovského 2b,Blansko pořádá kurzy pro těhotné, cvičení pro rodiče s dětmi od 1 do 4 let, kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 1 do 4 let, výtvarné tvoření pro rodiče s dětmi od 2 let, masáže miminek, setkávání maminek s miminky od 2 do 6 měsíců, klub dvojčat, navíc provozuje laktační poradnu

  Odkaz: www.blansko.charita.cz/?kapitola=ratolest.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klubík Jonáš (Klub SUTERÉN)

  Suterénní prostory pod Chrámem Spasitele , Karáskovo nám. 10, Brno-Židenice, tel: 548530848.Je určen pro děti s maminkami i bez nich ve věku 1-11 let. K dispozici je herna s ping pongem a trampolínou, malá herna s klouzačkou a hračkami a klubovna, kde si můžete popovídat, vypít kávu či čaj , zahrát deskové hry nebo se zúčastnit výtvarného tvoření. Otevřeno je každý čtvrtek s výjimkou svátku a prázdnin od 16 do 17:30. S sebou pouze přezůvky. Vstupné zdarma.

  Odkaz: www.husitezidenice.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřský klub Telnické Sluníčko

  Schází se každé úterý od 9,30 do 11,30hod. na Orlovně v Telnici. Klub je určen pro děti od 0 do 5-ti let, kontakt : info@telnickeslunicko.cz, mobil 774 513 735

  Odkaz: www.telnickeslunicko.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský klub Rolnička, Brno- Černovice

  Sociální dům, Charbulova 86, Brno- Černovice. Program: angličtina s Hocusem a Lotus pro děti od 2 do 5 let, herna, miniškolka , konkrétní čas a cenu naleznete na jejich stránkách.

  Odkaz: rolnicka-cernovice.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek při Salesiánském středisku mládeže v Brně-Líšni

  nabízí cvičení rodičů s malými dětmi, cvičení matek (powerjóga,bodystyling) s hlídáním dětí. Kontakt: Salesiánské středisko mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň, tf. 544232641

  Odkaz: lisen.sdb.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Salesiánského střediska mládeže v Brně-Žabovřeskách

  nabízí cvičení, výtvarné hrátky, hudební klub, angličtinu pro rodiče s dětmi, volné dopolední hraní pro nejmenší, pohádkové dopoledne atd. Kroužky se konají v Salesiánském středisku mládeže, Foerstrova 2, Brno-Žabovřesky, tf. 541 213 110

  Odkaz: brno.sdb.cz/klub-maminek-brno/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.75/5) - hodnoceno 4 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Brno-Bystrc

  Společenské centrum, Odbojářská 2, Brno, tf. 546 212 56, út: 9,30-11,30

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.33/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Brno-Bohunice

  Centrum volného času, Lány 3 , Brno, tf. 547 24 09 37, čt:10-12 hod.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek a dětí MUMMY AND BABY CLUB při Viki Kids Club

  Centrum Viktoria, Vodařská 2, Brno- Komárov, lze využít široké nabídky kroužků - cvičení, angličtina pro děti, angličtina pro maiminky s hlídáním, písničky a tančení, tvořeníčko, wellnes pro maimnky s hlídáním nebo lze posedět a popovídat si s dalšími maminkami v herně při čaji a kávě

  Odkaz: www.vikikidsclub.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Paleta, pobočka Domu dětí a mládeže Junior (Klub maminek Brno-Židenice)

  Touškova 9, Brno, tf. 545 211 547, 777 893 212, web: http://www.junior.cz, e-mail: e-mail:paleta@junior.cz, klub maminek - kontakt: Jitka Schmidtová, tf. 603 970 017, klub maminek (výtvarné tvoření): St 9,30 - 11,30, cvičení maminek s dětmi- PO: 9-10,30, Pá: 10,30-12,00

  Odkaz: www.junior.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Pastelka o.s.

  nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, klub nabízí cvičení pro těhotné, cvičení pro ženy po porodu, cvičení s kojenci a batolaty, kroužky pro maminky a miminka, předškoláky i školáky,hlídání dětí, angličtina pro děti, angličtina pro maminky s hlídáním dětí

  Odkaz: www.pastelka.net

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Brno-Kohoutovice

  Centrum volného času ULITA,přízemí MŠ, Stamicova 7, Brno, Út: 9,00-11,00

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub dětí a maminek Medvídek při Centru volného času Jabloňka, Brno-Žabovřesky

  pro děti od 2 let, Kroftova 64, Brno-Žabovřesky, tel. 549 216 248, webové stránky: www.ddmhelceletova.cz, hraní , povídání, tvoření, cvičení, každé pondělí 17-18 hod.

  Odkaz: www.ddmhelceletova.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Centrum pro matku a dítě při Montessori MŠ na Lesné

  rodinné centrum je určeno maminkám, popř. tatínkům či prarodičům a jejich dětem od 1 do 3 let, pravidelný program jednou týdne (pondělí, úterý) dopoledne. Program se koná v Montessori MŠ Sluníčko, Šrámkova 14, Brno-Lesná, další kontakt: Alena Orlová, tf. 607 567 416

  Odkaz: www.slunicko-montessori.cz/centrum/centrum.htm

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Montessori - vzdělávací rodinné centrum

  Nabídka programů pro děti (0-6let) a kurzů pro rodiče a učitele o přirozené výchově dětí, Ječná 29 a, Brno-Řečkovice, Lenka Komárková - mob. 732 859 257

  Odkaz: www.montessori-brno.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Brno – Jundrov

  Klubovna Rozmarýnka, Rozmarýnova 6, Brno, Martina Mejzlíková – mob.: 541 221 661, mob.: 605 73 10 49, martina_m@volny.cz, Komárková Irena – mob.: 608 831 157, čtvrtek 15.00–16.00

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Krteček, Brno – Žebětín

  Katolický dům, Křivánkovo nám. 35, Magda Pilná – mob.: 723 913 272, magdapilna@seznam.cz, úterý: 15.45 -17.00 hod. – cvičení rodičů s dětmi, čvrtek: 16.00–18.00 hod. – klub maminek.Součástí každého setkání je zpívání,cvičení, pohádka, svačinka, výtvarná dílna.

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4.33/5) - hodnoceno 6 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek Sluníčko Šlapanice

  Nádražní 7, Šlapanice 664 51, Radka Drlíková – tel.: 544 22 85 38, mob.: 607 53 39 98, ales@mymail.cz , stř, čt: 9.30–11.00

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské centrum Žirafa, Bílovice nad Svitavou

  organizuje cvičení maminek a miminek od 3 měsíců na Žižkové 660 (1.poschodí obchodního domu), Bílovice n. Svitavou

  Odkaz: www.mczirafa.diadia.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek a neposedných miminek při Centrum pro rodinu a sociální péči

  dopolední setkání pro maminky s malými dětmi, které je organizováno při klubu rodičů a přatel hyperaktivních a neklidných dětí Centra pro rodinu a sociální péči Brno, Josefská 1

  Odkaz: www.crsp.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub Orlíček

  Mendlovo nám. 2a (budova Orlovny), Brno- organizují cvičení pro děti od 6 měsíců, dále pro děti ve věku 1 - 1,5 roku, 1,5 - 3 roky , 3-5 let, pro děti s poruchami sluchu, kontakt: tel: 604 806 928

  Odkaz: www.orlicek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Občanské sdružení Tlapka

  organizuje cvičení rodičů s dětmi, kroužek rukodělných prací (pro děti 3-6 let), kroužek Hrajeme si s pejskem (pro rodiče s dětmi 3-6 let + pes) . Kontakt: paní Hrabálková, klubovna Souběžná 19, tel. 608 300 224

  Odkaz: www.oz-tlapka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (2.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Občanské sdružení Příliv pro rodinu , Brno-Lesná

  Brno-Lesná, Dusíkova 5 nabízí hlídání dětí od 2 do 5 let od pondělí do pátku od 7,30 do 16,30 hod. ve dvou třídách s maximální kapacitou 13 dětí, dále možnost setkávání rodičů s dětmi ve společenské místnosti (něco jako mateřské centrum), programy pro děti i maminky od 2 let - Šikulíci s rodiči (výtvarný kroužek pro rodiče a děti od 2 do 3 let, který je prokládaný hrátkami a cvičením), Velcí šikulíci (výtvarný kroužek pro děti od 3 do 5 let v odpoledních hodinách), Chytré hlavičky (pro předškoláky), Šikulové ( výtvarný kroužek pro děti od 6 do 10 let). Dále nabízí Dietka klub - klub pro rodiče dětí s individuální stravou pod vedením dietní sestry.Dietní sestra Hanka Plachecká se ráda podělí o své zkušenosti a jednou měsíčně Vás zve do klubu Dietka vyměnit si recepty, podiskutovat nad odbornými informacemi, sestavit jdelníček v kombinaci diety i pro děti zdravé (sourozence).

  Odkaz: priliv.webnode.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Klub maminek a tatínků s dětmi Ivanovice

  Klub pro maminky a tatínky s dětmi působí v Brně-Ivanovicích od září roku 2006. Schůzky se konají každé PONDĚLÍ od 9:30 do 11 hodin v tělocvičně obecního areálu Keramák na ulici Mácova.

  Odkaz: iklubik.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Mateřské a rodinné centrum Mateřinka Brno

  Vodova 18, Brno - Královo Pole. Nabízí : Klub dětem - hlídání dětí v malém kolektivu,max. 5 dětí, v centru Mateřinka Brno o.s.;hlídání dětí ve Vaší domácnosti ,kurzy pro děti, rodiče, nastávající maminky a veřejnost ,přednášky a semináře pro rodiče, nastávající maminky a veřejnost , poradenské služby pro rodiče, nastávající maminky a veřejnost.

  Odkaz: materinka-brno.webnode.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 5 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Dětský lesní klub V závětří

  V závětří je dětský klub inspirovaný myšlenkou lesních mateřských škol. Nabízí plnohodnotné celodenní předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 7 let. Sídlíme v klidném údolí mezi bystrckým sídlištěm Kamechy a Žebětín v prostorách krásné přírodní zahrady – bývalého ovocného sadu. Součástí rozsáhlého areálu je mj. i vlastní louka na které stojí dvě indiánská týpí, les a potůček. Klub má také dva mobilní domky pro případ špatného počasí a kompletní hygienické zázemí. Nabízíme volbu docházky dva, tři a především pět dnů v týdnu v malém kolektivu 15 dětí se dvěma pedagogy od 7:00 do 16:30 hod. Východiska pedagogické koncepce: výchovný přístup Respektovat a být respektován, prvky waldorfské a montessori pedagogiky,environmentální výchova. V kolektivu mužský vzor. Při školce funguje i Klub maminek pro mladší děti. Veškeré informace na www.vzavetri.cz. Kontakt: skolka.v.zavetri@gmail.com.

  Odkaz: www.vzavetri.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Lipka (dům ekologické výchovy)

  toto zařízení věnující se ekologické výchově již nabízí také kroužky pro nejmenší: cvičení maminek s dětmi, přírodovědně-tvořivé kroužky pro děti ve věku 2-5 let, hrátky pro rodiče s dětmi ve věku 1-4 roky, vodní hrátky pro rodiče s dětmi, sídlí na ul. Lipová 20 v centru Brna (tel. 543 211 264), další pracoviště má v Jundrově na ul. Rozmarýnová 6 (tel.541 220 208, 731 116 972), pak ještě v obci Krásensko, č. p. 76 (tel. 517 385 429)

  Odkaz: www.lipka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Ženský vzdělávací spolek Vesna

  nabízí pohybově zaměřené kroužky pro maminky s dětmi ve věku 1-2 roky, 2-3 roky, hlídání dětí, kontakt: Údolní 10, Brno, tel. 541 321 296

  Odkaz: www.vesnaspolek.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena