Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Hodnocení www stránek

 • VENKU – letní příměstské výtvarné tábory pro děti od 5 do 12 let a od 10 do 15 let v roce 2018

  VENKU není jen příměstský tábor, ale především ateliér, dílna, otevřený prostor pro rozvoj kreativity, hravosti, tvůrčího a kritického myšlení. Našim smyslem je propojení přírodního prostředí s výtvarnou tvorbou a estetickým vnímáním našeho okolí.
  1) Vítejte v Otevřené zahradě
  Je určen všem dětem bez rozdílu míry výtvarného talentu, zkušeností nebo pokročilosti od 5 do 12 let. Na co se letos můžeme těšit? Budeme fotit, téma máme SVĚTLO , postavíme si tmavý stan, co nejvíce pracujeme s přírodním materiálem, inspiraci hledáme v nejbližším okolí ,učíme se dívat kolem sebe, vytvoříme si sochu do veřejného prostoru, půjdeme na výstavu,uspořádáme výstavu, často se osvěžujeme u vodního toku, rádi relaxujeme venku .
  Termíny:
  16.–20. července
  23.–27. července
  6.–10. srpna

  2) U ŘEKY se rodí něco nového
  Pro děti od 10 let se uskuteční kurz v soukromém ateliéru U ŘEKY na břehu Svitavy (Svitavské nábřeží). Tento kurz bude zaměřený na fotografování i principy a vývolávání analogové fotografie. Rovněž budeme především venku okolo řeky Svitavy. Kapacita je 12 dětí. ​Termíny: 20.–24. srpna , 27.–31. srpna. ​ ​ Cena: 3200,- / dítě, sleva na sourozence 500,-. ​ ​ V ceně kurzu je zahrnuto: areál Otevřené zahrady, pronájem ateliéru na nábřeží Svitavy, pronájem venkovní učebny, (zázemí za každého počasí uvnitř), odborné lektorské vedení, veškeré výtvarné pomůcky, materiál, zdravá strava a pitný režim, výlet na výstavu, organizace a příprava výstavy, vernisáž pro děti v kavárně, veškerá výtvarná díla dětí. fotografie z celého kurzu, nadšení, smysluplně strávený čas! Přihlášky a informace: jana.reichel(zavináč)email.cz, 732 278 274.

  Odkaz: www.leto-venku.cz/

Jméno
Ohodnocení
Ohodnotit (5 = nejlepší):     1 2 3 4 5
Antispamový filtr: kolik je pět a sedm? Zapište číslicí.
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena